Šta je novo?

Red Faction - problem

notax

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
01.07.2000
Poruke
3,675
Poena
710
Nadam se da je neko od vas skoro igrao igru ili je jos igra.
Problem je sledeci. Stigao sam do postrojenja, sabotirao 4 komada po redu, i na kraju kontrolnu sobu. Zajedno sa zaposlenim likom se pritisne dugme (u isto vreme), zatim sam otisao do submarine bay i cvrc. Nigde dugmeta za otvaranje vrata za kontrolnu sobu, gde je dugme za spustanje podmornice. Ali, ubio sam se a u kontrolnu sobu nisam usao, da spustim nesretnu podmornicu.
Moze li neko pomoci?
 
Ako se dobro secam, treba da eksplozivom napravis rupu i zaobidjes vrata (nema drugog nacina).
 
notax je napisao(la):
Nadam se da je neko od vas skoro igrao igru ili je jos igra.
Problem je sledeci. Stigao sam do postrojenja, sabotirao 4 komada po redu, i na kraju kontrolnu sobu. Zajedno sa zaposlenim likom se pritisne dugme (u isto vreme), zatim sam otisao do submarine bay i cvrc. Nigde dugmeta za otvaranje vrata za kontrolnu sobu, gde je dugme za spustanje podmornice. Ali, ubio sam se a u kontrolnu sobu nisam usao, da spustim nesretnu podmornicu.
Moze li neko pomoci?

Popni se na konstrukciju na koju je prikacena podmornica i dodji do nje (podmornica).Sa jedne strane imas dugme za spustanje.
 
Kao sto kaze Vince Carter ima jedna mala prostorija u kojoj je mislim jedan chovek.Uzmi bacac granata probi zid i tu ti je prekidac.
boom FX
 
apostol7 je napisao(la):
Kao sto kaze Vince Carter ima jedna mala prostorija u kojoj je mislim jedan chovek.Uzmi bacac granata probi zid i tu ti je prekidac.
boom FX


Popeo se na konstrukciju i spustio. :D
 
Digni u vazduh zid pored vrata raketama ili eksplozivom FX
 
Nazad
Vrh Dno