Šta je novo?

Radijus Vektor :: Kablovska televizija i internet

Ma jok i komsiji isto...
Zvao podrsku kazu da je neko iz kraja (Jajinci) vec prijavio problem i da je ekipa na terenu..
Videcemo sta ce biti ali vecito neki problemi sa njima...
 
To je problem do struje na strani rv . Vama se to desava kada je napolju toplo vreme. Potrebno je da rv pronadje dodatni izvor napajanja za svoju aktivnu opremu koja distribuira signal do korisnika.
 
Mislio sam na Targo :D
Pisao si o magicnom krugu o centralama i pocentralama kakve su to podcentrale na TT-u?
Prvi put cujem za to, tu imas optiku kakva centrala?
Nema ni veze mozda si nesto pogresio.
 
Pisao si o magicnom krugu o centralama i pocentralama kakve su to podcentrale na TT-u?
Prvi put cujem za to, tu imas optiku kakva centrala?
Nema ni veze mozda si nesto pogresio.

Dusman13 strikes again :D ... Nemoj da spin-ujes, ocigledno da je drugi deo njegove recenice bio namenjen Targo telekomu ;)
 
Pozdravi tog dusmana ja ga ne znam.
Nista strasno pogresio covek pa sta niko mu nije odredio smrtnu kaznu.
 
61 blok, ne radi net vec nekih 30ak minuta... cesto ga resetuju oko ponoci, ali proradi za 3-4min, ovo me bas smara... a i ako su najavili na sajtu radove, sto mi lepo ne puste sms da ce da gase net :/

Edit: proradio kako sam napisao post :)
 
Poslednja izmena:
Svaka im cast na novoj ponudi .... uredjaji na rate :D
 
Opet prodju neku tehnicku robu...?

Ima vise od 10g kako sam im govorio da se oni ne bave prodajom ove ili one elektronike vec samo pruzaju uslugu, kablovski internet nam omogucavaju i kablovsku tv, a oni onomad zapeli da nam za mnoooogo velike pare prodaju njihov kabloski modem za internet... davno bese, ne znam da li je isti direktor...

Kakve su im cene u odnosu na one u prodavnicama i na Kupujem Prodajem?
 
Poslednja izmena:
Opet prodju neku tehnicku robu...?

Ima vise od 10g kako sam im govorio da se oni ne bave prodajom ove ili one elektronike vec samo pruzaju uslugu, kablovski internet nam omogucavaju i kablovsku tv, a oni onomad zapeli da nam za mnoooogo velike pare prodaju njihov kabloski modem za internet... davno bese, ne znam da li je isti direktor...

Kakve su im cene u odnosu na one u prodavnicama i na Kupujem Prodajem?
Nisu lose. Ima da pazarim ovu 48-icu!
 
Zato su sami televizori losi... ;)
 
Ako sad preko leta imaju ovakve prekide,sta tek da ocekujemo kad dodje zima :D
 
U jbt vidi ovo : :D
Verovatno jeste greska, ne zovi ne pitaj nista, bolje bi bilo da nisi ni ovde kacio jer ce pre ili kasnije neko po zadatku da pogleda sta pisemo i odrukace nas i onda ce opet da nam smanje uL na 1,5Mbps
 
Poslednja izmena:
Brlja firefox sa novim flashom,sve je gore..
 
Juče i danas u Borči " Weak or no signal " na tv-u. Prekidi traju od pola sata do 5,6 sati...
 
Poslednja izmena:
Sad radi twitch, mada jos jedan server u EU mi nije dostupan :trust:
 
Vratih se na Vektor od danas. Kombo 3, TV+NET+TEL.

Otkljucan je TV100 svima, to nisam znao. Ne daju CAM module vise jer ih nemaju, "ako bude javicemo". Daju neki Globo HDX2 za DTV, to sam odmah stavio u fioku posto m iza TV100 ne treba dekoder.

Internet za sada ok, videcemo za dalje. Doduse nisu mi pustili max brzinu jos, sad je onaj testni 10/1, 25/1.5 sam uzeo. Telefon takodje nije pusten, njihov broj sam uzeo, javicu kako radi kad puste.

EPC3208G modem dobio. 4 kanal upstream 2 down. Moji na Ikomu pre par dana dobili isti modem, isti paket usluga, 8 kanal down 4 up.
 
Dakle u toku je neki test ,tako da nekom zapalo 3 a nekom 5mbit upload :)
 
Ja imam 4mbit upload. Kakav test? Zvanicno nesto ili pretpostavljas? :)
 
Tako mi je receno,da imaju neku test fazu.Zvao sam da pitam zbog cega imam samo jedan upload kanal na webstar-u i usput pitah za ovo.
 

Meni ovako radi vec par nedelja
 
E,to mi nisu rekli,al ocigledno je da planiraju napokon povecanje posle vishe od godinu dana..
 
Pozz

Kod mene u bloku 63 havarija već tri dana.
Net generalno radi, ali neke sajtove nema šanse da otvorim. Smartfon preko telenora otvara ok.
Okrenem telefon tehničke podrške prekjuče, momak nešto počne da prčka, restartuje mi modem, jebava, restartujem komp, neće ni kod njega, neće ni kod mene...cap proradi sve odjednom.
- Šta si uradio?
- Veze nemam.
- Jel sad radi?
- Da. Doviđenja.

Tako je bilo do večeras. Tačno u 22h kao i preksinoć, sečka. ista priča, nekome da se se mile mamare sutra načestitam, evo veze nemam u čemu je problem...kakva qrac test faza...
 
Poslednja izmena:
Kakva su iskustva sa internetom i televizijom u Rusnju? Da li ima neko da je iz Rusnja ili da ima nekog poznanika ili slicno. Vidim da su od skoro uveli kabal.
 
Nazad
Vrh Dno