Šta je novo?

QubitCoin [Q2C]

Porasla malo cena :)
 
Pogledajte buy order, hoce da kupe dok je jeftino... :D
 
Ja sam sinoc pokusao da otvorim nalog na q2c.smalltimeminer.com ali jos cekam mail da potvrdim registraciju. Sad sam pokusao ponovo da otvorim nalog ali pise da je vec iskoriscen mail koji sam isto sinoc unosio. Jeste i vi cekali dugo da vam posalju aktivacioni liknk?
 
proveri spam folder. treba odmah da stigne
 
Ja sam sinoc pokusao da otvorim nalog na q2c.smalltimeminer.com ali jos cekam mail da potvrdim registraciju. Sad sam pokusao ponovo da otvorim nalog ali pise da je vec iskoriscen mail koji sam isto sinoc unosio. Jeste i vi cekali dugo da vam posalju aktivacioni liknk?

+1

i dalje ne stize. Danas sam probao drugi mail i opet isto.
 
Ja sam sinoc pokusao da otvorim nalog na q2c.smalltimeminer.com ali jos cekam mail da potvrdim registraciju. Sad sam pokusao ponovo da otvorim nalog ali pise da je vec iskoriscen mail koji sam isto sinoc unosio. Jeste i vi cekali dugo da vam posalju aktivacioni liknk?

I ja cekam od sinoc negde nakon ponoci, ne stize aktivacioni mail, ni u spam ni regularno. Bice da trenutno ne primaju, ne znam sta bi drugo moglo biti.

Mada sumnjam da to radi nesto bolje, tj da kraduckaju manje od onih derikoza za cpu-poola i mine-poola.
 
Evo dosao je, iako sam malopre proveravao i nisam ga video u spamu ne znam kako. Ali ne mogu da namestim sad nikako, koji miner kostistite? ili ako neko moze da iskopira celu liniju bat fajla. hvala
 
mislim da dok ovo sredim proci ce nas volja, sledece polovljenje nagrade ide za koji dan

mada kada idem na statistiku server radi, samo mi u klijentu izbacuje gresku
 
Sa kojom karticom ste uspeli?

Imam Visu Electron, Visu Internet, Visu Inspire i jos neke tamo. Najlogicnije mi da treba Visa Elektron jer je devizna i jel na njoj moram bas imati dolare ili mogu evri pa ce mi oni skinuti sa racuna u dolarskoj protivvrednosti?
 
Ja sam uspeo sa Visa Internet banke Intesa. Visa Electron verovatno može ako ima onaj kod od tri četiri cifre, inače ne.
 
To su verovatno kartice za internet placanje. Imate intesa INTERNET karticu i Raiffeisen VISA VIRTUON karticu. Mislim da su to jedine dve kartice trenutno u Srbiji kojima mozete placati preko intreneta.
 
Ja sam platio intesinom visa internet. Skinuto sa racuna 0.77€.
 
To su verovatno kartice za internet placanje. Imate intesa INTERNET karticu i Raiffeisen VISA VIRTUON karticu. Mislim da su to jedine dve kartice trenutno u Srbiji kojima mozete placati preko intreneta.

Plaćanje preko interneta je moguće bilo kom kreditnom karticom. MasterCard, AmEx, Visa...
 
Moguce, ja znam kada sam uparivao skrill (moneybookers) da sam mogao samo sa te dve, bilo koja druga kartica nije htela. Za mastercard se podrazumeva :)
 
Meni ne prihvata uplatu sa Visa Electron kartice... kaze - We can't authorize the payment method. Please make sure the information is correct, or use another payment method. If you continue to get this message, please contact your financial institution.
 
Meni ne prihvata uplatu sa Visa Electron kartice... kaze - We can't authorize the payment method. Please make sure the information is correct, or use another payment method. If you continue to get this message, please contact your financial institution.

Meni je isto izbacilo kada sam lupio onaj trocifreni broj... posle kada sam ukucao dobar broj sve je bilo u redu.
 
jel moze neko brzo uputstvo kako se podesava ovo na linuxu ???
 
Kolko ce trajati trial sa tri Virtual masine upaljene???
 
Citao sam, ali nisam nasao pa da pita. Da li je na mine-pool-u ogranicen broj workera? Meni treci pravi problem, tj nece da se startuje
 
Poslednja izmena:
mislim da dok ovo sredim proci ce nas volja, sledece polovljenje nagrade ide za koji dan

mada kada idem na statistiku server radi, samo mi u klijentu izbacuje gresku

moras da instaliras qubit_hash module
odes u QubitCoin-p2pool / qubitcoin-hash / python setup.py install
pa onda probaj
 
7 dana a ja se ponadao 27 :p pa dobro nije ni to lose za 86dinzi :)
 
7 dana a ja se ponadao 27 :p pa dobro nije ni to lose za 86dinzi :)

Samo je problem sto izgleda nije napravljen novi namunjeni miner za linux, nego samo za win... Za oko sat vremena cemo videti da li se moze iskompajlirati na linuxu

edit: malopre se kupovalo za 0.00000287btc, cini mi se da poslednja prilika za kupovinu pred skok polako izmice...

edit2: mige svaka cast na donaciji ;)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno