Šta je novo?

Resident Evil 4 za PC

mnemonik

Slavan
Učlanjen(a)
06.01.2005
Poruke
323
Poena
319
Gde, sta, kako?

Da li je neko ovo nabavio, probao...?

Na Gamespot-u pise da izlazi 28.4.2006...
 
Nije se josh pojavio.
 
Na gamespot.com kazu da izlazi 28.04.2006 , nekoliko dana kasnije izlazi RE5 !!! ali naravno prvo za konzole !!
nadam se i kod nas posle praznika rada !!

poz.:))
 
Poslednja izmena:
driver je napisao(la):
kolik, za konzole je izashao pre vishe od godinu dana, ja ga preshao pre par meseci :D
nekoliko dana kasnije izlazi RE5
ako je tacno.
 
Totalno drugachiji od svih RE do sada, shto se mene tiche ubedljivo najbolji deo. A mislim da o tome govore i ocene i game of the year 2005 na IGNu (ili beshe gamespot).
Jedini problem je u startu navici se na chudan over-the-shoulder pogled, ali pretpostavljam da ce to na mishu biti lakshe/bolje.
 
Poslednja izmena:
Mnogo dobra igra, daleko bolja od svih ostalih djelova.
 
@driver , ne razumem kako si mogao igrati RE5 ,kad nije izasao ni za konzole ,jer se najavljuje tamo neki datum bez oznake, jer ce 1 da izbace za x360 i PS3!!

ti si preso RE 4 to je ok, ali oni najavljuju Resident Evil 5(pet) za nove konzole, to sam mislio !!!

poz.:))
 
Ja mislim da prichamo o RE4, RE5 nece izaci pre sledece godine, pa zato nisam ni mislio da prichash o njemu ;)
 
Joj ne pominjite mi Resident Evil 4,evo pre neki dan sam je 5 put obrnuo! :D
 
Ja sam bio fanatik za prva tri dela, videćemo šta će četvrti doneti. Nema više zombija... šteta.
 
Kako nema zombija, pa samo toga i ima :D
 
Da li neko zna nesto o zahtevnosti?
 
Ma na Sony-ju je FPS odlican..Nevidim zasto bi na Pc-ju bilo nekih vecih problema..

Nego mi nije jasno,ko ovo konvertuje na pc?Ubisoft??Ne CAPCOM?
 
Poslednja izmena od urednika:
Pa dobro verovatno ce liciti na GameCube verziju sa malo boljim teksturama i nicem vise..Neverujem da ce se truditi da nesto dodatno poboljsaju.
 
Pa...nikako da mi daš kontra argumente, a lepo te molim :)

Ne, generalno portova inače ima užasno malo, uglavnom preovlađuju multiplatform igre koje se rade paralelno za sve platforme.
 
Pa evo sad su najavili Devil May Cry 3 i Onimusha 3 za PC ali opet portovi.
A za RE4 su lepo rekli PS2 verzija ce se portovati jer ima i extra dodataka u odnosu na GC verziju
 
Znate problem kod portovanih igara sa konzola je to sto,po mom misljenju,izgube deo neke atmosfere...Jednostavno igra nema odgovarajucu atmosferu,kontore jednostavno nisu upocetku osmisljenje na pc-ju,na kraju krajeva igra nije prvobitno osmisljena za PC platformu...I ima jos par stvari zbog kojih atmosfera i celokupni game feeling nije isti...Evo najbolji primer za to je kada sam prvobitno igrao Metal Gear Solid 2 na pc-ju..Cuo sam da ima prvobitna verzija za PS2 i hteo sam bas da je probam...Kada sam je probao nisam verovao kolika je razlika u feelingu posebno...
 
@driver

A zasto ti moras svaku temu da pretvoris u glupost?

Ova tema je o Resident Evil 4 za PC, a ne konsole Vs PC.

Mislim da nije u redu sto se ostali moderatori prave ludi.Na svakom drugom normalnom forumu bi bio sankcionisan zbog pretvaranja tema u spam, bez obzira da li si moderator ili ne.Ocigledno za ovaj forum to ne vazi...
 
Pa sta mene(ili bilo koga) briga kakva je za konzole kad necu da uzmem da je igram na konzoli nego na PC-u. Zbog toga sam i pokrenuo temu pod nazivom "Resident Evil 4 za PC", a ne "Resident Evil 4" i sta je bilo? 80% teme se pretvorilo u pricu o konzolama.Lepo sam pitao kakvi su vasi utisci, bas me zabole da li je portovano ili nije portovano.
 
chava je napisao(la):
Znate problem kod portovanih igara sa konzola je to sto,po mom misljenju,izgube deo neke atmosfere...Jednostavno igra nema odgovarajucu atmosferu,kontore jednostavno nisu upocetku osmisljenje na pc-ju,na kraju krajeva igra nije prvobitno osmisljena za PC platformu...I ima jos par stvari zbog kojih atmosfera i celokupni game feeling nije isti...Evo najbolji primer za to je kada sam prvobitno igrao Metal Gear Solid 2 na pc-ju..Cuo sam da ima prvobitna verzija za PS2 i hteo sam bas da je probam...Kada sam je probao nisam verovao kolika je razlika u feelingu posebno...

Priča se uvek svodi na neki neobjašnjivi feeling...a igre su identične u obe verzije. Što se tiče kontrola, dovoljno je nabaviti dual analog kontroler i svi problemi su rešeni. To i nije bogzna kakav trošak.

MGS 2 jeste drugačiji na PC-ju nego na PS2 iz prostog razloga što je portovan sa inferiorne Xbox verzije. Naravno, ta verzija je inferiorna čisto sa tehničke strane, ali je atmosfera ista :)

Što se tiče RE4 za PC, definitivno će biti zasnovan na PS2 verziji, što je super. Uvek bih menjao više sadržaja za neznatno lošiju grafiku.
 
Drzite se teme. Od sada brisem sve drajverove postove u kojima se pominje iskljucivo PS2 u tredu o igri za PC.
 
@byMax: amin and thx

@ostali: ima li in-game trailera za pc verziju?
 
Veliki respect za byMax i ovaj potez. Takodje povlacim svoju izjavu da se ostali moderatori prave ludi na ovom forumu.

Sto se tice trejlera, ja nisam nista nasao. Nisam nasao cak ni screen-ove.
 
Poslednja izmena:
RE1 i RE2 sam obrnuo par puta bas me zanima na cega ce liciti 4. deo najbitnija je atmosfera kad se samo setim strecanja...

Mozda ce Ubisoft odloziti RE4 za septembar !!!
 
Poslednja izmena od urednika:
Hejvule je u pravu. Evo citata sa Exxtreme3D-a.

www.exxtreme3d.co.yu je napisao(la):
Sudeci po listi izlazaka na tržište, Ubisoft UK su odlucili da port igre Resident Evil 4 za PC odlože do Septembra ove godine.

Trenutno nema obaveštenja da li se ovo odnosi i na Americko izdanje ove igre.
 
Bash me interesuje ko je upuceniji, firma koja pravi igru ili gamespot koji izveshtava :)
 
Nazad
Vrh Dno