Šta je novo?

Prve vesti o povecanju brzina ADSL-a

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

marko81

Slavan
Učlanjen(a)
15.12.2004
Poruke
132
Poena
319
Na sajtu http://my.beocity.net/
kazu sledece:

USKORO: ADSL do 2Mb/s - samo BeocityNet ADSL GOLD sa garantovanim brzinama!

Klikom na Start dugme proverite brzinu Vaseg pristupa Internetu. Ako je rezultat merenja brzine manji od nekoliko stotina Kb/s, BeocityNet ADSL GOLD servisi su resenje i za Vas. Brz, pouzdan a jeftin pristup Internetu velikih brzina, vec sada do 768Kb/s, u drugom kvartalu 2007. i do nekoliko Mb/s, preko postojece telefonske linije a bez zauzeca telefonske linije, bez cekanja na uspostavljanje veze, bez dodatnih telefonskih racuna, bez dodatnih troskova protoka i vremena on-line, sa GARANTOVANIM brzinama...

*Garantovane ADSL brzine sa Agregacijom 1:1 kod GOLD/GOLD+/P2P servisa obezbedjene su koriscenjem jedinstvene tehnologije garancije kvaliteta: CISCO Service Control Engine (SCE)...
 
Poslednja izmena:
aDSL 2+ je najavio alexa iz Beotela na njihovom forumu. Bas me interesuju cene mada se nadam da ce znaciti i snizavanje sadasnjih aDSL cena. Samo da ne bude kao ovaj Telekom aDSL tj. ovo odlaganje iz meseca u mesec.
 
Naravno da neće biti snižavanja sadašnjih cena :) To je u neku ruku i neuporedivo, pošto će se postojeći paketi zameniti novim. Nema šanse da pojeftine, makar ne u prvi mah. Videćemo kad dođe vreme za to.
 
neobee je vec pre dva meseca smanjio cenu na 1350 za 256-cu...sa vecim brzinama bi trebalo da padne i cena...vecito imamo najskuplji i najgori internet (po evropskim standardim) ne istocno-africkim:))
 
Vise nego duplo povecanje cena za one koje hoce da koriste p2p pa cak i rapidshare. Nadam se da ostalim provajderima nece pasti nesto ovako na pamet.
Meni nije jasno kako bi mogli to da zabrane. Jedino što sa tim posebnim paketima mogu da garantuju protok.
 
Dovoljno je da ti filtriraju p2p saobraćaj. Ali bar su pošteni pa to javno i saopšte.
 
Dovoljno je da ti filtriraju p2p saobraćaj. Ali bar su pošteni pa to javno i saopšte.
Malo malo, pa naletim na spominjanje filtriranja P2P saobraćaja.
Sa čisto tehničke strane, zanima me kako se to izvodi?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno