Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Ma dal su mogli da ugase Freshon :wall::wall:

Koliko jak traker bio sa serijama a i ja sam ga koristio kao provajder na Quasar na Kodiju za strimovanje torenata. 1,5 Tb sam imao tamo a u p. materinu :crash:
 
I meni je žao freshona, imao sam preko 5tb uploada, sada mi je glavni MTV koji ratioless.

Sent from P10 lite
 
Samo neka ostane BTN, to ne znam kako bih podneo ako bi se ugasio.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
 
Posalji meni pozivnicu i konopce ti nw gine [emoji1] [emoji1] [emoji1]
 
Za mene je BTN nedostizan, zbog pozivnice koju sam dobio u ovoj temi su me banovali i sada i ne pomisljam da trazim ponovo, a verovatno bih dobio :(

Od tada sam bio na freshon i nije to bilo lose ali sada je i to nestalo. Nadam se da ce MTV da potraje.
 
I uploadovanje je bilo prelako na freshonu takođe. To je jedan od retkih trakera gde sam mogao da vratim ono što sam skinuo 1:1 sa mojoj kućnom brzinom. Samo ostaviš torent neku nedelju i već si vratio preko pola a pošto su paketi sezona u pitanju to nisu bili mali torenti.

Na TL recimo takav torent sa kućnom konekcijom ću vratiti na kukovo leto. Ajde na IPT možda i može, pošto i tamo ide bolje seedanje.

Kakav je taj mtv? Jel bolji od freshona? Vidim po recenzijama da je traker okrenut pretežno serijama ali ima i filmove takođe?
 
Poslednja izmena:
Ma dal su mogli da ugase Freshon :wall::wall:

Koliko jak traker bio sa serijama a i ja sam ga koristio kao provajder na Quasar na Kodiju za strimovanje torenata. 1,5 Tb sam imao tamo a u p. materinu :crash:


nebulance tracker:
A warm welcome to all the new users who have joined us from Freshon. We hope that you will find a home here with us for a long time to come. As a way of celebration every new torrent that is uploaded from the time of this writing will be set to Freeleech for a whole month for everyone, enjoy!

A i drugi slicno rade, tako da nije los momenat da se digne ratio.


Kakav je taj mtv? Jel bolji od freshona? Vidim po recenzijama da je traker okrenut pretežno serijama ali ima i filmove takođe?

Ratioless i nema hnr. Imas i ovaj gorepomenuti... A vidim da imas i tal0n, cemu briga onda? Imas i masu rumunskih kod kojih dobijas dobre poene seedovanjem... Na jednom sam toliko seedovao da sam usao u top10 i sad me sramota... :p
 
Poslednja izmena:
Haha, nece nadam se trebati. :D

Sent from my S6 Edge
 
Nebulance je bivsi Transmit The Net... Ne znam kakav ce da bude ali otvorili su vrata stavili FL, ostavio sam RSS samo i za dva sata mi je blokirao box... Ne smem ni da kazem za upload...

Sign-up: https://tp.m-team.cc/preregistered.php
aplikacioni...


@RB: ono sto sam hteo da kazem probaj buffer negde da nabijes, sad je prilika...
 
Poslednja izmena:
@B0ban, gde? Uglavnom sam ok na svim trackerima koje imam.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Eh druze kad bih znao i bio siguran. Imas li box? Ja sam zazalio sto nisam imao box kada je thegeeks primao izbeglice tu bi svasta bilo. Evo, TL mi izgleda skoro pa neunistiv. Imali su i downtime i svasta i opet su tu. I otvaraju vrata cesto (mozda su jos uvek otvoreni) tako da moze i upload da se napravi. Za TL bih ti savetovao da uzmes dobar box i da pregledas malo snatcheve i po tome napravis filter za buduce epizode i tako nabijes ratio. Kod njih mora tako jer oni nemaju FL torrente. Dobra stvar je sto nemaju ni H&R pa mozes da brzo prebacujes box na nove stvari gde je svez i brz stream. Ako ne umes sa boxom onda pokusaj da snajpujes nove torrente. Radis refresh stranice i cim nesto novo izadje bacis ga u box. Kao i ti i ja imam BTN i guram ka overlordu pa mi je sve ostalo smesno, ali moras imati nesto u rezervi. U sustini MTV mi izgleda kao nesto sto je najblize BTN-u zbog noratio i no h&r...
 
Na BTN-u sam gurao te klase, ali sam stao. Ne znam dokle sam dosao, do Guru klase valjda, ne znam kojim redosledom idu vec.
TL ne koristim bas nesto, tu mi je neprevazidjeni FileList, tamo jurim ka permanentnom VIP-u i da resim pricu. :)

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Na BTN-u sam gurao te klase, ali sam stao. Ne znam dokle sam dosao, do Guru klase valjda, ne znam kojim redosledom idu vec.
TL ne koristim bas nesto, tu mi je neprevazidjeni FileList, tamo jurim ka permanentnom VIP-u i da resim pricu. :)

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
To i ja jurim na FL :D
Koliko poena dobijaš na sat?
Ja gledam kako da dođem do onih 200 poena reputacije.
 
Htedoh i ja da napisem da to jurim (jer i jesam), i sad vidim da treba 70k a ne 30k tokena koliko sam mislio :d za godinu dana sa kucnom konekcijom sam skupio ovo, s tim da sam potrosio 7-8k na upload.
Pogledajte prilog 229617
 
IPT i FL nikako nisu jednako lagani, i ja trubih o tome. FL je mnogo laksi. + jako puno freeleecha i na Filelistu, HR ne znam ni da postoji, nikad ga ne dobih. A o ratiu prestadoh da brinem otprilike nakon mesec dana otkako sam clan, a seedujem neke fontove, bukvalno smejuriju zato sto se velika vecina torenata racuna jednako za poene, bez obzira na velicinu. IPT jeste laksi od TL koji vazi za najtezi generalac, a FL je 100x laksi od oba. Ko je sasvim nov, puno je lakse s njim poceti. Dok ko redovno skida sa IPT, prilicno treba paziti. Zato je najbolje imati jos generalac ili dva u rezervi. Licno uvek skidam odakle mi je najpovoljnije. Partis recimo dosta od tamo uploaduje, ili taj FL ko je za pozivnice. Najveci problem IPT-a je sto u zamenu za poene daju bas malo uploada, a treba dugo da se skupe poeni, rec je o mesecima sto rece nemanja. To je cisto da se izvuces ako zaskripi, inace nikakav drastican buffer se ne moze napraviti. Ili moze, ali jako sporo. Ko ga koristi stalno, seedbox je preporucljiv. A i 3 nedelje seeda kao minimum je bas puno. Tako da skoro sve kod mene ide na zap, a za samo jedan zap treba seedovati ceo dan ... nije bas sjajno.

Inace, ugasen i extratorrent. Rarbg polako postaje glavni, samo sto me tamo nervira sto vidim da sve jako brzo zamre, kao da niko ne seeduje. Bas slabo javnih je ostalo.
Valjda je poenta u seed-u i praćenju pravila trakera čiji si član?

Ja sam rekao da su jednako lagani, jer i jesu ako ne radiš H&R non-stop.

I na jednom i na drugom i jednako veliki bufer. Na FL imam višak poena, na IPT upload bonusa a ne nedostaje ni poena.

Kada sam rekao da su jednaki za održavanje, nisam mislio na H&R korišćenje pa gde duže preživiš.

Jednaki su u smislu ako pratiš pravila torenta, seeduješ koliko se očekuje, nećeš imati nikakve probleme sa acc i moći ćeš uvek da skineš šta želiš i koliko želiš za privatnu upotrebu, koliko god veliki poriv imaš da bekapuješ internet.


Zar nije poenta u tome?
 
Poslednja izmena:
^ Laksa su oba, to stoji da se na fer nacin moze preziveti, samo napisah da nisu jednako laki za odrzavanje ako se oba koriste redovno. Nije to bio odgovor tebi, samo konstatacija :)

Na FL je permanent VIP za mene san :d za jedno 5 godina ... :D
 
Ljudi imam šansu da upadnem na BitMeTV traker. Koji traker je bolji po vama BitMe ili MTV?

Koji ima više seedera, više torenata, koji je lakši za održavanje? Čuo sam već da je MTV onako lak a kakav je BitMe?
 
BitMeTV je, koliko znam, baš težak za održavanje. MTV je prelak, ali je i retencija slabašna. Za nove stvari je dobar, za starije nije.
 
Poslednja izmena:
Je l može pozivnica za crnuberzu


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Može Siniša,šaljem na pp
 
Nazad
Vrh Dno