Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Ja ću uskoro imati pozivnice za Awesome-HD ali ni sam ne znam koliko ću da ih dobijem. Jednu sam obećao andreju sa foruma, ako dobijem dve mogu da je rezervišem za člana lavina pošto se niko drugi nije javio.
 
Valjda je mesečno dve s tim da ne možeš imati više od tri.
 
Vidim da niko ne javlja za moje molbu za whatcd i ahd torrente moze li bar informacija na kojim trackerima ima hidef filmova >4 GB i ako neko ima pozivnicu :D poz

Ako hoces,mogu da ti dam za TorrentDay.Ima svacega a lako se odrzava.
 
AHD rezervisan za članove andrejbc i lavina tako da zamoljavam ostale članove da ne šalju pp pošto neću imati pozivnica za sveeeeee :)
 
Da se svima zahvalim svima na pomoci. Okusacu srecu na ovim trakerima na kojima se ratio teze odrzava :) Puno pozdrava
 
Da se svima zahvalim svima na pomoci. Okusacu srecu na ovim trakerima na kojima se ratio teze odrzava :) Puno pozdrava

Nek ti je sa srecom na AHD, tamo se teško odrzava ratio. Da mi kolega nije pomogao bonus poenima, jedva bih se izvukao dok ne krenu bonus poeni kako treba. :)
 
Da javim da danas BTN otvara torrente istog momenta (pričali smo par postova iznad da mnogima učitava dugo kada se klikne na torrent).
 
Koliko vidim freshon se, na žalost, najverovatnije neće vraćati, pa ako ima neko hoće imam ja pozivnice za MTV (ratioless).
 
Imam i ja 2, ali samo za članove koji planiraju da ga koriste.
 
Već par godina koristem trekere, ali za sada samo za filmove/serije. Sada bih hteo ozbiljnije da se bacim na muziku, i naravno interesuju me samo lossless formati. Molim za preporuku za treker gde tog materijala ima dovoljno, i dobro seedovanog. Iako imam pristojnu internet vezu, pretpostavljam da nemam šta da tražim na what.cd, niti imam načina tamo da upadnem. Molim predlog za alternativu, eventualno i za pozivnicu.
Nameravam u skorije vreme da investiram u malo ozbiljniji audio u kući, za sada nemam ništa. Bar da krenem muziku da prikupljam :)
Hvala!
 
what.cd (čekaš da bude freeleech pa poskidaš šta ti treba), waffles, rutracker.
 
Alternativa je Rutracker, barem još uvek, može da se desi da bude ugašen ili značajno osiromašen u skorijoj budućnosti.
Za ex-yu imaš Balkanelite, TorrentHR, Crobytes, Crnu Berzu ...
 
^sta se desava sa rutrakerom da li znas detaljnije, gasio je u skorije vreme acc pristup, menjao neke stvari u sistemu pretrage, to je ono sto sam primetio.
 
Domaće uglavnom imam. Rutracker takođe, ali ga nikada nisam preterano koristio.
I za waffles treba pozivnica?
 
^sta se desava sa rutrakerom da li znas detaljnije, gasio je u skorije vreme acc pristup, menjao neke stvari u sistemu pretrage, to je ono sto sam primetio.

Pa, prvo su rekli da će dati pristup producentskim kućama da mogu same da brišu torente koji krše njihova autorska prava, a iznad je najnovija vest da je "ekipica" tužila Rutracker i zahteva totalno gašenje ... Nezgodni vetrovi duvaju.
 
Ne znam gde se hostuje sajt ali morace da rade na tome, u protivnom oduvace ih vetar.
 
Na rutracker-u su izdavaci obrisali Gran Turismo 4 igru, ja je sidovao dosta vremena, kad bacim pogled, pise u torrent info da je torrent obrisan od strane izdavacke kuce. To je bilo jos pre par meseci. Tako da mic po mic, sadrzaj nestaje sa rutracker-a.
 
Drugari, sem hdclub, gde ima full br ripova, iso ili bdv format me zanima, znači samo full (25 ili 50gb), 1:1 verzije?
 
Joj ubiste me sa tim skraćenicama :) sad sam požurio da izguglam link ka trackeru da se regujem zbog domaće muzike da vidim šta ima... i onda vidim da je to united crew koji imam :)
Ostaju još berza i yuwa, inače pitao sam drugara on ima yuwu pa ću videti ima li šta vredno. Inače kaže mi da je sve ostale domaće batalio jer su kao pukli sa sadržajem...
Znači wcd i rutracker ipak glavna baza. Nadam se da će rusi opstati još bar mesec-dva da poskidam sve što treba i bacim u oblake.
 
Nazad
Vrh Dno