Šta je novo?

Razer Naga - MMO mis sa cak 17 tastera !!!!!

Geble

Slavan
Učlanjen(a)
13.09.2006
Poruke
1,618
Poena
360
Ko pika MMO ili koristi dosta bind-ovanih tastera preko misa evo prave stvari za njega.
Mis ima ukupno 17 tastera :shock:, od toga 12 sa leve bocne strane za palac, kao i senzor od 5600 dpi.

Cena misa je $79.99.

naga01.jpg
naga02.jpg


naga03.jpg
naga04.jpg


naga05.jpg
naga06.jpg


naga07.jpg
 
Ruzni su mi ti tasteri sa strane, ali kontam da mogu biti jako korisni onima koji vole da igraju MMO igre.
 
Treba to nabosti palcem bez gledanja. Nepraktično totalno.
 
Cisto proseravanje.Evo sad su krenuli da se vracaju na staro,napravili novi deathadder isti kao prosi samo su mu stavili novi senzor od 3600dpi.
Sto se tice nage mislim da posle 2,3 sata igranja pocinje da boli palac/ruka jer jednostavno treba nabosti sve te dugmice.Osecam da bi se dosta izmasio dok ne bi naucio :D
 
Krajnje besmisleno. Sluzi za ultra geek-ove da se ''dokazuju''. Tih 12 tastera je nepotrebno, desice se mali milion puta da ti roknes palcem u neki, i, op aggro, op pola sata cooldown, op hearth :trust:... A i stvarno ne izgleda bas najsrecnije.
 
Sa strane izgleda ko defanzivna bomba:S:
 
Znachi ja kad pikam Warcraft, nema sanse da bi mogao sa palcem da
kontrolishem makroe. Mislim da bi samo smetalo imao sam razne misheve sa
dugmicima i ma koliko se trudio nisam mogao da se naviknem.
 
Ma ti dugmici su totalno nepotrebni.I ja takodje igram warcraft gradnju/dotu i uopste mi ne treba nista.Samo 2 ili 3 dugmeta koristim za dotu,a za gradnju imam porgamirane makroe na tastaturi,mada se moze i bez toga.
 
Mislio sam na World of Warcraft tamo ima dosta toga ali sve mi je keyboard bound...
 
Ako igrate Wow jednostavno niste true bez ovol'ko dugmica :D
 
Paaa zavisii koju klasu igrashhh meni vishe odgovara sto manji i brzi mish da mogu da saram dugo i satima a da mi ne otpadne ruka a.k.a. onaj krait je super za sharanje,, a makroe je jako tesko bar meni navici se na desnu ruku...
 
Kad sam prvi put video screen-ove mislio sam da je fotomontaža. :)
Po meni ovo je velika glupost.
 
ma dobro ja gotivim Razer gear, dobre su im slushke mishevi su super
a ovo valjda mish da se izvade sto na one njihove tastature nisu stavili ni
jedan programabilnii taster... te g15 oduva
 
Ja koliko se secam na Lycosa je mogao da se programira bilo koji taster pomocu njihovog software-a.
 
mozesh da promenish funkciju ali da li ima makroe tj skup raznih pritisaka dugmica
i komandi koje mozesh hardwerski da snimish na jedno dugme (softwerom), tako da sve to uradi
in game kada ga pritisnesh.
 
mozesh da promenish funkciju ali da li ima makroe tj skup raznih pritisaka dugmica
i komandi koje mozesh hardwerski da snimish na jedno dugme (softwerom), tako da sve to uradi
in game kada ga pritisnesh.

Naravno da ima ali odosmo u off topic...
 
U jbt. Da bi koristio ovaj mis prvo moras u Muzicku skolu na casove harmonike dugmetare. :D
 
Volim ja miševe sa tim dodatnim tasterima i glupostima, ali ovo je čisto preterivanje. Ja na svom X-755FS imam 5 tastera za palac i od toga realno koristim 1 i po :d (jedan često, jedan dosta retko, ostale skoro da ne). Ne znam samo ko bi se i kako snašao sa 12 tastera.
 
al je ružan miš...
 
Ako mislis da je to ruzno pogledaj tek ovaj WarMouse:

black-bb.png
 
Ovaj je samo 5x ruzniji 10x besmisleniji. Plus sto dugmici ne svetle pa i ne znas sta trebas stisnuti. Na Razeru su makar onako sa strane i jos svetle pa nekako mozes pogledom da se pripomognes. Vremenom bi se sigurno ispraksovao ali je verujem totalno beskorisno kao i ona Microsoft X4 tastatura na kojoj je moguce stisnuti 26 dugmica u isto vreme. Super ali kako da stisnem toliko dugmica?! :d
 
Po me ni je mish totalno ne praktichan.....sto kazu ljudi,ko ce to da nabode u mraku ......kakav god da je mish ne treba ti toliko tastera......

A ako je neko ultra geek i pika wow,boze moj postoji mish specijalno za wow.
..cini mi se da ima 15 tastera i bolje su rasporedjeni nego ovde.......

Ovo je suvo bahanalisanje.
 
Poslednja izmena:
mozesh da promenish funkciju ali da li ima makroe tj skup raznih pritisaka dugmica
i komandi koje mozesh hardwerski da snimish na jedno dugme (softwerom), tako da sve to uradi
in game kada ga pritisnesh.

Lupetaš napamet.

Imam Razer Lycosa tastaturu. Bukvalno je svaki taster programabilan i bukvalno se na svakom tasteru može snimiti makro i pored svega toga možeš snimiti 10 različitih profila i svi ti makroi i promena profila rade u igri.
 
Nazad
Vrh Dno