Šta je novo?

Radijus Vektor :: Kablovska televizija i internet

Da li ste i vi primetili neke promene u dtv kanalima? Neki "obični" kanali mi se sada prikazuju kao kodirani, pa televizoru treba više vremena da ih otvori. Npr. prva, rts hd, rtv 1. Nisam probao da li bi radili bez CAM, mrzelo me. :)
 
Bili su mi momci iz Vektora zamenili mi modem sa Thompsona na Technikolor, za sad je sve ok.
Jel zna neko kakav je ovaj Technikolor jel bolji od Netisa i Thompsona ili nema nidje veze:d.
Sad sam uspeo da se konektujem na modem, tako da ako neko hoce da mi kaze samo gde da idem da vam dam parametre da vidite jel ok.
 
Pa isto kao i na proslom modemu...dali smo smo ti vec ;)
 
Nadjoh sry:),sve je u opsegu kako si rekao da treba da bude...So far so good
 
Šta mislite kakvi su moji parametri? Po onome što sam u jednom postu pročitao nije sve kako treba da bude?
77c93d6015701fdb095b49d8d4497444.jpg
 
Ne znam kako se manifestuje u tvom slucaju ?... kod mene je davno, jedan stari thomson signal to noise bio ispod vrednosti i rezultat toga je bilo konstantno resetovanje modema (samo od sebe). Videli su to i oni (Vektor) i zamenili mi za drugi modem
 
Za sada nemam nekih problema. Inače vektor sam uzeo trećeg juna,za ovo vreme je dobro
 
I meni su jednom menjali modem, i jednom spliter i ako ja nisam imao neke primedbe.
 
Jel imate internet i kablovsku u BG, kod mene u Surcinu sve nestade, ni sajt im ne radi.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Nema. Ledine.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Da im nisu opet presekli kabal. :)

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Na Voždovcu takodje. Ni sajt im ne radi, ni telefon za kontakt...

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
 
Kod mene sve stiglo, za sad je ok, gde pred utakmicu dzigericu da mi jedu.

Edit:
Ipak je samo stigla kablovska tv, interneta jos uvek nema

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Mogu reći da se trude da budu ažurni. I kod mene u kraju pre neki dan bio problem, ceo red zgrada imao ptoblem sa učestalim resetovanjem rutera. Kažu, prejak signal ili tako nešto je pravio problem. Brzo su rešili.
 
Na Voždovcu stigla televizija, internet ne

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
 
Ja sam juče zvao, i rekoše mi da tamo prema Surčinu menjaju kablove, pošto ljudi uzimaju masovno jače internet pakete.
Pitao sam i za optiku, kaže optika je svuda do čvorišta postavljena, a do korisnika će kada bude bilo potrebno.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Meni je proradio net, ali ne i dns. Kablovska radi, ali CAM neće da otključa nijedan program, a to je problem jer su od pre desetak dana skoro svi zaključani.
 
Meni isto prijavljuje da dns ne radi, a ne mogu da nađem opciju da promenim dns u onom technicolor ruteru. Na kompu ubacio google dns i radi, ali me smara da to radim na svakom uređaju.
 
Meni je u Borci pre jedno 15 minuta proradio net, kablovska pre jedno pola sata.. Ja sam kod sebe podesio lokalni DNS server da ne zavisim od Vektora kada pukne njihov.
 
Ma pao im sistem ceo nema veze sa optickim i ostalim glupostima.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Vrh Dno