Šta je novo?

Razmena slotova za streaming service (pravila su u prvoj poruci)

Nudim AppleTV+ od mesec dana za IPTV sa Evropskim i Američkim kanalima. Može i neki "pozajmljen"
DM
 
I dalje aktuelna ponuda. Mozete ponuditi i neke servise (HBO Max i Netflix vec imam) ali nesto drugo bi mogao da razmotrim.
I dalje aktuelno, jel samo ja ne mogu da odradim razmenu ili u cemu je stos?
Dakle nudim Hipernet M paket sa svim arenama za EON van mreže ili kakar za mobilni uređaj, takodje zainteresovan i za neke od najpopularnijih servisa(osim Netflix-a i HBO)
 
Nudim slot za Netflix za bilo sta drugo osim youtube premium, deezer (moze EON van mreze, orion tv, yettel hipernet, hbo itd).
 
Нудим еон смарт слот за орион
 
Nudim slot Supernova Super Plan 2M za bilo koji uređaj u zamenu za aktivaciju mojim kodom na boxu EON TV SBB van mreže po mogućstvu i sa svim kanalima. Dugoročna saradnja.
 
Menjam HBO Max nalog na kom je moguce gledanje na tri uredjaja istovremeno u zamenu za EON TV aplikaciju.
 
Nudim slot Supernova Super Plan 2M za bilo koji uređaj u zamenu za aktivaciju mojim kodom na boxu EON TV SBB van mreže po mogućstvu i sa svim kanalima. Dugoročna saradnja.
Uz Supernovu nudim i HBO Max Premium trajni nalog za 3 uređaja gledanje istovremeno u zamenu za EON TV van mreže PREMIUM paket sa svim kanalima.
 
Trazim slot u Spotify porodici ili slot za Amazon Prime - nudim slot na HBO Max
 
Poslednja izmena:
Menjam slot Supernova code za tv,za sbb van mreze code za tv.
 
Ostao je jos jedan slot za Netflix moze za EON van mreže sa svim kanalima ili ponudite nešto drugo u privatnoj poruci (već imam HBO razmenjeno i svoj Deezer i Youtube Premium)
 
Nudim slot za HBO plus ili Supernova slot sa svim programima, može i na smart tv-u, za EON van mreže ili Disney plus.
 
Nazad
Vrh Dno