Šta je novo?

Ratne simulacije letenja???

Monah 0007

Slavan
Učlanjen(a)
05.03.2005
Poruke
187
Poena
320
Koja je po vama najbolja ratna simulacija letenja ali sa savremenim oruzijem,ne racunajuci ILSturmovik???Hteo bih malo da se prepucavam po nebu ali nisam pratio razvoj ovog tipa igara,pa zato pitam.
 
IL? Savremen?:smoke:
IL2:1946 je mama za WWII simulacije, od modernijih imas Lock On, bilo je nesto pre par godina sto je obradjivalo rat u Koreji, prve Migove i Sabere, ali jako je lose bilo uradjeno, i to je to otprilike :D
 
Falcon 4.0 Allied Force ,simulacija F-16 mislim da nije nesto sveza ali je stvarno realna!Mozda i previse!Preporucujem samo entuzijastima!
 
Koja je po vama najbolja ratna simulacija letenja ali sa savremenim oruzijem,ne racunajuci ILSturmovik???Hteo bih malo da se prepucavam po nebu ali nisam pratio razvoj ovog tipa igara,pa zato pitam.

Lock on je prava simulacija, pa ako ti je do prepucavanja... znaj da ce te nekoliko nedelja uglavnom "napucavati" po nebu, dok shvatis sta se oko tebe dogadja.
(If you are beginner...begin somewhere else!)
A hardwerska zahtevnost je na nivou najnovijih izdanja.
Idi na check-six.fr i skini "loman" pa instaliraj kozmetiku,...itd.
 
Lock on je prava simulacija, pa ako ti je do prepucavanja... znaj da ce te nekoliko nedelja uglavnom "napucavati" po nebu, dok shvatis sta se oko tebe dogadja.
(If you are beginner...begin somewhere else!)
A hardwerska zahtevnost je na nivou najnovijih izdanja.
Idi na check-six.fr i skini "loman" pa instaliraj kozmetiku,...itd.

Instalirao sam Lock On, ali nikako da skapiram kontrole :D
 
ja sam trazio na netu setup joy-a i tastature kad sam vido koliko ima... pola dugmica namestno za ljude sa 4 ruke... jel neko probao online? (skinuo sam HyperLobbyPro3 ali nisam ukapirao kako da se konektujem) btw patch 1.2 je ocaj - prepolovi fps i promeni kontrole, mada dobijes i malo zvuka ali nije vredno!
 
Falcon 4.0 Allied Force bez premca ... naravno samo uz "ludilo joystick" (ja imam Saitek X52)
 
mislim da ce ovo ustedeti dosta vremena pocetnicima u Lock On-u
evo vam u atacmentu config fajl mojih kontrola --> ovo vazi samo za A10 i podrazumeva se da imate joystick! (filozofija komandi se zasniva na levoj ruci koja stoji skoro nepomicno na strlicama od tastature)
fajl staviti folder: ...\Ubisoft\Eagle Dynamics\Lock On\Config
naravno sve ovo mozete dodatno editovati i mislim da je tu ovaj fajl nasao svoju pravu primenu
postoji mogucnost da vam promeni osetljivost X i Y ose, to mozda treba ispraviti (zavisi od modela joystick-a)

update za A10
ako neko namesti ostale avione nek okaci...

moj je tezak shit od joystick-a (Logitech Forse 3D), mrdam levo-desno, avion ide gore-dole :smash:
20 godina je proslo od izuma te sprave i jos uvek uvaljuju vibratore...
ima neko da preporuci neki profi?
 
Poslednja izmena:
ja sam trazio na netu setup joy-a i tastature kad sam vido koliko ima... pola dugmica namestno za ljude sa 4 ruke... jel neko probao online? (skinuo sam HyperLobbyPro3 ali nisam ukapirao kako da se konektujem) btw patch 1.2 je ocaj - prepolovi fps i promeni kontrole, mada dobijes i malo zvuka ali nije vredno!

Ako hoces da igras preko HLPro3 moras da imas LockOn: Flaming Cliffs.
 
moj je tezak shit od joystick-a (Logitech Forse 3D), mrdam levo-desno, avion ide gore-dole :smash:
Imam isti joystick, i igram LOMAC bez problema. Imaš da nameštaš razna podešavanja za joystick, ali osnovno je bez naglih pokreta u igri. Tj. nije to toliko loš joystick koliko si ti loš pilot. :)
 
pogledaj u contol panel-u da li krstic ode do kraja ose kad povices palicu desno pa dole (druga brzina na automobilu), osnovne stvari nije u mogucnosti da uradi, boze sacuvaj neki test preciznosti...
Thrustmaster HOTAS Cougar mi lici na profi joystick ali mislim da ga nema u Srbiji
 
Knights Of The Sky (jos nije izasla)
520_pic_multi.jpg

528_pic_multi.jpg

http://www.gennadich.com/images/526_pic_multi.jpg[img]
[img]http://www.gennadich.com/images/518_pic_multi.jpg

The project is currently scheduled to be released by Fall 2007.
 
Poslednja izmena od urednika:
Definitivno LOCK ON tj.LOMAC. Mig-29,SU-33....Samo je zahtevan i sa novim masinama a igra je stara 3 god
 
Poslednja izmena od urednika:
@klesk123

Ovo izgleda kao Red Baron 2 :d
 
Jos jedan glas za lock on,ubedljivo najjaca ratna simulacija...napravljena iskljucivo za prave ljubitelje borbenih aviona...

A ne znam da li su izvalili ljudi koji ga igraju,najbolji AI pilot u igrici je mirage2000... :) :) :)
 
Jos jedan glas za lock on,ubedljivo najjaca ratna simulacija...napravljena iskljucivo za prave ljubitelje borbenih aviona...

A ne znam da li su izvalili ljudi koji ga igraju,najbolji AI pilot u igrici je mirage2000... :) :) :)

Pogledaj datum zadnjeg posta pre tvog u ovoj temi...;)
 
Uh, za mene je tematika 2 svetskog rata i brujanje propeleraca i prvih mlaznjaka uvek privlacna, tako da bih glasao za IL2, a mogu preporuciti i Blazing Angels 2: Secret Missions of WWII.
 
Nazad
Vrh Dno