Šta je novo?

Razmena igara za PS3!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
PES08 & Resistance - Fall Of Man

Otisao TOP SPIN 3, ostali su mi PES08 (ovo dajem za sta god) i Resistance - Fall Of Man za neki malo bolji naslov a mogu i doplatim ako je bas nesto zesce u pitanju!!!
 
Osim

Kane & Lynch Dead Men

na razmeni je i

Motorstorm (prvi deo)

Potrebno: MGS IV, Fifa 09, Heavenly Sword, Dead Space
 
Menjam Def Jam Icon i Heavenly Sword.

Potrebno: COD4, Warhawk, GT5p ili neki noviji naslovi.
 
Dajem HAZE za MGS4 ili Fifu 2009. Fifa ima prednost:)
 
Uncharted, Motorstorm, Ratchet&Clank, FIFA08, Darkness, UnrealTournament3 za razmenu. Dao bi dve za nesto jace npr FIFA09 ili MGS4.
 
Poslednja izmena:
Imam PES 2008 i GT5 Prologue.... GT5 bih menjao za neku drugu voznju, a za PES08 dajte ponude....

pozZ_______
 
menjam army of two za nesto...

imam i mgs4 na razmeni
 
Poslednja izmena od urednika:
Imam Formula One Championship, Rainbow 6 Vegas i NBAk7. Sve tri su odlicno ocuvane ali ih nisam dotakao mesecima.
Dajem sve tri za Uncharted, hocu da ga prodjem jos jednom. Ostale mi nisu interesantne.
 
Poslednja izmena:
Menjam Little Big Planet, MX VS ATV, Turning Point: Fall of Liberty, RAW Smackdown 2008, Skate, Motorstorm, Sonic (NOVE) za bilo koje (samo da su nove ili kao nove)...
 
Mijenjam: Oblivion, Warhawk,Grand Theft Auto IV
Trazim: Soul Calibur IV, MGS4, Mirror's Edge....
ili ako ko ima za razmjenu COD4 Game of the Year EDITION
dajem 2-ije za nju ili dajem Uncharted ili Heavenly S. za taj
COD4 GOTY Edition...
 
Menjam GTA4 i GT5 Prolouge.
GTA4 prvenstveno dajem za Little Big Planet.

Ko oce nek se javi...
 
Menjam MGS4, GTA4 i DMC4 za LBP, Bioshock ili Fallout 3.
^LOL@ sig.
 
Poslednja izmena:
+++Mijenjam:
Oblivion, Warhawk,GTA IV, Darkness, Resisstance, Fifa 08, Army of Two, Tennis, 2k8, COD4, Uncharted, Heavenly Sword.
Trazim:
Soul Calibur IV, MGS4, COD4 Game of the Year EDITION, Mirror's Edge, Fallout 3
 
Menjam sledeće PS3 igre: Heavenly Sword, Def Jam Icon, Condmened 2 Bloodshot, Ratchet & Clank ToD. Ponude na PM.

Prednost imaju sledeće igre: Army Of Two, Burnout Paradise, GTA 4, Top Spin 3, CoD 4, LBP, Soul Calibur 4, MGS4.

Nikako me zanimaju me sledeće igre: Motorstor, Resistance, PES 2008, Fifa 08, NBA 08, Darkness, Uncharted, Warhavk, Virtua Tennis 3, Oblivion, DMC 4, Gran Turismo 5.
 
Poslednja izmena:
Dajem COD4 i Uncharted (2za1) za jednu od sledecih igara: fallout 3, dead space, LBP, ressistance 2(ako je to uopste izaslo)...

Poz
 
1. RAW '08.
2. SKATE.
3. MOTORSTORM.
4. TURNING POINT.
5. MX VS ATV.
6. BAJA - EDGE OF CONTROL.

Vrhunska ponuda za ove igre. Sve primam u razmeni.
 
uncharted i resistance na razmeni, moze i 2 za 1 ako je neki noviji naslov u pitanju
 
Baja : edge Of Control i dalje cuci iz prikrajka na razmeni :)
 
Menjam PES2009. za LBP ili za Resistance2.
Takodje na razmeni Def Jam Icon I heavenly Sword.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno