Šta je novo?

Radijus - Vektor KDS net

Odusevio me je tvoj odgovor ....

Majko slatka ... Covek burzuj ako placa net 2k dinara za 2mb a ovaj drugi sto "navodno" kod vektora ima socijala PROXY (dada imaju i dalje proxy pakete) za 650 dinara je normalan covek ...

Anyhow ... Odete lepo na vektorov forum i pogledate 251 post SRECNIH korisnika koji pljuju svog provajdera zato sto net NE RADI i potom nesto neka neko kaze... A da ... cekaj ... Vektor ne dozvoljava nikome da gleda forume sem ako nisi na njihovom netu bas iz tog razloga ....:wall:

Ako bi postojalo na benchu glasanje za najgoreg provajdera ikada islo bi :
Vektor ... 3 prazna mesta .... neki nesretni wireless provider .... 3 prazna mesta... svi ostali ....


haha brate ne kapiras, to je bila zajebancija izmedju mene i 945. :)

Inace meni vec dve godine radi net savrseno, i torrenti, dakle P2P nije filtriran. Morate da shvatite jednu stvar, kad je kablovski operater u pitanju, nikad ne moze sve da bude savrseno, kako vam se zalomi. Pa i SBB je po mnogim ljudima katastrofalan provajder. Idi na SBB forum pa ces isto videti kako ljudi kukaju.


Druga stvar sto se tice Proxy paketa, oni su pun pogodak, jer ni jedan provajder nema tako jeftine soc pakete koji su pritom flat, tj bez orgranicenja prenetih podataka. Idealna stvar za ljude koji ne koriste P2P. Rapidshare premium radi kao sat na tim paketima (kao i bilo koji direktan download) npr. 690din 512k ili 990 1Mb je sasvim dobra ponuda za nezahtevne korisnike.
 
Poslednja izmena:
Ako ti net stvarno radi savrseno kao sto pricas... Onda sve sto mogu reci je da i corava koka ubode po neko zrno :smash: Pa eto i vektor MOZDA ima par korisnika kojima greskom net radi kako treba...

Prica koju ja iznosim nije "privatne" prirode ili ti u prevodu da povucen licnim nezadovoljstvom sad tu nesto ih pljujem ... Boli me uvo za to ...

Vec samo pricam ono sto kontam da vecina korisnika prezivljava svakodnevno. Bezobrazno visoke cene , uzasno losu do nikakvu tehnicku podrsku, negarantovane brzine protoka, etc etc etc... No sve to se uskoro menja u svakom slucaju. Velika riba pojede malu ribu pa ce tako i SBB preuzeti Vektor u skorijem roku tako da I don't care any more :wave:

U svakom slucaju ne zelim ti muke koje znam privatno bar 10ak poznanika imaju sa njihovim uslugama , a kolko vidim po forumu jos mnooogooo mnooogooo ljudi :)
 
Pa imao sam i ja muke tek kad sam uveo internet pre jedno 2-3 godine, ali evo vec 2 godine i duze sve radi savrseno, mozda sam imao par prekida od po par sati. Dakle ja samo iznosim svoja iskustva. A idi na SBB forum pa ces da vidis koliko ima nezadovoljnih korisnika koji kukaju. krastavac to je kablovski net, desava se da je los signal mnogo lakse nego na ADSL-u.
 
slazem se, RV nije bas tako mala firma. a koliko cujem treba uskoro da se pojave u prvi HD kanali kod njih, dok kod sbb-a se to i ne pominje.
 
Izgleda ja sam jedini cuo negde da je Vektor sestrinska firma od SBB-a (SBB je osnovao Vektor )
 
ne koristim P2P,al na njihovom forumu kazu da limitiraju P2P...verovatno traffic shaping,mada u to vreme kad su se zalili,da im ne radi celokupan net kako treba,ja sam i dalje skidao maximalnom briznom koju sam imao,

Traffic shaping rade ... proverio malopre ima i log sam postovao na : http://www.benchmark.rs/forum/showthread.php?p=1717618#post1717618

Doduse ne po ceo dan ... ono u "peak hour" samo :p , Doduse net dosta bolje radi od uvodjenja SBB link-a

Sve u svemu , situacija se na RV lagano stabilizuje ... Sto mi je drago zbog ljudi koje znam da su na istom i nemaju opcije za bilo sta drugo
 
Poslednja izmena:
kds je u samom startu skup ,imaju stav kao da su jedini provajderi interneta u bg
paket im je smece,ja sam na njihovoj kablovskoj od samog starta i sve vreme oskudevam za nekom realnom ponudom s' njihove strane al uzalud
 
Nazad
Vrh Dno