Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Što bi me bilo sramota, pa nisam se upišao u gaće pobogu, to je samo traker :d
 
Pitao sam te ono jel si pomenuo yifi a ti sa tvojim hdd-om i brzinom (ako je prava naravno, mada i da ti je 10x manja) bila bi ludost gledati njegove re-encodove ;)
 
Pitao sam te ono jel si pomenuo yifi a ti sa tvojim hdd-om i brzinom (ako je prava naravno, mada i da ti je 10x manja) bila bi ludost gledati njegove re-encodove ;)

Pa rekoh ti pomenuo sam jer ste poveli pricu o PB-u koji je free, kao i yifi koji je takodje free, naravno da je prava brzina i HDD ako treba saljem i dokaze, naravno da ne zavirujem tamo nego samo delim info ako ima nekog ko je na free trackerima a trenutno nema PB i EZTV da moze da gleda odande filmove.
Nisu svi kao ja(mi) pa da smo na privatnim, neki i na elitnim trackerima, ona informacija je prosledjena za te ljude, a znam da i takvih ima ovde.

P.S. Naravno nije mi to kucna brzina vec sa servera kojeg imam vec godinu dana.
 
Poslednja izmena:
Ljudi jedno pitanje, da li je neko negde snimio ovaj novi koncert Leonarda Cohena? Live in Dublin. Pojavio se 2.12. Na blurayu u zvaničnoj prodaji. Međutim nigde na netu ne mogu da ga nađem. Što od javnih što od privatnih trackera. Hvala unapred!
 
Imaš na HDT blu-ray od 44.84 GB a ima ga i na rutorentu.
 
@Skyfall
Ima na HDT i rutracker
Nisam trazio dalje :)
 
Na PTP freeleecha kol´ko hoćeš:zgran:
 
Za rutracker ti ne treba invite
 
Au! Hvala! Moram naći to sada. Imam jednu pozivnicu za BeyondHD. Pa ako je neko zainteresovan. Njihov tracker nije nesto zahtevan. Tako da ako neko želi, neka se javi preko poruke.

Nije zahtevan... ratio free, samo sto se pokazuje statistika kao i na normalnim trackerima gde je ratio uslovljen pravilima...
 
Da, da. I jedino pravilo je da morate da seedujete tri dana kako se ne bi računao kao HnR
 
Hteo bih da pitam (iz vašeg iskustva) koja je najbolja grupa kada želim da seedujem na više trackera?

Dogodilo se to da seedujem na AHD HiFi Remux-e i kada odem na druge trackere da seedujem isti film, slabo gde ima Remux-a ove grupe.

Da li da skidam i da seedujem chdbits, chd, don ili nešto četvrto (ne bih da šetam sa različitim grupama već samo sa jednom najboljom)? Treba da se pogode filmovi na AHD, PTP i ostalim jačim trackerima i ne moraju da budu Remux-i ali da su približnog kvaliteta.
 
Koji je od njih najkvalitetniji za gledanje da ne skidam samo da bih nabacio ratio i skupljao poene?
 
Kad naiđeš na te grupe što ti je rasa rekao zatim ctrlhd, esir, sbr, tayto, ntb, crisc, lolhd, rude, nip skidaj sve to i kači. Sve su ti to internali sa hdbitsa i na tim privatnim trakerima su popularni.

Kako se kotiraju ove grupe sa hdtorrentsa hidt, hdmaniacs, kralimarko i vista? Jel su dobre?
 
Kad naiđeš na te grupe što ti je rasa rekao zatim ctrlhd, esir, sbr, tayto, ntb, crisc, lolhd, rude, nip skidaj sve to i kači. Sve su ti to internali sa hdbitsa i na tim privatnim trakerima su popularni.

Kako se kotiraju ove grupe sa hdtorrentsa hidt, hdmaniacs, kralimarko i vista? Jel su dobre?

Kralimarko i hidt su sasvim ok sto se tice kvaliteta.
 
Kako se tumače ove brojke u zagradama što su kad uploaduješ nešto? Stavio sam na PublicHD film čisto da se podsetim kako to ide oko uploadovanja :D. I piše mi ovako seeds: 0 (1) i peers 2 (10). E sad ova dvojica skidaju od mene to znam ali šta rade ovi u zagradama, što se i oni ne prikače? :D

I što su na uTorrent izbacili one zastave da mogu da vidim ko je odakle? :(
 
Poslednja izmena:
Pozdrav, trebao bi mi neki sajt za skidanje kvalitetnih 3d filmova. Nasao sam http://www.3dtorrents.org/ ali mi treba pozivnica. Tj ne znam ni kakvi su filmovi na sajtu, pa ako neko ima viska pozivnice za neki sajt sa kvalitetnim 3d filmovima molio bih ga da mi je, ako je ikako moguce, posalje :)
 
Zdravo zdravo!!
Imam viška 1x za freshontv i 2x za IPTorrents, pa ako nekome treba...
 
Poslednja izmena od urednika:
Pozdrav, trebao bi mi neki sajt za skidanje kvalitetnih 3d filmova. Nasao sam http://www.3dtorrents.org/ ali mi treba pozivnica. Tj ne znam ni kakvi su filmovi na sajtu, pa ako neko ima viska pozivnice za neki sajt sa kvalitetnim 3d filmovima molio bih ga da mi je, ako je ikako moguce, posalje :)

Evo da vidis prvu stranu trenutno kakvi su filmovi i koliko ima seedera i leechera.
s4znEQN.png
 
Torrentbytes je otvoren za registracije
 
Na HDSpace je u toku free leech, još 2 dana i 14h
 
Vrh Dno