Šta je novo?

Remove programs - PROBLEM!!!

insense

Slavan
Učlanjen(a)
24.03.2007
Poruke
2
Poena
301
Pozdrav svima na forumu!

Imam sledeci problem: u Control panel-u / Add or remove programs, skoro ni jedna aplikacija u listi instaliranih nema opciju za deinstaliranje "Change or remove". Nisu u pitanju neke dodatne komponente, vec programi kao Photoshop, ACDSee, Acrobat i dr. Kod njih mi samo pokaze koliko se cesto koriste, cak ne prikaze ni velicinu aplikacije. A drugi problem je sto u listi nedostaje skoro polovina istaliranih aplikacija u sistemu (WinAmp, Nero, Skype, ...) Ne znam sta je u ovde u pitanju, nikada se do sada nisam sreo sa ovakvim problemom.

Da samo napomenem da ostalo sve radi normalno, nema virisa i sl.

Trazio sam po net-u ali nisam nasao resenje ovog problema, pa mozda ovde neko ima iskustva sa necim slicnim...
 
Uh, bas nekarakteristican problem. Koliko meni izgleda, tebi se registar zestoko zaglupeo.Probaj da prodjes nekim programcicem za ciscenje i popravku registra, npr Registry mechanic. Ako ti to ne uspe, repair instalacija.
 
Vec sam to probao, ali se nista nije promenilo. Pretpostavio sam da se nesto dogodilo u Registry-ju, mada ne znam sta je to moglo da izazove... Cudno mi je da sistem radi sasvim normalno, bez ikakvih problema i gresaka, osim ovoga sto se desava u "Add or remove programs".
 
meni su ta registry prckala upravo i pravila takve programe (npr ima prog u add/remove, ali dugme ne radi). Sta se desi ako reinstaliras neki od tih programa (to je meni upalilo)?
 
Ili probaj Your Uninstaller, on ima mogućnost fiksiranja grešaka u deinstalaciji
 
Nazad
Vrh Dno