Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

To je traker grupe wiki cini mi se, ja se regovao kad je za ng free upad bio ali quotu mesecnu nisam ispostovao pa me obrisase, inace, jak traker, kao vecina kineskih..
 
Cini mi se da jeste, skroz ok grupa, bice oko ng slobodan ulaz ako nastave tradiciju..
 
Jel vam radi BTN? Mislim, radi sajt, ali nece da skida danas uopste, iako mi dosta seedera.
 
Aha, hvala ... Pa dobro, na FL-u ima dosta WiKi encodova i svi su free.
 
Da se pohvalim, konacno se isplatilo skidanje svih onih silnih dokumentaraca i hd filmova, na nekoliko privatnih trakera sam uspesno odradio cross-seed od oko 200GB, znaci seed-ujem oko pola tera :d

Da ne bude da spamujem, imam jos jedan invite za space-hd, kome treba nek se javi, uslov da je proveren clan. :)
 
Zagasili Hdroad kineski traker(ministarstvo donelo odluku i javno na stranici napisali obavestenje :( ), jedan od najacih, a ja jedva nabio ratio u korist uploada tamo 2TB:1TB...
 
Koje su internal grupe tamo operisale ?
 
Ja se registrovah na xspeeds.com bez pozivnice.Kakvi su za odrzavanje ratia?

Onako, nije baš naivan čini mi se, nema puno freeleecha i bonus sistem im nije neki (5 poena na 45 minuta bez obzira na broj torenata koji se siduju), mada ima dosta "x2" torenata na kojima se upload računa duplo.
 
Poslednja izmena:
Ja se registrovah na xspeeds.com bez pozivnice.Kakvi su za odrzavanje ratia?
Odlicno. Nisam ni primetio da je otvorena registracija. Sve u svemu solidan,prosecan kazi, tracker. Bonus sistem bi mogao da bude bolji. Uglavnom vucem nove stvari odatle. Totalno su opusteni, drugim recima, moze i da se malo muva sa ratiom bez konsekvenci. :)
 
Nazad
Vrh Dno