Šta je novo?

Promena provajdera

Milan13

Cenjen
Učlanjen(a)
13.06.2009
Poruke
201
Poena
170
Trenutni provajder mi je verat.net.Ali video sam da je u ptt-u akcija,pa razmisljam da predjem kod njih.Da li neko zna kako ide ta cela procedura oko promene provajdera?I da li je ptt trenutno najpovoljniji?Hvala unapred.
 
Trenutni provajder mi je verat.net.Ali video sam da je u ptt-u akcija,pa razmisljam da predjem kod njih.Da li neko zna kako ide ta cela procedura oko promene provajdera?I da li je ptt trenutno najpovoljniji?Hvala unapred.

Pa cela procedura koju moras da uradis je sledeca: Izmiris racun za taj meces koji si koristio ili jos bolje za ovaj meces platis racun a vec koliko sada najavis da zelis da raskines poslovanje sa njima i kazes da ti pred kraj meseca spreme MIK (migracioni kod) a da ces ti na kraju meseca doneti opremu i da ste zavrsili saradnju. Kada si dobio MIk ides kod provajdera kojeg zelis i njima dajes taj kod koji su ti u Veratu dali i za par dana te zovu da podpises ugovor i da preuzmes opremu. MIK ti sluzi da ti ne demontiraju tvoj adsl prikljucak sa tvoje telefonske linije. To bi ti bilo to. E sada dali je PTT najpovoljniji to vec neznam ali pogledaj sve provajdere na netu pa uporedi cene, svi imaju svoju online stranicu.
 
A možda ti i ovi ponude popust kada odeš da raskidaš ... ako si bio do sada zadovoljan, razmisli ako ti ponude ...
 
Pa videcu sta kazu,Imaju i oni kao akciju da povecavaju brzinu svima koji su potpisali ugovor 2006 i ranije.Ja sam potpisao 2007,tako da nista od te akcije.Mislim nisu oni losi,samo kad ima i boljih ponuda,sto da ne menjam.
 
Nazad
Vrh Dno