Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Moze li neko da mi potvrdi da li sme da se radi cross seed sa BTN-a na neki drugi tracker? Mislim da sam video negde da ne moze, ali nisam siguran.
 
Dobio sam THR, nije aktuelno više.
Hvala korisniku xbix
 
Zahvaljujem i ovim putem kolegi freelancer89gsp na invite za TL:banana:
 
Jel moze neko da mi da neki hint kako da odrzavam ratio na what.cd? Moze i na PP. Imam seedbox, ali nikako ne uspevam ni jedan kb da seedujem. Mislim, ne kapiram da je svaki torrent 0 leechera. Jel skida neko nesto sa tog trackera uopste?!
 
TL ne radi, ima ddos napade..

"Anti-DDoS Filter cannot connect to protected host.
Most likely the firewall (CSF?) on protected host blocks filter IP addresses due to a large number of requests.
If you are the administrator, please disable the firewall or whitelist the filter IP's."
 
Jel moze neko da mi da neki hint kako da odrzavam ratio na what.cd?
Најсигурнији је класичан начин, пронађеш нешто што нико није понудио а процениш да ће да буде тражено и поделиш. Други начин је да пазиш на фрилич акције па да их искористиш. Било је пар таквих акција око празника, мислим да је нешто од тога и даље фрилич (али ипак провери) па пробај одатле. Ја сам годинама пазио да не пређем први ниво где се мери али сам имао пар фрилич успешних акција па сам после прешао али увек испод траженог.
Пошто сви пазе на то, нико не скида тек тако а и када то хоће, увек ће да им оде од некога ко има много велики ;) UL. Када крене фрилич, сви скидају јер је фрај и онда је добро да будеш међу првима па да то после од тебе узимају. Зато је сада помало касно мада видим да и даље помало цури.
 
Ima li neko savet kako opstati na TL bez freeleech?Koliko sam procitao na nekom forumu spominju 6 giga slobodno,sta posle?I kako je najpametnije iskoristiti tih 6 giga a da se nesto stvori od toga a ne da ode u vetar?Hvala unapred:sceptic:
 
@paradizo

Ja recimo druze skinem sto je brze moguce svez file velicine 1080p filma sa drugog trakera i odmah pustim seed na tom trakeru gde hocu da mi bude bolji ratio, bitno je da je iole neko scensko izdanje filma, igre, sta god. Tako nemam download upis vec samo upload na trakeru gde mi treba bolji ratio.

Neki trakeri forsiraju zapakovane stvari, neki iskljucivo otpakovane, negde je pomesano, znaci tu treba malo paznju obratiti.
 
Poslednja izmena:
Ima li realno potrebe mučiti se sa takvim trackerima? Ako vam trebaju iole popularne stvari ja mislim da nema... Da imamo bolji upload pa i da forsiraš TL, ovako...
 
@paradizo

Ja recimo druze skinem sto je brze moguce svez file velicine 1080p filma sa drugog trakera i odmah pustim seed na tom trakeru gde hocu da mi bude bolji ratio, bitno je da je iole neko scensko izdanje filma, igre, sta god. Tako nemam download upis vec samo upload na trakeru gde mi treba bolji ratio.

Neki trakeri forsiraju zapakovane stvari, neki iskljucivo otpakovane, negde je pomesano, znaci tu treba malo paznju obratiti.

Ajaoj,kako to da uradim,mislim da pustim seed na TL sa nekog drugog torrenta,jel to komplikovano?Bem ti sitno zito al sam se upleo,volem a ne umem.Uplatio bih ja i seedbox ali moram prvo da savladam kako se koristi,dotle druze molim te objasni mi kako da odradim ovo sto si mi predlozio,naravno ako imas vremena i volje.Ili me bar uputi gde bih mogao da nadjem objasnjenje.Hvala i za ovo do sada:)
 
Skines torrent file na drugom trakeru, ubacis ga u utorrent i downloadujes ceo film recimo, mozes ga stopirati ako zelis. Skines sa TLa isti taj torent file i dodas ga u uT, on odradi samo rescan fajla jer si ga vec skinuo i krece seed. Samo obratis paznju na to, posto je vecim delom na tlu sve zapakovano da tako i skines, skini sa nekog trakera koji barata scenskim izdanjima, SCC, scenehd, bitsoup itd..tako veci fajl ce danima vuci skoro pa uvek punom brzinom ostali leecheri na TLu, to ce itekako nadomestiti ratio jer nemas down upis na tracker vec samo up..sretno drugar.
 
Poslednja izmena:
Skines torrent file na drugom trakeru, ubacis ga u utorrent i downloadujes ceo film recimo, mozes ga stopirati ako zelis. Skines sa TLa isti taj torent file i dodas ga u uT, on odradi samo rescan fajla jer si ga vec skinuo i krece seed. Samo obratis paznju na to, posto je vecim delom na tlu sve zapakovano da tako i skines, skini sa nekog trakera koji barata scenskim izdanjima, SCC, scenehd, bitsoup itd..tako veci fajl ce danima vuci skoro pa uvek punom brzinom ostali leecheri na TLu, to ce itekako nadomestiti ratio jer nemas down upis na tracker vec samo up..sretno drugar.

Ja tako radim na broad-u ali upload je katastrofa, sedam snečeva imam a samo 10MB upload :zgran:
Skidao sve najnovije od:
Kod:
Pawn Stars
Psych
American Pickers
&
MythBusters
 
Molim pozivnicu za THR, ako neko i dalje ima. Mogu da ponudim IPT.

Dugo sam na Hd - torrents, imam ratio > 2, upload 650 GB, ali nikako da dobijem invite, u čemu je fora?
 
Ja tako radim na broad-u ali upload je katastrofa, sedam snečeva imam a samo 10MB upload :zgran:
Skidao sve najnovije od:
Kod:
Pawn Stars
Psych
American Pickers
&
MythBusters

Ja to radim sa xbox 360 igrama i to što starije to bolje. Nekad uleti ceo upload, ali uglavnom kaplje po malo.
Tl je na duže staze ili uzeti seed box, pa brzo nabiti - mada ja lično nemam iskustva.
 
Skines torrent file na drugom trakeru, ubacis ga u utorrent i downloadujes ceo film recimo, mozes ga stopirati ako zelis. Skines sa TLa isti taj torent file i dodas ga u uT, on odradi samo rescan fajla jer si ga vec skinuo i krece seed. Samo obratis paznju na to, posto je vecim delom na tlu sve zapakovano da tako i skines, skini sa nekog trakera koji barata scenskim izdanjima, SCC, scenehd, bitsoup itd..tako veci fajl ce danima vuci skoro pa uvek punom brzinom ostali leecheri na TLu, to ce itekako nadomestiti ratio jer nemas down upis na tracker vec samo up..sretno drugar.

Zahvaljujem,pre nekoliko meseci nisam znao ama bas nista o ovome,zahvaljujuci dobrim dusama sa foruma polako napredujem.Posle IPT sam mislio da je to lako,medjutim nije bas tako.Mada vredi pomuciti se,jos jednom veliko hvala.Znam da vam nije interesantno uvek iznova objasnjavati ali nemam nikog drugog osim vas:wave:
 
Moze li neki predlog gde da skinem breaking bad u full HD rezoluciji, a da je neki no ratio tracker i slicno? Gde god da pokusam vuce se po 200 kb
 
Moze li neki predlog gde da skinem breaking bad u full HD rezoluciji, a da je neki no ratio tracker i slicno? Gde god da pokusam vuce se po 200 kb

Scenetime, 8 seedera
Breaking Bad COMPLETE 1080p WEB-DL DD5 1 H 264

HDspace, 4 seedera
Breaking Bad COMPLETE S01-S05 1080p WEB-DL DD5 1 H.264 CARBoN

Oba torenta su 111.3 GB tako da bi trebalo da su isti...
 
Ima Breaking Bad Complete 720p BluRay-HDB 138.06 GB na EUC-u, ako ti pase a nemas nalog ti me cimni na PM
 
Vrh Dno