Šta je novo?

Radijus Vektor :: Kablovska televizija i internet

Imate li danas problema sa netom?
Ne radi uopste valjano, streca, skace dole gore, od igranja online nema ama bas nista...
 
Za skoro 300 dinara poskupljuje odrzavanje od aprila.

http://www.vektor.net/onama/vesti?vest=957

Jeste , ali su takodje i stavili da ce "tokom 2014" znacajno unaprediti postojece i uvesti nove usluge ...

U prevodu , deo o poskupljenju je realan , ostatak je prvoaprilska sala :D

P.S.

Od 2pm danas , mi internet radi katastrofalno ... skoro 30% izgubljenih paketa ... Zvao , standardna procedura , modem na pracenje ... Do vas je nije do nas ... Taman mi je lepo radilo do pre 2-3 meseca , a onda sam izbaksuzirao kad sam ih pohvalio ...
 
Ja potpisah ugovor na 18 meseci za net prosle godine da bih dobio duplo vecu brzinu, a kad sam hteo da se odjavim sa kablovske tv jer ne gledam tv rekose mi da to nije moguce, tj. da ne mogu da koristim net ako nisam njihov korisnik kablovske tv, iako za kablovsku tv nemam ugovor. Sad cekam novembar da mi prodje ugovor, pa da predjem kod nekog drugog provajdera...
 
Ista ti je prica i kod SBB i kod Ikom-a , moras imati KDS (zbog pretplate - odrzavanja) da bi mogao da koristis internet. Ne moras to raditi kod ADSL-a , mada i kod njih placas fiksni pretplatu u tom slucaju , jedino ko mi pada na pamet da mozes samo internet je Targo (mada oni imaju svojih problema tek...) , ili neki wireless provider sto je opet ...

On the bright side - posle jucerasnje agonije sa izgubljenim paketima , i prijave teh.sluzbi - danas mi da kucnem u drvo normalno radi , mozda cak i manji ping nego uobicajeno ...da ne ureknem :)
 
pu pu pu i pomerih se s mesta ;)
 
Puce ktv i net kod mene u Borci, operaterka kaze "nesto je izletelo" :D Ne zna kad ce biti reseno :(
 
Sad videh radnike u kraju, rade nesto sa kablovima. Kazu da su cigani isekli, mislili da ima bakra...
 
Meni je digitalni rts1 gori od analognog rts1 ... od tih zahebancija traje vec nekoliko dana.
 
Hvala na odgovoru. Posto jos uvek stedim za neki LCD tv, mislio sam da ga povezm na moj Dell U2312HM monitor ili na eksternu tv karticu, koja nema dvb-c.
 
Bilo je negde da se na sajtu procita, onomad, sta imaju od opreme koju daju korisnicima, sad ne mogu da nadjem...

Koliko se secam pisalo je da "daju" i wifi modem... ALI ne bi ja u to verovao dok ne potvrde oni direktno i kazu da donose, imaju, daju...
Ako nema wifi, onda ima lan modem ali sa jednim lan konektorom...
 
Da li neko ima vektorov internet paket NET 4 (4 Mb/s sa 384 Kb/s) za 890rsd na 18 meseci ugovorna obaveza?
Kako radi?
Sta moze da radi?
Igrate li wot i slicne online igre, sa ovim paketom?
Kakav je sa torentima?
Da li mu sve radi kako treba bez obzira na brzinu?

Ja imam "negde u mozgu" neko secanje da je vektorov najsporiji paket bio los za igre i torente, da je nesto pravilo problem, valjde on jedini od vektorovih paketa koristi nesto, radi preko necega sto smeta torentima i online igrama...
Da je valjao jedino za surf, email, youtube i facebook.
Koliko ima istine u tome?

Pitam zato sto moj brat hoce sebi u stan da uvede ovaj vertorov NET 4 paket (4 Mb/s sa 384 Kb/s). Ima trenutno Eunet-ov adsl flat 2500/500 Kbps paket za 1560rsd.
Na zalost TT odumire... gangrena zahvatila duboko i siroko.

Molicu neki info za vektor net4 paket, torente, wot i slicne online igre...
 
Taj najslabiji paket, ranije je isao preko proxy-ja i ne verujem da su menjali nesto...tako da, zaobidjite ;)
 
I meni je nesto u secanju da je najslabiji paket bio preko proxy-ja ali mi se cini da je najslabiji paket bio 2Mb/s...
Kako imam net 20 kod vektora takvim nebulozama koji i kakav je najslabiji ja se nisam zamarao ali se neceg takvog prisecam... a vi?
Da li neko koristi net4 i ... ?
Ne bih da dozvolim bratu da predje a da ne radi kako treba.
 
Losa iskustva imam sa vektorom sto sa kablovskom i iternetom a i sa operaterima koji su poprilicno neljubazni kada imas problem ! A da dodju da pogledaju cela zgrada teba da pise peticiju da bi se smilovali da svrate ! Novi beograd je u pitanju ! Tako da sam ih batalio !
 
Odlicno ja znam kakav je Vektor, imam net kod njih mnogo godina, jedino ne znam kako se "ponasa" ovaj najmanji paket njihov od 4Mb/s, ide li prek proxy ili ne ?
 
Stvarno mi nije jasno kako oni misle da stari 2.0 modemi izguraju 25mbit stabilno ?!
 
Evo 3 puta preko Telekoma:






Evo i preko Telenora:


Ma UL je kao i uvek kilav, bolje reci uvek sporiji od deklarisanog...
 
Nazad
Vrh Dno