Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

TL x2 (stariji clanovi)
HDSpace x3
THR x3
IPT x3
CrnaBerza x3
BCG xMnogo (stariji clanovi)
SceneTime x1
DOCS x1
 
Skinuo sam qBitTorrent program i sljaka za sada kako treba, nema ogranicenja brzine i gusenje konekcije. Izgleda da nesto ne valja sa qTorrentom 2.2.1, mada svi preporucuju bas tu verziju.
 
Poslednja izmena:
Evo nešto i od mene:
THR-x6 x5 - jedna otišla @mladen2008
ILC-x1 otišlo @mladen2008
CG-x3
IPT-x3
HDspace-x10


Pozivnice za trakere na kojima sam na nečijem invite tree-u dajem oprezno

...a verujem da ova potpuno nova tražilica zaslužuje da se nađe u vašim bookmarks: http://exyubits.net/

mali update
 
Poslednja izmena:
@paradizo,javi se na pm za BCG
 
BCG je za igrice,zar ne?Pitam zbog sina jer on nista drugo i ne radi,samo tambura po igricama.:type:Da li je tezak za odrzavanje,mislim da sam u prethodnim postovima procitao da treba da se drzi sto duze na seedu,ako je to najveci uslov da probam da se registrujem ako je vec open?

Mora da se seduje 72 sata da bi se dobio SP poen-kao zamena za ratio-imaju bas dobar izbor
Dobar je i GFT http://www.thegft.org/browse.php?view=0 ,tu je 48 sati sedovanje
E sad ubedljivo najace mesto za PS3 igre je ovaj Spanski sajt http://ps3pirata.com/forum29-descargas-ps3.html
Postuju linkove na MEGA i Putlocker,brzine maximalne,nema ratio i ostale zaebancije
 
Poslednja izmena:
:Klanjanje:Klanjanje:KlanjanjeMa sidovacu 720 sati,nikakav problem,samo da znam sta treba.Zahvalio bih se ovim putem kolegi Roberto_Baggio na dobroj volji da mi da invite za BCG.Neka mi je ziv i zdrav i neka ga sreca prati,velikodusni ljudi uvek budu nagradjeni
 
Meni trenutno ne radi BCG, cim mi bude proradio saljem ti invite. Hvala na lepim zeljama :)
 
Samo da proradi sajt i da ih i dalje imam, dobicete
 
Yuwabits.net ne mogu da odem na tu adresu.
403 Forbidden
Unauthorized IP address.

U čemu je problem ?
 
Poslednja izmena:
Desava se s vremena na vreme da zablokiraju, to je normalno u danasnje vreme za sve trackere.
 
Od oko 150 torenata koje seedujem na BTN za pola se vodi da su Complete odnosno Inactive. U klijentu stoji Operation timed out ili connection with the server could not be established.

Jel to posledica DDoS napada ili mogu nešto i sam da sredim? Probao sam Update tracker

Ostalo je još ne podeljenih pozivnica pa ponavljam ponudu.

Novogodišnja poklon* akcija.

IPT - više komada
HD-Space - više komada
EUC - više komada
CB - više komada

Kontakt na PM sa email adresom.

* Zadržavam pravo da biram ko će dobiti. Ako ne dobijete odgovor - niste dobili. Ponovljeni PM neće pomoći.
 
Dajem
2×tl
1×ipt
5×torrent.hr
10×bithdtv
1×trancetraffic

Tražim:x264.me
 
HD torrents ne radi?

Edit: ne radi treker, i ne radi HD-torrents.org
 
Poslednja izmena:
To da. Evo i kod mene je isto. :)

Čekamo, pa kad srede - sredili su.
 
Imaš rutracker, hdclub, hdreactor.org. Sve sjajni i otvoreni trekeri sa ogromnim izborom, a nije potrebna pozivnica.

Jedino ako ti smetaju ruski audio stream-ovi, mada maltene uvek ima i oeiginalni audio stream, dakle samo su malko veći fajlovi, ali zato ima svega i ne moraš da juriš pozivnice, pogotovo na hdreactoru, gde ne moraš ni da se regneš ako ne želiš.
 
Mozda HDME moze da ti zavrsi posao. Novije ces naci, ali stari filmovi su slabije seedovani.
 
Nazad
Vrh Dno