Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Samo Vip klasa može poslati,ja ne mogu.Žao mi je
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Poklonis FileList nekome? Koja greska covece. :D

Sent from my S6 Edge
 
@Paradizo

Sredio pozivnicu Peja kome se ovim putem zahvaljujem ;)

@Gulftown

Što greška? Ako ne planiram da koristim bolje da nekome poklonim nego da ugase nalog zbog neaktivnosti.

Edit: koja su beše pravila na FL-u, 60 sati ili ratio preko 1?
 
Poslednja izmena:
Pa jeste, ali meni je to najjaci global tracker, emotivno sam vezan za njega. :D

Sent from my S6 Edge
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Imam pozivnicu za FL. Kontakt PM.
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Društvo,

Imao sam ranije FL i preko 15TB uploada i poklonio nalog. Nisam ga nešto ni koristio, više sam se igrao nego što je trebao.

Sada mi treba samo za programe pa ko je voljan da pošalje pozivnicu neka se javi na PP. Imam Seedbox tako da ratio nije problem.

Mislio sam da ostavim za programe TL i uzeo sam zbog njega box ali je spor upload, može da se napravi i sredio sam autodl ali idem na jednostavniju varijantu.

A sto ne koristis TB ili GFT za programe?
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Koji su to trekeri?

Edit: TorrentBytes i GForceTracker?

Edit 2: mislio sam da imam samo za Mac/Win programe ali uz svaki treker se dobija muzika, filmovi, serije...
 
Poslednja izmena:
Доступно аплицирање за MTV. Код њих се не тражи одржавање односа преузимања и слања.
 
Jos jednom bih zamolio ako neko ima pozivnicu za e-rok. ili neki drugi sajt gde ima domace muzike u flac-u.
 
Na CB sam bio pre godinu dve, i imali su jako mali izbor muzike, cini mi se da je slicno i na yuwa. Ovaj EUC i THR neznam koji su trekeri (nisam upoznat sa skracenim nazivima).

Za mene je erok ubedljivo najbolji za muziku. imaju ExYu sekciju gde je sve poslozeno po izvodjacima, i gotovo sve sto sam trazio postoji u Flac formatu. Narocito me interesuju neki stari albumi koje nisam nasao ni na jednom domacem sajtu.
Greskom sam obrisao kolekciju koju sam skino dok jos nije trebala registracija za e-rok, pa sad krecem od nule.

Dobar je i rutracker, samo nije tako lepo organizovan i ima manje exyu muzike.
 
Kad već pišete o muzici, koji traker je dobar ( a da nije zahtjevan za održavanje) za aktuelnu muziku, stranu.
 
Imate nagradnu na FL ;)

Postavite u odgovarajućoj temi broj od 1-10.
 
Ranije sam pitao da li se nakon parkiranja naloga na HDBits-u i dalje dobijaju bonus poeni i ovde sam dobio odgovor: ne. Ipak se nastavljaju poeni, upravo sam proverio.
 
Gde naći teme za trekere (External CSS/Style URL)?
 
Отворени за регистрацију:
кинески трагач ХДУ за филмове и серије високе дефиниције.
ЦЦ за анимиране филмове и серије. Оставите празно поље позивног кода.
ТК општи трагач са нагласком на филмове за децу и серије.
 
Pozdrav,molio bih nekog ako ima pozivnicu za "East Rock" ako moze da mi posalje.:,,::Klanjanje

.
 
Ranije sam pitao da li se nakon parkiranja naloga na HDBits-u i dalje dobijaju bonus poeni i ovde sam dobio odgovor: ne. Ipak se nastavljaju poeni, upravo sam proverio.

Ne znam na HDB ali znam na nekim drugim trackerima da parkiranje ima veze da ne gubiš nalog zbog nelogovanja na tracker i obično nemaš opciju pretrage ali ako su torrenti u seedu ne vidim razlog da ne radi UL i bonusi.
 
ni na hdb-u nema opcije pretrage kada je parkiran nalog.

evo sada gledam hdb i imam 5 poena za 2 step verifikaciju, a poene za seed materijala ne daje. juče je drugačije prikazivalo, možda je do toga što nije odmah ažuriralo.
 
najvažnije je da sam nabacio pola tera na bitsu za vreme fl-a :D
 
  • Like
Reagovanja: M J
Da nema ko FL, da me obraduje? :)

Sent from my P10+ using Tapatalk
 
Da li ima negde da se skine poslednja epizoda Z Nation (S04E13) 1080p ali da je sa Amazona?

Ne uspevam nigde da nađem, računam da je izašla i na Amazonu jer je emitovanje završeno pre neki dan. Kada bi to trebalo da se pojavi?
 
Nazad
Vrh Dno