Šta je novo?

Resident Evil 0 HD remaster

Uz RE1 i RE2 igrao sam i Dino Crisis
Slican gameplay. Jos da objave i HD remaster - pa to bi bio vremeplov :d

Edit: Sad tek vidim Dino Crisis (ディノ クライシス Dino Kuraishisu?) is a survival horror video game developed and produced by Capcom originally for the Sony PlayStation console in 1999. It was developed by the same team behind Capcom's Resident Evil, including director Shinji Mikami, and shares many similarities with the Resident Evil games that preceded it, but is more action-oriented.
Gameplay
Dino Crisis features game design that is very similar to Capcom's early Resident Evil titles. itd.

Nije ni cudo sto mi je bila ista....

 
Poslednja izmena:
@lepi kokan
Gameplay je potpuno isti. Grafika je malo poboljšana (teksture, svetlosni efekti, senke) i igra se u 1080p rezoluciji. Po mom mišljenju, ništa značajno se ne propušta, ali vredi kupiti je zarad kolekcije i odigrati je još koji put.

Što se tiče RE 0, nikada je nisam odigrao, niti znam o čemu se radi u njoj. Probao sam preko emulatora, ali to mi nije lepo radilo pa sam batalio. Jedva čekam HD remaster.
 
Odlično, pošto sam kupio Re1 i nisam ga na žalost odigrao možda bolje da krenem od ovog?
Pominje li se remasterizacija dvojke? to mi je bio prvi RE koji sam igrao


Nece biti remasterizacija dvojke jer je to prosto nemoguce, pre-renderovane pozadine i mnogo drugih stvari su suvise male rezolucije/kvaliteta tako da to nije moguce izvesti, nebi bilo to to.
Medjutim najavaljen je RE2 remake koji ce vjerovatno izaci krajem 2017 pocetak 2018. Kako ce to izgledati niko jos ne zna. Da li cemo dobiti fixed camera i high-rez pre-renderovane pozadine dosta zavisi o prodaji RE remaster-a i ovog sada RE 0. Koliko sam cuo RE Remaster je imao odlicnu prodaju. Kako god bilo nadam se da nece usra*i projekat, jer to bi proizvelo ogroman hejt.
 


live
 
Igrao sam je na emulatoru sa tastaturom veliki sam fan resident evil serijala
 
upravo izasla :d
 
Uz RE1 i RE2 igrao sam i Dino Crisis
Slican gameplay. Jos da objave i HD remaster - pa to bi bio vremeplov :d

Edit: Sad tek vidim Dino Crisis (ディノ クライシス Dino Kuraishisu?) is a survival horror video game developed and produced by Capcom originally for the Sony PlayStation console in 1999. It was developed by the same team behind Capcom's Resident Evil, including director Shinji Mikami, and shares many similarities with the Resident Evil games that preceded it, but is more action-oriented.
Gameplay
Dino Crisis features game design that is very similar to Capcom's early Resident Evil titles. itd.

Nije ni cudo sto mi je bila ista....



Dino Crisis, fuck, to mi je bllo interesantnije od RE, nisam imao pojma da je ista ekipa.
 
U skladu sa kvalitetom igre. Od 5 do 8.
Port je dobar.
 
Dosta je samo 10 min da udjes u igru i da osjetis atmosferu koju pruza, brzo skontas kakav šit su ovi novi RE.
 
Hoće valjda čovek da kaže da su noviji delovi šit, remasteri se ubrajaju u stare.
 
Pretpostavljam da je dzojped neuporedivo bolje uzivanje od igre na tastaturi ?
 
Ne bi trebalo. Ja sam sve stare REvile igrao na krsticima na gamepad-u.
 
Bolji je džojped od tastature, mada nije ni tastatura neupotrebljiva, ko je navikao neće imati problema. Opet postoji mogućnost izbora originalnih i alternativnih kontrola, kao u remasteru keca.
 
Nazad
Vrh Dno