Šta je novo?

Razmena kriptovaluta (pročitati pravila u 1. postu)

Prodao bih oko 500usdt-a, moze uplata na racun u rsd
 
Imam na Binance-u 500 USDT koje bih rado zamenio za fiat bez provizije.
Obzirom da sam u stisci sa slobodnim vremenom, može i tekući.
 
Pozdravljam sve!

Obicno kad razmenjujete kripto valute na kojem chain-u to radite? Uskoro nameravam da kupim, konkretno bih kupio Avax kad dodje vreme...
 
Pozdravljam sve!

Obicno kad razmenjujete kripto valute na kojem chain-u to radite? Uskoro nameravam da kupim, konkretno bih kupio Avax kad dodje vreme...
Sve zavisi kako se dogovoris sa prodavcem, tj koja je valuta u pitanju..ali obicno na Avalanche Networku se razmenjuje AVAX jer je to native mreza(a i ne mora preko nje).U principu kad ti neko prodaje kaze preko koje mreze ce da ti salje "valutu" svakako.
 
Kupis USDT preko Tron (TRC20) mreze pa posle kupuj sa tim USDT sta hoces i gde hoces
 
Treba mi 100$ na PayPal/u za tether, ako neko zeli razmenu moze da se javi. Ili pisite u porucu da li postoji neki servis gde to mogu da odradim.
 
Mozes ovde, logujes se, odes na sell usdt i odaberes kao payment paypal, p2p je servis
 
Prodajem 0.1 BTC, bez provizije. Novi Sad, licno.
 
Ja bih zamolila nekog za pomoć prvi put radim ovo i nisam sigurna za Binance isplate da li su ok ili ....Ako neko moze da mi pomogne bila bih vam jako zahvalna
 
Kupujem 1.000-1.500 USDT/BUSD na Binance, online, bez provizije. Može i na manje iznose.
 
Kupujem 175 usdt bez provizije. Uplata na Binance. Prednost PayPal u evrima.
 
Prodajem 100tinjak usdt-a. Binance (u principu koja god valuta) podržana od Binance.
 
Vrh Dno