Šta je novo?

Razmena slotova za streaming service (pravila su u prvoj poruci)

Nudim HBO Max, ceo nalog(ne samo jedan slot). Najviše mi treba EON van mreže slot za Smart TV zbog Sportkluba, ali dolaze u obzir i Apple TV+ i 4K Netflix.
 
Jel ima neko slobodno mesto na Disney+ u zamenu nudim mesto na HBO Max ili Peacock ili Hulu?
Da napomenem da Hulu ide sa ESPN+ dodatkom.
 
Ukljucio bih se u neku Spotify familiju ako ima mesto.
 
Nudim Disney+ za: Amazon Prime (da nije iz EU), HBO Max, Skyshowtime, Apple TV, Hulu... moze i neki drugi video servis osim Netflixa.
 
Jel ima neko slobodno mesto na Prime Video (EU) u zamenu nudim mesto na Peacock ili Hulu?
Da napomenem da Hulu ide sa ESPN+ dodatkom.
 
Tražim TiviMate premijum trajno za jedan uredjaj,nudim Hbo max ili Apolon
 
Neka se javi neko putem pp ako bi hteo da razmeni EON van mreze, treba mi za tv, nudim HBO MAX u zamenu...
 
Treba mi YouTube premijum, nebitno da li je domaći ili TR, ARG, UA... ako me možete lagano dodati u familiju. U zamenu nudim HBO Max + Tidal HiFi Plus.
 
Nudim turski Prime i Disney+ za neki vpn, tipa nord ili wireshark
 
Nudim Skyshowtime, ili HBO max ili EON u mrezi za MOVE N GO ili Arena cloud. Nesto gde bi imao arenu premium i Premier league channel.
 
potreban mi je EON premium, u zamjenu nudim YT premium, HBO MAX ili Nord VPN
 
Potreban slot u domaćoj YouTube premijum familiji. Nudim slot u MOVE N GO (osnovni, ima Arene).
 
Potrebna mi je EON aplikacija za smart tv, u zamenu nudim slot za Nord VPN ili Disney
 
Orion za TV ako ima neko neka viče.
 
Potrebno jedno mesto u Microsoft 365 familiji...

Mogu da platim ili da ponudim NBA League Pass, YouTube Premium, Disney+, HBO MAX, irisTV (iris SMART za TV), EON TV, TiviMate IPTV Player, fuboTV, Nord VPN...
Ponude inbox :)
Imam ja jedno mesto da je preostalo. Do aprila24. Nakon toga planiram da produžim Javi ako i dalje tražiš. Od toga što imaš, jedino bi mi Iris možda radio posao. Jel zaključan na mts mrežu ili bi moglo sa sbb mreže nekako da se gleda?
 
Nudim slot u Tidal HiFi Plus za slot Netflixa.
 
Treba mi jedno mesto za Spotify uTurskoj familiji.
 
obavezno navedite šta nudite
 
Nazad
Vrh Dno