Šta je novo?

Rainbow Six Vegas

Koliko je duga igra, realno?

Pa, neki subjektivni osecaj je da igra traje taman koliko bi trebalo. Odnosno, moglo bo jos da se igra, ali ovako zaista deluje kao jedno zaokruzeno poglavlje (kraj nedvosmisleno implicira nastavak na Vegas). Zaboravio sam pomenuti da mi se muzika jako dopala! Odlicno utice na atmosferu u igri.
Eh, da zamerka br. 3: nema ugradjenog benchmark moda :( a sa ovim sistemom check pointa je bolno FRAPS-ovati (zamisli testiras brdo kartica i uvekmoras da odigras deo neke sekcije da bi dosao do odgovarajuce bench scene)
 
Za mene je ova igra savršena, uglavnom ti samo alt i space trebaju, i to ništa na uštrb taktike ili gušenja akcije. Mnogo je zanimljivo kad uđeš prvi put u neku prostoriju, odrediti iza kojeg zaklona poslati svoj tim a gde ti da se prištekuješ, pa gde da se premestite, da proceniš da li je realno doći do tog drugog zaklona jer su rafali po vama non stop...

Ovo sa korišćenjem zaklona jednostavno stavlja ovu igru u klasu za sebe.
 
Pa, neki subjektivni osecaj je da igra traje taman koliko bi trebalo. Odnosno, moglo bo jos da se igra, ali ovako zaista deluje kao jedno zaokruzeno poglavlje (kraj nedvosmisleno implicira nastavak na Vegas). Zaboravio sam pomenuti da mi se muzika jako dopala! Odlicno utice na atmosferu u igri.
Eh, da zamerka br. 3: nema ugradjenog benchmark moda :( a sa ovim sistemom check pointa je bolno FRAPS-ovati (zamisli testiras brdo kartica i uvek moras da odigras deo neke sekcije da bi dosao do odgovarajuce bench scene)

Pa dobro, to je više observacija nego realna mana. Možda mana za tebe, mene i druge kolege, ali šta sad. Možeš uvek da koristiš Fraps, kao u oblivionu, ali opet, onda moraš da ponavljaš i smaraš se...
 
RSV Patch v1.04

Rainbow Six: Vegas v1.04 Patch Contents

================================================================================



Overview

========

* Fixed PunkBuster client getting kicked after a change of map on the
PunkBuster dedicated server.

* Fixed a problem when trying to re-join a server that the user has just
left.

* Added all previously non-translated sections to the Engine localized files.


* Fixed looping sound issues in Multiplayer maps.
 
Zasto ne mogu da instaliram Patch 1.01 i 1.02?Uvek dobijam poruku o gresci koja izgleda ovako..
 

Prilozi

  • Patch.jpg
    Patch.jpg
    67.9 KB · Pregleda: 70
kojim redosledom si radio instalaciju?
Ako ti je vec bila instalirana igra i krekovana ne mozesh samo patch da dodash,nego sve ispocetka
 
evo sad sam konacno merio br frejmova...Ide od 16 do 35 najceshce oko 23-25,shto je meni ok,ne smeta mi,tacnije ne treba mi 60+ da bi bio zadovoljan
 
Poslednja izmena:
jesi li klokovao kartu?
 
u jbt... pa to je katastrofalno.... :|
a u kojoj rezoluciji?
 
1280*960,sve,ali sve na max,high,ultra high i tako dalje,ali bez AA i AF...
Vratio sam sve na def vrednosti poshto me komp opasno zeza,ali mislim da mi ipak fali josh giga memorije...
Inace mi je i proc sad na def i memorija i uopshte nece da se klokuje,smorio sam se,ne znam shta je u pitanju:(
 
naravno da ti fali memorije. nego nisi mi odgovorio da li si klokovao Gainward-a?
 
Evo i mojih utisaka. Igra me je odusevila, kako po pitanju grafike, tako i po pitanju akcije, mogucnosti modifikacije oruzja, andrenalina i raznovrsnosti ambijenta. Trenutno sam u nivou 10 (Nevada, hidrocentrala, treba da ocistimo turisticku lokaciju, od losih momaka, a sve u cilju priblizavanja Ireni). Nivoe sam u proseku zavrsavao za oko 3h, uz gomilu pogibije sto mene, sto clanova mog tima. Da, prilicno sporo, al uzivam u igri.
U Casinu (ogroman broj svetala) sam ukljucio fraps i snimao ingame video u punoj rezoluciji i 30fps. Tada je frame bio oko 25fps, a kada sasam iskljucio snimanje, skocio je na 34fps i sve to u rezoluciji 1024x768 i svim detaljima na high.
Koristio sam pretposlednji official patch 1.03 + dobro poznati dodatak koji otklanja obavezu prisustva dvd-a u driveu.
Od oruzja uglavnom koristim hamasa i snajper sa Ic dodatkom, a ponekad i silencer. U principu bez ostale dvojce, tesko da mogu da zavrsim nivo. Svidja mi se i mogucnost pogleda i pucanja iza zida, kao i thermal vizir za gledanje kroz dimnu zavesu.
 
evo i ja obrnuo igricu,skroz je dobra,mnogo mi se svidja,mada bih voleo da onaj blur kad te neko spici moze da se iskljuci,ali i sa njim mi se mnogo svidja i jedva cekam onaj nastavak...
 
meni nedostaje jedino Chavez Ding u igri :(
 
Moze li neko ko je obrnuo igru da mi posalje Ubisoft folder iz My documents foldera. Tu se nalaze savegames koje sam ja izgubio zbog pada sistema.Moj mail je [email protected]


Hvala.
 
Hvala ti puno, spremam neki ispit pa nisam imao puno vremena da od pocetka prelazim misije i uopste mi se nije mililo da palim ovako dobru igru. Sad cu da je zavrsim s merakom...Hvala jos jednom....

Pozdrav.
 
Covece, jedva zavrsih. NAjvise me smorio nivo, Damn, kada smo u jednom trenutku morali da prodjemo kroz skroz mracnu prostoriju. Thermo vizir mi i nije bio od velike pomoci.
A, kraj. Hm, da ne kvarim ....
 
Nabavih i ja igru, i dosta je dobra i zabavna na osnovu nekih prvih utisaka. Detalji su medium/low, 800x600, nesto je ukljuceno nesto ne i lepo radi.Tako je stojalo po defaultu. Interesuje me samo, koja je dirka za postavljanje prigusivaca?
 
Poslednja izmena:
Drzhis R i cimnes/pomeris misha na levo :)
 
da si citao ono shto ti objashnjavaju znao bi:D

inace tako i menjash izmedju single i burst paljbe i tako to...korisna stvar:)
 
Poslednja izmena:
Dobra igra...dobra...Napucavanje prva liga, ima adrenalina, ima sunjanja, ima ciste rokacine...efekti boli glava, atek sam kreno da igram, tj nisam jos ni stigo do vegasa lol :p Sve je degustiram malo po malo u bijazni da posle necu imati sta da igram :p
 
Dobra igra...dobra...Napucavanje prva liga, ima adrenalina, ima sunjanja, ima ciste rokacine...efekti boli glava, atek sam kreno da igram, tj nisam jos ni stigo do vegasa lol :p Sve je degustiram malo po malo u bijazni da posle necu imati sta da igram :p
Kazem, meni samo smeta sto nema spisak save pointa za svaki nivo, kako bi ponovo mogao izigravati ono sto mi najvise dopadalo :(
 
Stalno mi pise na ekranu, malo isprod crosshair-a, E no ammo no ammo. Kako to da uklonim? Na e se menjaju oruzja, i ok je sve to, samo ne znam sto to uvek pise. Inace stigao sam u Vegas. Grafika je bas zbudzena.
 
nedjo je imao identican problem...pogledaj par prethodnih strana treda i instaliraj patch...
 
Kazem, meni samo smeta sto nema spisak save pointa za svaki nivo, kako bi ponovo mogao izigravati ono sto mi najvise dopadalo :(

Istripovali ste se. Možete da idete u opciju ispod reload last save, u single story mod ili tako nešto, pa onda kad tamo uđete, idete na poslednju opciju. Ona otvara "sejvove" ka početku svake misije, tako da nije frka...!
 
Evo uzeh i ja igru sinoc, instalirah je i razočarah se već posle prvih pet minuta igre:wall: Pa ovo je đubre neopevano, nezaslužuje da nosi ime ni delta force a kamoli rainbow six!!! Znači sav onaj šmek koji je postojao ranije i koji me je terao da igram ovu igru još od početka je nestao. Mislim da sam bio u pravu što sam rekao da je svaki sledeći nastavak sve gori.

Znači nas tri "Ramba" idemo i bez problema ubijamo sve što se pojavi (a neprijatelji hvala bogu trče glavom na metkove). Misije i priča su krajnje glupi, radnja nikakva, akcije gotovo i da nema, ljudi uvek na istom mestu uvek spremni da stupe u kamikaza akciju. Znači toliko sam se iznervirao i neželim više ni jednu reč da potrošim na ovu katastrofu (a mogao bih o nedostacima još do sutra da pišem).
 
mi kanda nismo igrali istu igru :p Sto se neprijatelja tice, stavi realistic "tezinu" i sve ce biti kao pre sto se tog dela tice...
 
Nazad
Vrh Dno