Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Ne vredi nista ni skidati na HD torrents ako ne platis


Screenshot_2.png
Screenshot_3.png
Screenshot_4.png
 
Poslednja izmena:
HD torrents je katastrofa. Ni TL nije nešto mnogo bolji, ali je bolji.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Lol
4a9067b2903eaed1b2ebf45447270f0f.jpg


Edit: ako treba nekome pomoć sa hd-t skinite neki veliki torrent, po mogućnosti FL, I recite koji ste skinuli, pa ću ga ja skinuti kod sebe i videću da blokiram konekcije ka svima osim vama, da samo od vas skidam.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Lol
4a9067b2903eaed1b2ebf45447270f0f.jpg


Edit: ako treba nekome pomoć sa hd-t skinite neki veliki torrent, po mogućnosti FL, I recite koji ste skinuli, pa ću ga ja skinuti kod sebe i videću da blokiram konekcije ka svima osim vama, da samo od vas skidam.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
Ako mozes da skines ono sto sam skinuo na HD torents da vratim ratio da ne dobijem ban,bio bih ti zahvalan.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Imam fore do sutra da popravim ratio.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Lol
4a9067b2903eaed1b2ebf45447270f0f.jpg


Edit: ako treba nekome pomoć sa hd-t skinite neki veliki torrent, po mogućnosti FL, I recite koji ste skinuli, pa ću ga ja skinuti kod sebe i videću da blokiram konekcije ka svima osim vama, da samo od vas skidam.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
Odlična ideja za vas koji ste tamo.
Uplatite SB (10$ 2TB unlimited), skinete najveći FL torent, pa skidate jedan od drugog u krug :D
 
Mislim da ne sme tako sa istog ip da više ljudi skida torrent fajl. Kad stignem kući staviću taj torrent da skidam. Ako možete, pošaljite mi ip adresu trenutnu na PP da blokiram ostale konekcije da skidam samo od vas, pa kad završim skidanje promenite ip

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Ja sa najjeftinijim feral seedbox-om imam više od 7TB upload-a na HDT :)

Rank: HD Monster Ratio: 2.40↑ 7.452 TiB↓ 3.106 TiB

Nije teško, pogotovo jer je većina njihovih izdanja na 50% ;)

Nemam HDB (valjda će uskoro to da se promeni) tako da mi je HDT i FL glavni izvor UHD sadržaja.
 
Poslednja izmena:
Stvarno mi nije jasno kako. Šta skidaš? Koristiš rss? Daj neke detalje šta i kako radiš.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Stvarno mi nije jasno kako. Šta skidaš? Koristiš rss? Daj neke detalje šta i kako radiš.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
RSS koristio, ali ne mora ni to :)
Samo skidaš njihove nove torente i držiš bar mesec dana na seed-u.

Kod:
KRaLiMaRKo, BluDragon, LoRD, HDMaNiAcS, HDVN, DopeHD, KTR, VSEX, GECKOS, SPARKS, KILLERS, DON, DRONES, VietHD, HDChina, HTT, DEFLATE, CHD, MiBR, AVS, STRiFE, Geek, uRaMeSHi, HQMUX, TERMiNAL, FGT, TrollUHD, TayTO, CtrlHD, CHDBits, NTG, DIMENSION, EVO, SVA, ViSUM, FLEET, BeyondHD, HDBEE
 
A cross seed,koristite li tu mogućnost na HDT?I ostalim trekerima?
 
Ne uspevam da se konektujem na vaše ip adrese @rseke @Nabukodonosor, ubio sam sve konekcije ali vaše ip adrese se ne pojavljuju uopšte. Ostavio sam da radi torrent pa ćemo videti hoće li se konektovati u toku dana.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Ne uspevam da se konektujem na vaše ip adrese @rseke @Nabukodonosor, ubio sam sve konekcije ali vaše ip adrese se ne pojavljuju uopšte. Ostavio sam da radi torrent pa ćemo videti hoće li se konektovati u toku dana.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

Velika je verovatnoca da je doslo do promene jer nemam staticnu adresu. poslao sam ti u PP trenutnu
 
na HD torrentsu imate dve mogucnosti:
1. ili dobar brz seedbox - jedino sam na seedhost.eu uspeo da ostvarim brzine preko 100MB/sek.
2. ostaviti torrent oko 60 dana za kralimarkova izdanja. Ostale (Lord, SUmvision) sam retko uspeo da izvucem dobar ratio...

uzeo sam pre mesec dana i seedmonster na testiranje (po preporuci sa ove diskuje) i jednostavno niji ni blizu Seedhostu... Seedhost ima limit za najmanji paket od 3.5tb mesecno i tu treba biti obazriv, recimo ovi su mi pojeli limit za sat vremena :)
Screenshot 2021-01-07 at 16.53.55.png

evo i moje statistike sa HDt-a
Screenshot 2021-01-07 at 16.48.24.png
 
He...ne znam ni sta je to

Ja npr. skinem film sa HDBitsa,potražim isti takav na HDT,ubacim link sa HDT u uTorrent,kliknem desnim klikom na link i u padajućem meniju izaberem opciju cross seed.Tako ti idu bonus poeni na HDT a da nisi povećao download sa istog.Jednostavno je i više nego korisno,tako pronadjem i na PTP,AHD ili gde već.Na jednom preuzimanju seeduješ na više trekera.
 
Da, cross seed je vrh stvar kod trackera koji dozvoljavaju to. A većina dozvoljava ja mislim.

Sent from my Oneplus 8 using Tapatalk
 
U sustini koja je svrha torenta (bila nekad) da se skidaju fajlovi jedni od drugih,naravno da postoje neki zahtevi kao sto su ti da ne brises i da ostavljas drugi da skidaju. Koja je svrha sad trenutno nekih privatnih trakera...da zaradjuju na ljudima? Bukvalno si primoren da placas da bi mogao da zadrzis nalog....nije dosta sto ljudi skinu i siduju nedeljama mesecima daju svoje..nego si primoren da placas VIP i SEEDBOX-ove...
 
Sa sb može da se napravi 10-ak TB za mesec dana bez previše muke. RSS i cross seed, I neko vreme da se posveti tome. A realno 10tb vam je sigurno dosta za godinu dana, a u tih godinu dana sakupljate i poene i upload se negde uhvati, I opet ste mirni neko vreme.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Ni meni HDT nije nikakav problem, redovno ga koristim uz HDbits, IPT, i BTN. Nikada nisam imao problema sa ratiom.

EDIT: I nikada nisam imao seed box.
a0aeeeae6f6ac5148312b620f9fc4549.jpg
 
Poslednja izmena:
Dobar je kome treba dobar tracker za filmove, ali ko ima PTP ili HDB, nije potreban realno.

Sent from my Oneplus 8 using Tapatalk
 
Ne bi bilo lose za nas laike da neko napise uputstvo za taj cross seed,imam dosta privatnih trakera,ali ih ne koristim bas zbog toga,ne mogu uvek da izvucem upload na torrente
 
Za crossseed se skine isti fajl koji je pod istim imenom i istom veličinom sa jednog trackera, a onda se na drugom krene sa skidanjem istog torenta i postavi u isti folder. E sad meni qtorrent odma prepozna da je sve isto pa uradi recheck, ali ako ne uradi torrent klijent onda mora ručno da se odradi recheck desnim klikom na torrent. Kad odradi recheck, možda nešto skine da dopuni torrent, onda se seeduje na oba sajta. Malo je teze objasniti, ali mislim da možete da se snađete. Ovako ja seedujem na HDT, BTNu I IPTu iste sezone serija i sve je ok.

Sent from my ASUS_I003DD using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Mogao bi neko da napise neko uputstvo za HD Torrents, jer oni nemaju freeleech uopste, a vise nemam predstavu sta bih mogao pametno da skinem, jer cak i sa seedboksom ne uspevam nista da uploadujem. Covek bi pomislio da je ovo na slici odlicno da se skine, ali evo brzina uploada mi je 6kB/s. Uzas.
 

Prilozi

  • Screenshot_4.jpg
    Screenshot_4.jpg
    20.4 KB · Pregleda: 60
Ako uletiš među prvima i imaš brz SB (brz u odnosu na ostale korisnike i njihove SB-ove) onda jeste dobar.

Obično ljudi ne ispunjavaju ni jednu od gore navedene dve stavke.
RSS sređuje prvu stavku, a izbor SB-a zavisi od cene...
 
Imam 1gbps sb. Evo od jutros u 11 sam na jedan tracker seedovao oko 1tb. Znači brzina nihe toliko problem.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Za HDT jedino skidati noratio i to seedovati. Treba malo veći hard, ali može da se sakupe bodovi. Ja imam 700gb upload I 3k bodova.

Sent from my ASUS_I003DD using Tapatalk
 
Vrh Dno