Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

Da se zahvalim paradizu za Waffles pozivnicu.
 
I ja da se zahvalim (sa zakasnjenjem) Kobayashiju za WCD invite. Holy Trinity je kompletiran BTN+PTP+WCD
 
@Pejo
Da li bi pokušao još jednom za EUC,treba mi crtanih kao oči u glavi:(
 
dobro vece svima. zanima me da li neko od vas ima i zeli da mi posalje invite za crnu berzu, yuwabits ili yubraca? Unaprijed puno hvala :)
 
Andrejbc,
procitao sam i koliko sam uspio skuziti radi se o pravilima i sta treba da bude u postu.
Nadam se da nisam prekrsio neka pravila ali mislim da sam u postu na razuman nacin pitao da li ima neko da mi pomogne oko invite za crnu berzu, yuwabits ili yubraca.

Pa eto, ako neko moze da mi posalje invite bilo bi lijepo :)
 
Pa ako si procitao prvi post, kako je moguce onda da trazis. :)
 
-Clanovi foruma sa stazem manjim od 6 meseci nemaju pravo trazenja pozivnica

Ja mislim da je prva linija bitna.
 
Imam 2 pozivnice za crnu berzu.
 
Specijalna ponuda za članove foruma sa stažom manjim od 6 meseci.

Dele se četiri pozivnice za EUC - https://eliteunitedcrew.org/

Najbrži koji mi se obrate na PM dobijaju pozivnicu.

* Akcija traje dok ne isteknu zalihe. :)
 
Specijalna ponuda za članove foruma sa stažom manjim od 6 meseci.

Dele se četiri pozivnice za EUC - https://eliteunitedcrew.org/

Najbrži koji mi se obrate na PM dobijaju pozivnicu.

* Akcija traje dok ne isteknu zalihe. :)

Dakle, ovo je za članove koji su tu KRAĆE OD šest meseci, ko ima duži staž, neka traži pozivnicu regularno ovde.

Ovi mlađi neka mi traže isključivo na PM i prilikom molbe, pošaljite email adresu.

P.S: Još tri ostale. :D
 
Ma jok, imam diplomatski imunitet. :D


P.S. Od 46 korisnika koje sam pozvao, većinu na lepe oči, samo jedan ima krš ratio.
 
Poslednja izmena:
Nije bitno kakav im je ratio vec kako su do istoga dosli ;) Oprez sa novim clanovima.
 
Kakav je EUC sa domacim filmovima u odnosu na crnu berzu?
 
Gde tražite domaće nove filmove? Ćale mi traži da mu skinem nekih par novih a ne znam gde ni sa tražim.
 
Mislim da su EUC i CB tu negde, mada dugo nisam skidao domaće filmove. Znam da je EUC mnogo bolji za sinhronizovane crtaće (i nove i stare).

Iz mog iskustva ako film ne nađeš na EUC, CB ili Yuwa, nećeš ga naći na torentima...
 
Nije mi baš najjasnije na BCG ovo sa referralima,ako nekoga hoću da pozovem pošaljem mu referral code da bi on pristupio BCG?Ako je tako onda ja imam dva referrala za BCG,ako ima zainteresovanih...Ako ne pozovem nikoga ili nema zainteresovanih,da li ti referrali propadaju?Google translate mi u ovome više odmaže nego što pomaže:sceptic:
 
Nazad
Vrh Dno