Šta je novo?

prva DX10 igra najavljena

[off on] ne znam da li ste primetili, ovo je thread o DX10, ne o PS3.....i nije mi jasno zasto Driver svuda mora da gurne komentar kako je PS3 ovo ili ono i kako je sve za PC djubre...daj odmori vise od te tastature, ili kucas sa dzojpeda na PS2? :d [off off :d]

@filipenko
pozdrav Dacha ;)
 
Ko je prvi pomenuo PS3 u ovom threadu ? :)
 
Nedjo,da li ce R580 biti "dovoljan" za novi crysis(zbog DX10 zahteva)?Ili cemo morati da cekamo R600("mi" ====>kao da cu je ja kupiti :d :d :d)
 
@golden boy
take it easy, novajlija si ;)
@driver
ja od gradn tourismo-a 4 nista bolje nisam video a da je za PS uradjeno :)
kada sam video onaj trailer smrzo sam se :)
no ofence, da li je to vazno ili ne ali mi spram likova u crytek demo-u oni u tvojim linkovima i ne izgledaju nesto !! (moje subjektivno misljenje)
@nedjo
jel ima neki ispravan link za onaj demo na gamershell-u od 200 i kusur MB ? :(
 
Evo jedan InGame shot ! :)
 

Prilozi

  • 3.jpg
    3.jpg
    63.5 KB · Pregleda: 167
Poslednja izmena:
kalky je napisao(la):
[off on] ne znam da li ste primetili, ovo je thread o DX10, ne o PS3.....i nije mi jasno zasto Driver svuda mora da gurne komentar kako je PS3 ovo ili ono i kako je sve za PC djubre...daj odmori vise od te tastature, ili kucas sa dzojpeda na PS2? :d [off off :d]

@filipenko
pozdrav Dacha ;)

E vala si mu lepo rekao za joypad :)... Ne nego stvarno si onaj najgori smarator driver-u... Ko da radis u sony-u pa imas sve te insider informacije povodom njega... Jedino sto se zna o ps3 je to kako ce da izgleda, mada ni to nije sigurno, mislim ja da sam na tvom mestu bolje bi cutao o konzoli koju su na cesu prikazali u obliku kartonske makete ili sta vec...

E da i pola ovih screenova koje si stavio su animacije ili wallpaperi....

http://img.gamespot.com/gamespot/images/2005/152/928234_20050602_screen001.jpg

Mislim lol... ovo je samo takav ingame...
 
Тренутно не постоји хардвер који има пуну d3d10 подршку (ни пс3 када га направе неће имати). Не знам какве везе то има са било чиме.

Иначе послати скриншотови су из игре за xbox 360, Gears Of War, и јесте реалтиме (ако сам скапирао драјвер хвали Сони? ), тј. онај гејмплеј који сам видео је јако сличан.
 
Poslednja izmena:
alo bre momci shta bude bice!Ako me grafika na PS3 odushevi vishe nego na PC (a ista igra je u pitanju) kupicu PS3 ali se do sad nije desilo da je bilo koja konzola bila bolja od PC mashine!
 
Brate kako je krenulo stvarno ce jednoga dana i to ne tako daleko igre biti maltene ko film,nadam se da cu to doziveti :D
 
GoldenBoy je napisao(la):
Иначе послати скриншотови су из игре за xbox 360, Gears Of War, и јесте реалтиме (ако сам скапирао драјвер хвали Сони? ), тј. онај гејмплеј који сам видео је јако сличан.

Stvarno je to Gears of war ? Hvala za info...

A inache, PS3 koristi OpenGL, ne treba mu nikakav DX...
 
Poslednja izmena:
ATI FAN je napisao(la):
E vala si mu lepo rekao za joypad :)... Ne nego stvarno si onaj najgori smarator driver-u... Ko da radis u sony-u pa imas sve te insider informacije povodom njega... Jedino sto se zna o ps3 je to kako ce da izgleda, mada ni to nije sigurno, mislim ja da sam na tvom mestu bolje bi cutao o konzoli koju su na cesu prikazali u obliku kartonske makete ili sta vec...

E da i pola ovih screenova koje si stavio su animacije ili wallpaperi....

http://img.gamespot.com/gamespot/images/2005/152/928234_20050602_screen001.jpg

Mislim lol... ovo je samo takav ingame...

Zna se mnogo vishe od toga, ali treba malo da se prati i da se interesujesh, kao shto to nije sluchaj..

Svi ovi shotovi su ingame, i na X360...
 
Evo prevoda na engleski (za sve one kojima je nemacki nepoznanica):
http://www.nvnews.net/vbulletin/showthread.php?t=63689&page=2
na stranu impresivne graficke specifikacije, ali ovo zvuci kao zaista zanimljiva igra! Ako uspeju da prodube plejabilnost FC-a, ovo je GOTY06 u najavi! Ja i posle dve godine o kako je izasao, s vremena na vreme upalim FC i malo se proigram.
 
Poslednja izmena:
Pa ako firma 2k Sports koristi UT engine, onda jeste UT, nisam sa njima neshto blizak ;) U svakom sluchaju ne koristi crytek2, a igra postoji 2 meseca...
 
Da.

Pa imash ingame filmove na gamespotu i ignu, pa pogledaj. Mada necesh moci da skinesh hires, mora se ima nalog ;)
 
velko je napisao(la):
ne znam zasto bi bio smor igrafi fps na danasnjim (xbox360) i "buducim" konzolama (ps3). kupis konzolu, hdtv monitor, tastaturu i misha. igras se isto kao na pc-u. :) samo sto ne moras da mislis na to kakva grafika mi treba, crack, pa instaliraj ovo, pa ono da bi sve to konacno proradilo. na konzoli je sve sada jednostavnije, lepse i brze. :)
ž

A ti izgleda imas farmu "zlatnuh koki"?
 
Nedjo je napisao(la):
Ako uspeju da prodube plejabilnost FC-a, ovo je GOTY06 u najavi!

Jedna molba :
ako mozes bar u Digital!-u da izbegnes ovako rogobatne reci .

Pozdrav , Misa...
 
Nazad
Vrh Dno