Šta je novo?

Prvi susret sa trejdingom

evg0

Zapažen
Učlanjen(a)
04.09.2023
Poruke
73
Poena
20
Moram ovo da podelim sa vama.

Pre sam se oprobao na forexu i sličnim mt4-5 platformama, ali uvek kao demo nalog, jer je povlačenje sredstava uvek bilo bauk i za njih i za banke... itd...

Pre dve nedelje otvorio sam nalog na krakenu. Uložio 10 evra :). oni su mi dali bonus još 5 evra... I za dve nedelje popnem se na 24 evra... U početku nisam imao pojma šta šta znači, pa sam promašio kuću i nasip...

Posle konsultacija sa njihovim operatorima... počeo sam da igram pametno i kao što rekoh za dve nedelje se popnem na 24 dolara-evra... I sinoć izgubim 10 dolara na jednu short poziciju. Bio sam tvrdoglav kao mazga, sve mi je ukazivalo da treba da sklonim poziciju i da se primirim dok prođe bura... ali kockari to znaju... nešto ti ne da... i tako izgubim 14 dolara, ostane mi samo eterijum zarobljen bonded..staking-... šta ja znam... od 10 dolara... nameravam da pređem na binance jer ima više korisnika i veća je šansa, bar se nadam... Ili batalim sve... Mislim tim tempom kako sam igrao, to je prilična zarada više nego duplo...

Ali posle vidim na internetu da nemaju baš mnogo korisnika, pa rekoh ako nastavim da bar budem na popularnoj platformi...

U početku sam trgovao sa svim i svačim... a posle sam se opredelio za BTC Perp... to je kao neki bitkoin za siromahe, gotovo je identičan grafik, samo može da se radi sa malim sumama... vidim binance to nema...
Jel ima neki pametni savet...

Dal da batalim sve (na vreme) ili da uđem sa nekim većim parama... inače binance platforma se dosta razlikuje i tu bih morao da se uhodavam...

Eto, pozzz...
 
Ako je post još jedan pokušaj trolovanja ovog dela foruma, onda si odradio dobar posao 👍. Lepo si me nasmejao ☺️. Ako si ozbiljan, onda prijateljski savet: Ne ulaži veći novac, molim te. Kreni da čitaš temu o cenama i opštu diskusiju. Tu ćeš dosta toga da naučiš. Trejd možeš da vežbaš do mile volje. Gledaš istorijski čart do nekog datuma, pa pokušaš da pretpostaviš šta sledi. Imaš neograničene mogućnosti. Sajtova po netu za trgovinu ima koliko hoćeš. Samo ukucaj u google.
 
Mislim da je ovo ono sto trazis za sitne iznose ,instant uplate i povlacenja



Treba ti samo na telefonu Bitcoin Lightning wallet kao https://www.walletofsatoshi.com ili za deskop https://getalby.com/
Lightning je mreza za placanje drugog sloja izgradjena na Bitcoinu, dizajnirana za brza i manja placanja.
Uplate i povlacenja su instant a mogu mali iznosi cak i 1 sats

Registracija je jednostavna samo klikni Register with a Lightning wallet a onda u wallet of satoshi klini send i recive i skeniraj kod i potpisi
Lightning nije samo za placanja ,omogucava autentifikaciju preko lightning ID kao kad se singujes i logujes preko facebook ili tviter ili upiivanjem e-mail lozinke koje se lako zaborave
Lightning ID nije vezan ni za kakve licne podatke i moze se koristiti kao dokaz identiteta na platformama koje podrzavaju lightning autentifikaciju
 
Videću da li mi to odgovara... Na telefonu već imam nekoliko praznih novčanika... Hvala u svakom slučaju.
 
Nazad
Vrh Dno