Šta je novo?

Razmena igara za PS3 i Blu-ray izdanja - pročitati FAQ i pravila unutra

Menjam Assassin's Creed 1 (platinum). U obzir dolaze i zamene+kes dopuna
Potrebno mi je nesto u fazonu call of duty, lego indiana jones, sonic, god of war 3, dante's inferno...
 
menjam GTA4 sve ocuvano knjizica, mapa... za cod4 ili red faction guerrilla ili nesto slicno starije
 
FIFA 08 i Eat Lead: The Return of Matt Hazard za bilo sta starije :) ... ponude na PM
 
Nba 2k11 (prakticno nov) menjam za:

God of war 3 (1:1)

Ili za (uz moju doplatu):

AC:B
Cod:BO
GT5
 
Menjam:Resident evil 5,Fallout3,killzone 2,Far cry 2,Obilivion goty,Stranglehold,NBA live 09,Rainbowl six vegas 2,Assasin creed,Virtual fighter 5,
 
Pored Assassin's Creed 1 (platinum), menjam se i sa Heavenly Sword.
U zamenu trazim call of duty 3, call of duty world at war, Lego indiana jones, F.E.A.R. 2, god of war 1, 2, 3, sonic... i slicno tome.
Sportske igre i voznje me ne interesuju.
 
Trazim deathspank thongs of virtue i Sports Championship, za obe nudim neke psn igre: Fat Princess, Deathspank, Shank, Warhawk, Bomberman, Flower, Castle Crashers. Za sports championship takodje nudim igre koje nisu s psna:
Lost Planet 2
Dantes Inferno
Alien vs Predator
GTA 4
Lair
 
Menjam:

Battlefield Bad Company 2
Call od Duty Modern Warfare 2
Dante's Inferno
Wet
Metal Gear Solid 4
GTA IV
Bioshock
Race Driver: Grid
Tom Clancy's HAWX
Top Spin 3
Soldier of Fortune
FIFA Street 3
Motorstorm (U celofanu)
MotoGP 08
Skate
 
Ima li mozda neko komplet Singstar mikrofona koje bi zeleo da zameni?
 
Heavenly Sword otisao.
Ostao samo za zamenu Assassin's Creed 1 (platinum).
U zamenu trazim call of duty 3, call of duty world at war, Lego indiana jones, F.E.A.R. 2, god of war 1, 2, 3, sonic... i slicno tome.
Sportske igre i voznje me ne interesuju.
 
Na Razmeni:
Demon's Souls (moze za kes a moze i za Castlevania LOS ili Dead Space 2)
Mirror Edge (moze za kes ili za Bioshock ili AVP)
The Chronicles of Riddick Assault on Dark Athena (moze za kes ili za AVP ili Bioshock)
Naravno i need the money krastavac skupljam za HTC Desire :)
 
Dodajem za razmenu ili prodaju
Final Fantasy 13
Bioshock 2
Naravno igre su u perfektnom stanju!!!!!
 
Na razmeni:

- PES 2009
- FIFA 2009
- Motorstorm
- Armored Core for Answer
- Little Big Planet
- Brutal Legend
- Spiderman 3
- Need for Speed ProStreet
- Borderlands GOTY (bez koda za DLC i DNF posto sam ih vec iskoristio)

Sve vrste zamena dolaze u obzir (1 za 1, 1 za vise, 1 za 1 uz doplatu), izuzev 'igra za novac'

Sve navedene igre imaju kutiju, disk (neogreban), knjizicu
 
Heavy Rain Move Edition full kutija, knjizica, jednom odigrana igra extra ocuvano za reciomo: gow3, castlevania lords of shadow, gt5, fifa 11, pes 11, avp...
 
Trazim psn igre: Deathspank thongs of virtue, Tumble, Bionic Commando rearmed 2, echochrome 2.
U zamenu nudim: Fat Princess, Deathspank 1, Bomberman Ultra, Castle Crashers, Shank, Flower, Castlevania Symphony of the Night (psone classic)
Takodje trazim: Sports Championship i Enslaved.
Nudim: Castlevania Lords of Shadow, Transformers War for Cybertron, Dante's Inferno, Lost Planet 2, Alien vs Predator, GTA 4, Lair

p.s. moze bilo koja od ovih retail igara za bilo koje 3 psn igre koje trazim, takodje mogu i 3 moje psn igre za bilo koju od ovih retail igara koje trazim...
 
Poslednja izmena:
trazi se Afro Samurai & Blazing Angels 2
 
Jel moze neko hitno da mi pomogne.Treba da kupim ps3 ali nemam ni jednu igricu da ga isprobam.Pa ako je neko voljan da mi pozajmi na jedan dan,naravno ostavicu depozit u vrednosti igrice. Meni treba bilo sta.Pretrazio sam ceo Beograd ali nisam nasao da neko iznajmljuje.Pozeljno Zemun i NBG!
 
Jel moze neko hitno da mi pomogne.Treba da kupim ps3 ali nemam ni jednu igricu da ga isprobam.Pa ako je neko voljan da mi pozajmi na jedan dan,naravno ostavicu depozit u vrednosti igrice. Meni treba bilo sta.Pretrazio sam ceo Beograd ali nisam nasao da neko iznajmljuje.Pozeljno Zemun i NBG!

Nasao sam!
 
menjam mafia 2, pozeljno za castlevania:lords of shadow
 
Menjam:

Gran Turismo 5
Wet
Resident Evil 5
GTA IV
Tom Clancy's HAWX
Top Spin 3
Soldier of Fortune
FIFA Street 3
Motorstorm (U celofanu)
MotoGP 08
Skate

Kontakt na PM.
 
Heavenly sword

Legend of the Guardians : Owls of Ga' Hoole

Megamind

Menjam za Tekken 6 ili za neke 'decije' igre tipa Lego Harry Potter, Planet 51, Up itd ili stogod drugo koje nisam igrao a ponudite. 1 za 1, 2 za 1, 1 + doplata, razne varijante dolaze u kombinacije
 
Nazad
Vrh Dno