Šta je novo?

PS4 - The Crew

Rhisonicus

Slavan
Učlanjen(a)
17.02.2014
Poruke
1,431
Poena
210
Ne znam, evo kako sam je malko igrao putem dobijenog koda za Closed Beta [hvala pilcu-u] ja sam prilicno zadovoljan.
Nije jos to to, trebaju srediti neke stvari, ali predobro za sada izgleda. Grafika predivna.
Obim opet worlda, razdaljina izmedju gradova, realna imena ulica, gradova, delova gradova, auta, i svega ostalog, nisu me ostavili ravnodusnim.
Proterao sam kola od Detroita do NY, kao to je tu, kad ono trebalo mi je vise od pola h realnog vremena!!
Ju reko ajde sad do LA, medjutim trebalo bi mi 2 + sata sigurno!
Posle sam provalio aerodrome pa samo avionima spartao, pa to je prosto fenomenalno.
Bice ovo vrh igra...

p.s. jedino sto mi se ne svidja je mnostvo stvari na ekranu, previse mini igara u toku voznje, asfalt se skoro jedva vidi od onih krugova za mini games, na svakom koraku nesto, milion brojeva, poena, medalja, jednostavno smeta malo u voznji, obracanje paznje na sve zivo... Jako mnogo detalja nabacano, a nije bas potrebno.
 
Poslednja izmena:
Veoma neobicna igra. Jako podseca na Need for Speed iz zlatnog doba ali sa tim ogromnim open world i mnostvom interesantnih okruzenja i prizora. NEverovatno je koliko je ceo jedan MMORPG svet stavljen u driving igru. Car handling je krs nevidjeni doduse, ali dobro - bar ima sta da se radi. U poredjenju sa, recimo, Driveclub ovo barem vredi nekih para da se da.
 
E da, bas me podsetilo na NFS samo je ovo mnogo, mnogoo sire.
Da, na handling sam mislio da malo trebaju popraviti.
Jeste, medjutim meni licno DC ima samo bolju grafiku, nista vise.
Ali porediti se ne moze, u DC malo skrenes sa puta vec udaras u nevidljivi zid :d
 
NFS Underground na steroidima. Malo što sam igrao juče dopalo mi se. Međutim onaj install se nešto otegao, kažu po netu da se svima abnormalno vuče.
 
Sto se tice upravljivosti, da li ste eksperimentisali sa opcijama? Postoji dosta opcija za iskljucivanje/ukljucivanje i handling razlicitih vozila moze da se razlikuje poprilicno i da deluje ubedljivo, tj. bar je tako bilo na PC verziji.
 
Sad mi je dovršila igra skidanje i mogu reci da je uzimam definitivno. Odlično izgleda, iako još nije na maksimumu u beti. Čak deluje kao da je interlaced ponekad. Ali upravljanje se veoma razlikuje od auta do auta. Baš sam terao neki offroad Porsche Boxer i bilo je jako zabavno. CoOp traži jako dugo, pa to nisam probao još.
 
Nazad
Vrh Dno