Šta je novo?

Razmena pozivnica za torrent trackere (pravila su u prvoj poruci)

E,ovo se zove poklon.Cestitam i da uzivas u poklonu dugo,dugo:happy:

Hvala na čestitkama drug. Uživaću a kada bolje osmislim strategiju učiniću da u doglednom vremenu još neko takođe dobije invite ...možda baš ti ako se desi da u ovom krugu ostaneš kratkih rukava. :) ...trenutno ide sporo i ne bi mi bilo dovoljno ni godinu dana ako bi ovako nastavilo ali uporan sam ja, provaliću već kako je najbolje.
 
Evo me baš sedim u kratkim rukavima,nije dobar znak:d
 
Ja donirao prekjuce jel ucestvujem u lotou?
 
What.CD kod mene ne radi a kod vas?
 
Jel tako proveravaš i za ostale trackere?
 
Jel tako proveravaš i za ostale trackere?
Од осталих користим само рутрекер, он уме да понекад пукне али ми не смета, за неколико сати или дан је све опет ту. Не знам како се проверавају остали.
 
Ako se donira 5$, da li se dobija imunitet na hit and run (dakle this torrent requires seeding...) za stalno ili samo u kratkom roku?
 
Donirao sam na nekoliko trackera pa dobio poneki invite tako da imam sledece invite i dajem samo clanovima za koje procenim da su OK, sto po stazu na forumu sto koliko mi je njihov nick poznat, obavezan member status i ratio proof na nekoliko velikih i jakih stranih trakera...kao sto rekoh za ove pozivnice sam donirao na svakom sajtu tako da necu bilo kome dati pa da nagrabusim zbog njega :)

Znaci imam pozivnice za sledece:

bitsoup
freshon
crnaberza
iptorrents
sceneaccess
torrentzilla

ne pitajte kakvi su sajtovi, cim ne znate znaci da vam i ne treba invite za njega! za one koje poznajem ovako ili su meni nekad izasli u susret za njih ne vaze ova pravila :)

trazim passthepopcorn i ilovetorrents ako neko ima...
 
Noćas sam "uskočio" na SCC i KG,ma BTN je čudo:pNego,sinoć sam se setio da sam invite dobio od kolege markorim a njega ovde nisam video davno.Zna li neko gde je kolega,ako ovo pročita želeo bih da mu se još jednom zahvalim jer onog trenutka nisam ni bio svestan šta sam dobio.Živ bio druže:Klanjanje
 
Imam jednu pozivnicu za SCC, dao bih je nekome ko planira da koristi treker, ne da ga samo ima u kolekciji.
Nemoj da mi se javljaju ljudi koji su se "juče" registrovali na forum.
 
Imam jednu pozivnicu za SCC, dao bih je nekome ko planira da koristi treker, ne da ga samo ima u kolekciji.
Nemoj da mi se javljaju ljudi koji su se "juče" registrovali na forum.

http://www.bitmetv.org - 3 komada.... ovo cu davati samo ozbiljnim ljudima
https://playbits.org/ - 5 komada

Mnogo lepe stvarcice, svaka cast. Ja sam neozbiljan za bitmetv :) Kazu da je playbits tezak za seed? I sve su stvari sa scene?
 
pojasnite i meni sta znaci neozbiljan i ozbiljan? svako od nas valjda se trudi da ima dobar ratio postuje pravila itd zar ne?
 
pa sta ce mu onda bilo koji invite ako planira da uprska samo ce ga obrisati i banovati i koja je svrha onda? sto se i registrovao uopste...
 
... Kazu da je playbits tezak za seed? I sve su stvari sa scene?

Playbits je gejmerski traker, delo ekipe HD-Torrennts-a , nije toliko tezak za seed. Imam i ja 5 pozivnica. Po meni jedino je bolji Blackcats. Ko koristi konzole za igru, vrlo pozeljan traker za imati. Ko se igra na pc-u, dovoljni su i general trakeri poput IPT-a ili zamunde.
 
pojasnite i meni sta znaci neozbiljan i ozbiljan? svako od nas valjda se trudi da ima dobar ratio postuje pravila itd zar ne?
Pa pazi, meni se dosta ljudi javlja za pozivnice i onda kao dokaz sa nekog trekera daje mi sliku gde je ratio recimo 3, a ima 2gb download i 6gb upload. Pa gde je to ozbiljno? Meni je ozbiljan neko ko ima recimo ratio 1.5, ali ima 1tb down i 1.5tb up. Onda vidiš da ume da koristi torente kako treba, da mu ne stoje nalozi bezveze, i da se neće zeznuti na glupostima da izgubi nalog.

Ja npr. Imam na 5-6 trekera koje koristim možda 7-8tb down i oko 15ak up, lupam, ali to ne možeš da napraviš za par dana. Da ne pričam o nekima koje više ne koristim, hdme, bit-hdtv...
 
Poklanjam http://hdme.eu nalog Bonus Points: 254.1 Invites: 0 Ratio:28.245 Uploaded: 12.73 TB Downloaded: 461.45 GB Join date 2009-05-27 10:43:32 (281 weeks ago). Jednostavno nalog vise ne koristim pa bolje da ga nekome poklonim ko ce ga koristiti i treba mu a ne da ga uzme neko samo ko zeli da ga ima u kolekciji ili da ga kod mene ugase zbog neaktivnosti. Inace nas vise je koristilo ovaj nalog, ja sa slabijim u ono vreme protokom i kolega sa nekim ubitacnim paketom.

Dobro razmislite jer vam treba ili ne, meni nije zao da ga dam nekome kome ce znaciti i ko ce ga koristiti ali kolekcionarima nedam!!!
 
Poslednja izmena:
Vodi računa, poklanjanje i ustupanje naloga može da se smatra za trading, trekeri to uglavnom zabranjuju.
 
polako se uhodavam za ovaj bitmetv, moram da skinem 2gb i da 5gb vratim (a to cu da skinem sa drugom na seedbox pa tu da seed samo) i da cekam 4 nedelje i moci cu da uploadujem, a nasao sam i sta tamo nema a po pravilima je ok ako je slika bolja onda je superseeding, uhh pogubio sam se ala komplikuju...
 
Nazad
Vrh Dno