Šta je novo?

ptt, posle 1. septembra

J__

Slavan
Učlanjen(a)
16.10.2005
Poruke
427
Poena
320
Da li neko ima problem sa ptt-om u NS od kako su povecali brzine? Evo meni redovno puca bar 4-5 puta dnevno, nekad i vise, uglavnom kasno posle podne i uvece. :wave:
 
Nikakvih problema ni na poslu, ni kod kuće, ni u stanu gde sam stanovao pa je ostao ADSL na moje ime. Pre nekih nedelju dana se desilo u toku jednog dana da se gubio status na svakih 5 minuta (centrala Sremski Karlovci), ali i to je nestalo posle par sati.
 
ok, ako ispadne da je samo do mene provericu modem.
 
Kod mene u Nisu sve ide ok, samo mi se ponovo javio lag u igrama (a ping nije povecan!?).
Lag sam imao dok sam bio na 256 pa sam presao na 512 ping je spao sa 100 na 70 (Nemacki serveri) a lag totalno nestao.
Sada na 1Mbs ping je super 50-60 ali imam laga...
 
Joooj, za trenutak sam video "ptt, posle 11. septembra"...

Kod mene sve shljaka bez problema, ping za igranje odlican - na sbb CS1.6 serveru ko da sam na kablu, ping od 15 do 25. DL ide super, samo preko torrenta skidam radi i od 1. septembra do danas sam uradio ~108 GB.
 
ok, onda je verovatno do mene nesto... provericu...
 
Joooj, za trenutak sam video "ptt, posle 11. septembra"...

Kod mene sve shljaka bez problema, ping za igranje odlican - na sbb CS1.6 serveru ko da sam na kablu, ping od 15 do 25. DL ide super, samo preko torrenta skidam radi i od 1. septembra do danas sam uradio ~108 GB.

ping sa PTT cable je 2~3 ms btw
sa PTT ADSL je 10~15 ms
 
Radi bez problema,nijednom nije pukla veza.
Jedino su torenti nestabilni.
NS
 
Meni se veza prekida, Sagem 840, ali kad je uspostavljena radi ko metak.
 
hmm ja imam D-LINK, ali to se desava samo kasno posle podne, zvacu danas teh podrsku da vidim...
 
Kod mene BG - Zarkovo, poslednjih 5-6 dana od 22h do ujutru nema signala.
Poz!
 
Kod mene je ipak do drajvera za modem :( Sad vise ne puca.
 
U Zemunu u poslednje vreme uvece internet radi jako lose sa povremenim prekidima.
 
da to je i kod mene problem, do duse malo se popravilo sad...
 
Ja sam iz NS,meni isto lose radi,ping mi je na bihnet BF2 serveru ocajan 150,torrenti zezaju i cesto, predvece, mi se desava da ne mogu da se konektujem:S:

Pre mi je ping prema bihnetu bio 25-50
 
Poslednja izmena:
Juce sam prikljucio ptt adsl (512/64). Prvo mi uvalise USB modem (ASUS), umesto obecanog mi rutera, onda sam se jedva prikacio, jer mi je stalno javljalo neki error, pa kad sam se posle 50-ak pokusaja konacno uspeo, radilo je perfektno nekih sat vremena, a onda "zabolo". Diskonektujem ja, ponovo x-puta pokusavam konekciju, zakacim se , al' na pola sat - sat zabode. A PING!!! tricavih 156ms prema googlu :mad:
Dal' je do modema ili...?
Kad radi, DL je 50-60KBs, al' malo, malo pa zabode. Ne javlja nista, samo nema protoka ka meni, i jedino sto mogu je da diskonektujem, pa ponovo konektujem.
 
Ja imam isto ASUS modem,koji sam dobio od ptt-a,isti problemi: izbacuje errore,posle x pokusaja se konektuje,ali ne puca veza,s tim sto torrenti ocajno rade,a kao sto rekoh ping ocajan!
 
Nazad
Vrh Dno