Šta je novo?

Razmena PC igara

Ozbiljno? Do pre koji sat je bila besplatna na humble bundle store-u.
 
Ozbiljno? Do pre koji sat je bila besplatna na humble bundle store-u.

da bila je... uzeo sam kljuc ali ga nisam aktivirao, bacio sam pogled na yt za gameplay i ne svidja mi se... i nema potrebe za sarkazmom, koga interesuje i ne zeli da daje pare za istu i ima neke kljuceve viska tu sam...
 
Ladno si čekao da se završi besplatno deljenje ključeva i iste sekunde postavio kako imaš jedan. :)
 
Ja imam 3 :D Kome treba nek se javi na pm.
 
Ladno si čekao da se završi besplatno deljenje ključeva i iste sekunde postavio kako imaš jedan. :)

rekoh koja je situacija da sam uzeo jedan za sebe juce, nisam uzimao kako bih zavaljao.... ali posto je bilo besplatno cenim da je vecina pokupila, ne vidim u cemu je frka ako neko ponudi nesto sto ne koristi.. na kraju krajeva igra je i sada na HB-u 4e, sto nije puno...
 
vidim... da sam tako nesto zeleo verovatno je da bih uzeo vise ali eto logike... makar nisam pokusao da valjam nekome prodaju sa ruskog steama na pm koja bi mi blokirala nalog... inace hebe mi se za igricu...

https://www.humblebundle.com/?key=RseX5VbAmYuMFB2E

uzivajte, ko pokupi moze makar da se zahvali...
 
Poslednja izmena:
Eto, lep gest sa tvoje strane, ovde se često dele igre iz paketa koje su ljudima višak.
Što se tiče ruskog Steam-a, nemaš nikakve brige, neće ti biti zaključan nalog i tome slično, jednio ako je igra vezana za neki region, nećeš moći da je igraš
 
Evo ja poklanjam Warlock: Master of the Arcane prvom se javi a da hoće da igra. Samo nemoj da je neki preprodavac ili hrčak koji skuplja igre radi skupljanja, ne tolerišem takve.
 
Ispravno si postupio na kraju :wave:
 
Samo nemoj da je neki preprodavac ili hrčak koji skuplja igre radi skupljanja, ne tolerišem takve.

taj sam :d
GIF-Hamster-Eats-Carrots.gif


Pun steam igara, a ne stižem da igram, ako ništa drugo, moje društvo koristi moje igre.

Samo mi nije jasno što se svi ježite na preprodavce, jer i tako reagujete kad idete u prodavnicu, ili tamo ne idete, nego robu direktno nabavljate iz fabrike/farme
 
Poslednja izmena:
Mislim da se je mislio na preprodavce koji nabave igru za dz a onda pokusaju da zamene za neku ne dz igru :)
 
Razumeli smo se :) Samo još niko da se javi za igru :d
 
Probaj da ponudis drugi deo :d
 
Mislim da se je mislio na preprodavce koji nabave igru za dz a onda pokusaju da zamene za neku ne dz igru :)

Pre svega ne bavim se time, imam pun q*** igara na steamu koje sam kupio od svog zaradjenog novca i koje ne stizem da igram niti ko zna kada cu... Da ne drvim dalje vec 3x ispricanu pricu, uzeo sam za sebe samo 1 kljuc prekjuce i video da je gameplay nesto kao heroes 3/age of wonder/civ, meni se to ne svidja i hteo sam da zamenim sa nekim kome isto tako stoji neka igra/kljuc viska (znam da je bilo price u steam akcije temi da nabavljaju ljudi CS GO za 500 dinara sto bi bio jucerasnji ekvivalent ceni)...

Bukvalno mi je bio prvi post za zamenu ovde u temi a docekaste me na noz kao najgoreg grebatora i derikozu koji bi da profitira na "tudjoj nesreci"....

Uopste nije bilo frke, Smith je posle objasnio da se ovde podeli i to sam i uradio... Na kraju krajeva i moderator/admin je mogao tako da objasni, normalnim tonom a ne odmah,parafraziram "takve treba banovati, evo sada cu ja da udelim jedan jer se delio za dzabe...". Nije uopste bilo potrebe za onolikom dramom,kako je doslo tako je i otislo...

Kazem jos jednom, nisam pratio ovde i ne znam kako se odvija, takav los tajming bi ispao sa tim sto sam pitao ali verovatno bi u svakom slucaju bilo receno "pa to je bilo za dzabe pre x vremena"...


Nije uopste bilo potrebe za onolikom dramom,kako je doslo tako je i otislo...Niko nije ostecen...
Samo bi bilo kul da ljudi koji su ovde cesto aktivni (i ne samo ovde) i koji bukvalno "drze" neke teme/sekcije na forumu a nisu admini, malo vise iskuliraju i objasne kako i sta a ne odmah da udaraju na novije clanove jer se samo javlja, bespotrebna, negativna slika,kako o sebi tako i o forumu...
 
Ne znam sto si me citirao, nisam nista zlo mislio, procitao sam da nisi neka muljara ili preprodavac, da je u pitanju samo los tajming. Bez ljutnje, stresiranja i nema potrebe za ovolikim sastavom :)

pozdrav :wave:
 
Ne znam sto si me citirao, nisam nista zlo mislio, procitao sam da nisi neka muljara ili preprodavac, da je u pitanju samo los tajming. Bez ljutnje, stresiranja i nema potrebe za ovolikim sastavom :)

pozdrav :wave:

Sorry, omasih post... Hteo sam Falcona da citiram, ne tebe... :)
 
Visak.... Uzivajte

Scratches: Director's Cut Steam Key: 6VI00-RKPP0-60NPW
 
Upravo, ovako na otvorenom može neki pilićar koji ima 0 postova da ugrabi ključ i produži dalje...
 
Ima li neko Hotline Miami za razmenu ?
 
Imam The Darkness 2 i Papo & Yo, ako imate nesto ponudite na PM.
 
Kako mislis reklamiraju?
Igra je starija, i meni licno odlicna. Presao sam je kad je izasla i jos jednom skoro Steam verziju.

Jako zabavan FPS.
 
Nazad
Vrh Dno