Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Problem je samo što sa CB nikako da mi stigne konfirmacioni mejl za potvrdu registracije. Pokušavao više puta i sa više mejlova i cvrc.

Čak je i kolega TheCyA poslao poruku moderatorima sa pitanjem šta se dešava i nije dobio odgovor.


Isti problem sad i kod mene - Uspešno ste se registrovali! ali maila nema ni u inboxu/kategorijama/spamu/trashu... nigde :/


Rode skidam sa Partisa, hvala puno!
 
Poslednja izmena:
i ja imam problem sa cb, jedanput su mi reaktivirali nalog i onda bez ikakvog razloga opet isključili. torrenti nastavljaju da se seeduju, u plusu sam brdo gb i poštujem sva pravila ali jednostavno me dočeka ekran da se ulogujem a lozinku neće da prihvati, na mail ništa ne stiže. odustao sam od njih, ni na jednom trackeru mi se nije dešavalo ništa slično.
 
Meni takodje nikada nije stigao aktivacioni mail a tako mi trebaju crtani filmovi.Troje unučadi a ja ne mogu da im obezbedim crtaće,smotani CB:(
 
Koliko se ja sećam više crtaća imaš na EUC nego na CB (naročito sinhronizovanih na srpski).
 
Poslednja izmena:
Vl@da, ne znam kakav je EUC bio, ali otkad sam ja tamo generalno je slabiji od CB.
Veci izbor crtanih ima Berza, u vise varijanti i bolji je seed. Sto se sinhronizacije tice imaju jednako, jer verovatno imaju iste izvore pa isti flmovi imaju i istu sinh - najvise hrvatsku.
Mada svakako sluze oba ;)
 
Poslednja izmena:
Možda se nešto promenilo u poslednjih 6-7 meseci koliko ne pratim stanje. Što se tiče novih verovatno je isto, ali kada su meni trebali oni stariji crtaći mnogo više sam našao na EUC. :)
 
Spam folder si pretpostavljam pogledao?

Naravno.

i ja imam problem sa cb, jedanput su mi reaktivirali nalog i onda bez ikakvog razloga opet isključili. torrenti nastavljaju da se seeduju, u plusu sam brdo gb i poštujem sva pravila ali jednostavno me dočeka ekran da se ulogujem a lozinku neće da prihvati, na mail ništa ne stiže. odustao sam od njih, ni na jednom trackeru mi se nije dešavalo ništa slično.

Apsolutno ista priča. Mene su samo tako odjednom isključili, a uredno seedovao i sve radio po PS-u, uvek i svugde.

Baš bezveze, nisu mi jasni uopšte.
 
Zna li neko da li je moguće filtrirati 100% FL torente na HDBitsu?

Hvala.:)
 
Evo za ovih osam meseci nisam našao kako to uraditi, ali pošto su prve epizode prve sezone svake serije pretraga s01e01 će to odraditi, znam da to nije ono što tražite ali eto.
 
Nije moguce.
 
Poslednja izmena:
Šteta onda.Daj mi molim te kaži onda, gdje da dobijem seriju bolji život i kamiondžije.
Znam ,da nije ovo prava tema,ali svejedno.
 
THR, ali samo po jedan sider. Nemam pozivnicu.

Probaj na Partis.
 
Na partisu opšte nema a na thr jeste jedan seeder.
Zato sam i tražio crnu berzu,jer jedino tamo ima.
 
Ru u vidu testiranja danas nedostupan 24h tj tokom današnjeg dana, forum radi ali nemam pristup torentima, mada piše da je ovaj vid testa trenutna zabrana samo na pordučiju ruske federacije. Koliko sam razuemo hoće da testiraju druge načine pristupa trekeru ukoliko bude blokiran putem plag-inova, tora vpn-a...
 
@Roberto_Baggio
Daj mail na pp da probamo nešto
 
Jedno pitanje,kada se na HDBitsu dobiju prve četiri pozivnice,da li je to konačno ili može da se ostvari još koja?Ako može šta treba da se radi,da li pozivnice imaju rok trajanja ili su tu dok se ne podele?Celu godinu sam tamo ali to nisam uspeo da saznam?:sceptic:
 
Nisam znao gde ovo da pitam, a pošto ovde uglavnom najviše pišem onda me ovde i najviše poznaju na forumu. :D

Treba mi jedna usluga ko ima paypal ako može. Potrebno mi je da se ode ovde http://www.easynews.com/fromafriend.html?ref_key=69b4b66abd9d04e1bff70a14febf045276fbd107 i da se napravi besplatan probni acc za Easynews. Znači ide se na free account, pa se izabere bilo koji od ovih njihovih planova pa onda na start free trial Pa se napravi nalog na easynews pa će on da pita potom kako plaćate, ide se na paypal, automatski će prebaciti na vaš paypal nalog i vi potvrdite i to je to.

Posle kad završi registracija pošaljite mi na pm ovde na forumu podatke za log in i to je to. Ko hoće da mi učini mogu i ja njemu da pustim ovde preko pm-a na koj mail da se registruje tako da će on sve podatke koje ste vi upisali da pošalje na mail.

Nikakva prevara ili tako nešto nije u pitanju sigurno, eto može to da uradi i onaj ko ima 0 dinara na računu, potreban je samo paypal da bi registracija prošla. Ja već imam preko mog naloga i ne mogu naravno.

Hvala unapred :)
 
Nazad
Vrh Dno