Šta je novo?

R9 290x rudar

Nikoletina4

Cenjen
Učlanjen(a)
11.11.2013
Poruke
66
Poena
159
Zanima me dali je isplativa kupovina asus XFX r9 290x koja je rudarila sa 1.5 god pismene garancije za 180€?
 
Jeste. A to je super cena! Mada, najverovatnije je strana garancija. :/

Samo vidi da proveris i testiras pre kupovine, da slucajno nema neku manu, u kakvom su stanju ventilatori, da li (jako) zuje zavojnice...
 
Poslednja izmena:
Spusti mu jos cenu i kupi Accelero neki, pa nakaci. Za otprilike 230-240e bi trebao da u toj kombinaciji imas i brutalne performanse uz OC i tisinu u kucistu.
 
gubi garanciju,ako mu je to okej i ja sam za da razmislja o aftermarket hladjenju.ako buka i garancija nisu problem,moze da pokusa sa promenom thermal pad-ova i paste,mozda resi najveci problem ove karte - spustanje takta usled pregrevanja.takodje,ako dve karte jesu opcija,ja bih razmislio i o 270 bez x crossfire-u.
 
Ja bih ovo izbegavao u sirokom luku. Cena jeste dobra, ali je hladjenje lose odradjeno, i kad se na to doda da je radila 24sata na 100%, nije bas pametno. Taj koji ju je koristio je verovatno hladio grafike sa dodatnim ventilatorima, a ti mozes jedino da promenis komplet hladjenje, sto rezultira gubitkom garancije. Sa moje tacke gledista veliki je rizik
 
hm,sta znam.290x za 280e,bez garancije,pa i neka je sa accelerom,plus sto xfx nije poznat kao neki kloker...opet bih pre merkao 970 da se pojavi na oglasima. :)
 
Nazad
Vrh Dno