Šta je novo?

razdvajanje particija???

fain2daniel

Slavan
Učlanjen(a)
19.01.2006
Poruke
2,789
Poena
445
znaci kako se razdvajaju particije recimo iz C da napravim jos D i E i kako da ih sve stopim u prvobitni C??? ima li neki program za to,ako ima molim vas da mi posaljete ili uputite ka istom!

hvala unapred
 
Partition Magic ...

poz.
 
Zaboravili ste da napomenete jednu stvar. Obavezno pre deljenja ili spajanja particije bekapovati sve podatke, neretko se desava da se svi podatci izgube.
 
Naravno, i ako hoces da otkines deo particije od neke vece i napravis novu, obavezno mora da padne defragmentacija ...
 
Bojan Novakovic je napisao(la):
Zaboravili ste da napomenete jednu stvar. Obavezno pre deljenja ili spajanja particije bekapovati sve podatke, neretko se desava da se svi podatci izgube.

Istina, eto ja pre 2 dana sje*o ceo D:\ i ode 80Gb podataka :( Srecom pa (skoro) sve imam kod drugova na HDDu :eyebrows:
 
ok skinuo sam taj program i izgleda mi mocan ali je kao demo ver. i ne mogu ama bas nista da uradim sa njim....ima li negde free varijanta ili neka fora? bio na vise mesta i svugde je demo ali znam da bar neke demo pruzaju ogranicene opcije ali ovaj ama bas nista...ne mogu ni da napravim novu particiju niti da ih spojim!?
 
Procitaj sta pise u about, koja je verzija, pa progooglaj malo...
 
Dorry je napisao(la):
Istina, eto ja pre 2 dana sje*o ceo D:\ i ode 80Gb podataka :( Srecom pa (skoro) sve imam kod drugova na HDDu :eyebrows:
Problema nema ako je hard poluprazan i defragmentovan. Ne možeš očekivati da on prepolovi pun hard, gde će da premešta fajlove tokom raspoređivanja?
 
Nazad
Vrh Dno