Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Ovo nije tema za tako nesto.
 
Ne mogu ništa da povučem sa BitMe.TV,connectable:---
 
Poslednja izmena:
Ako ima neko invite za yuwabits i wafles, ako trebaju dokazi nije frka :-D
 
Jel ima neko preporuku za torrent tracker sa filmovima i serijama na kom nije toliki problem održavati radio? Neki gde se dobijaju poeni za seeding, pa da se kupuje upload i slično. Ovaj TL je haos bez Seedbox-a.
Godinama nisam ništa skidao, a sada kada sam napravio NAS, vuče me da ponovo skupljam. :)
 
Jel ima neko preporuku za torrent tracker sa filmovima i serijama na kom nije toliki problem održavati radio? Neki gde se dobijaju poeni za seeding, pa da se kupuje upload i slično. Ovaj TL je haos bez Seedbox-a.
Godinama nisam ništa skidao, a sada kada sam napravio NAS, vuče me da ponovo skupljam. :)

Filelist, general je treker, ali ima i filmova i serija u raznim formatima. Sve preporuke.

A ako bi nešto gde nemaš nikakve striktne obaveze, na Rutrackeru imaš svega... toliko toga da ti bude žao da ne seeduješ koliko možeš.
 
^ Hvala ti za preporuke. Oba trackera će mi sigurno odgovarati, isprobaću. :)
 
Рутрекер је мало успорио, вероватно због забране коришћења у РФ па сада има мало оних који деле. Срећа па сам се излечио од хрчковања и није ми толико битна брзина. ;)
 
Filelist, general je treker, ali ima i filmova i serija u raznim formatima. Sve preporuke.

A ako bi nešto gde nemaš nikakve striktne obaveze, na Rutrackeru imaš svega... toliko toga da ti bude žao da ne seeduješ koliko možeš.

Da li neko može da mi pošalje pozivnicu za Filelist ?
 
FL je ogranicio slanje pozivnica samo za VIP clanove?
 
Ok, hvala.

Ovako, posto imam podosta poena na FL kupicu VIP za mesec dana. Imam 4 pozivnice od kojih je jedna rezervisana za @vladat1.
Svakom kome je potrebna pozivnica neka se javi. Naravno, mora da ispunjava uslove iz prvog posta teme.
 
Fora je što je VIP mogao da se kupi na mesec dana za 3000 poena i tada su se dobijale 2 pozivnice, sada vidim da toga nema.

^ Hvala ti za preporuke. Oba trackera će mi sigurno odgovarati, isprobaću. :)

Zamunda je veoma laka za održavanje iako nema bonus sistem.
 
Poslednja izmena:
Mozes jos uvek da kupis VIP za 3000 poena, ali ne dobijas pozivnice. Ja imam od ranije neke pozivnice i kupicu VIP kako bih ih podelio.

edit:
@vladat1 dobio invite za FL
 
Poslednja izmena:
Šta god da skinem od filmova/serija/anime sa rutrackera je na ruskom. :/

Koji tracker ima veću ponudu torrenata, FileList ili Zamunda?
 
Filelist. Za jezik vidi u opcijama plejera, obicno stave i originalni audio.
 
U najvećem broju slučajeva ostave originalni audio na rutrekeru, proveri u plejeru audio stream i sl. Piše i u opisu torenta da li ima originalni audio.
Ako postoji samo jedan audio onda je obično ruski.
 
Poslednja izmena:
Hvala, ali mi to ne odgovara jer ne planiram samo ja da koristim te video fajlove i treba da bude što jednostavnije.

Ukoliko je FileList dobar izbor, biću zahvalan ukoliko mi pošalje pozivnicu. :)
 
Ne znam gde da pitam ovo, pa mi nekako najlogicnije ovde. Da li postoji neki torrent za skidanje muzike? Patim se ovde preko googla za svaku pesmu da nadjem dostojan kvalitet da skinem...

Ako ne sme javno, posaljite na pm link
 
Poslednja izmena:
Rutracker (laganica), Whatcd (suprotno), Waffles, za ex-yu pored navedenih Crna berza, Balkanelite, TorrentHR ...
 
Hvala, ali mi to ne odgovara jer ne planiram samo ja da koristim te video fajlove i treba da bude što jednostavnije.

Ukoliko je FileList dobar izbor, biću zahvalan ukoliko mi pošalje pozivnicu. :)

Brisanje nepotrebnih fajlova iz mkv-a ti je posao od jednog minuta sa mkvtoolnix. Ja sve što skinem sa ruskih i kineskih sajtova provlačim kroz pomenuti program.
 
Da li je neko dao pozivnicu useru cokalija ?
 
Nazad
Vrh Dno