Šta je novo?

Program za crtanje korisnichkog interfejsa

Dee Dee

Čuven
Učlanjen(a)
12.07.2003
Poruke
50
Poena
609
Za projekat iz strukturne i analize i projektovanja treba da prikazem korisnichki interfejs informacionog sistema.

Naprimer neshto ovako:

http://images.cjb.net/43f06.jpg

E sad, treba mi preporuka pomocu kog programa bi mogla da nacrtam neshto ovako. Program bi trebao da bude manji od 50 MB kako bi mogla da ga downloadujem sa mojom konekcijom i sto jednostavniji za korishcenje.

Molim za pomoc, poshto mi je hitno

Hvala
 
Kako da nacrtaš nešto onako?
Ono je rađeno u Visual Studio 6-ici (ili ranija verzija, a vidim po onoj ikonici u gornjem levom uglu). Jedino da uzmeš od nekog VS, u okviru njega "nacrtaš" šta ti treba, pokreneš to programče, pritisneš levi alt+ Print Scrn, otvoriš Word ili šta već, ideš na edit > paste i to ti je to.
 
Moci ces. Samo to je prilicno iznad tvojih 50mb, ceo paket je negde oko 450mb...
 
Dobro, ajde onda preporuchite neki manji program u kom se moze to raditi
 
Ako imas instaliran Office, probaj kroz Access (forms).
 
Explorer je napisao(la):
Ako imas instaliran Office, probaj kroz Access (forms).

Imam Access, probacu pomocu njega
 
ono je koliko meni lici upravo access aplikacija, a mozes probati i sharpdevelop ili lazarus kao besplatna graficka okruzenja... mozes i neko za javu, ali necemo da preterujemo bas |)
 
Ako u okviru Office-a imaš instaliran Visio probaj sa njim, jer on za to i služi (između ostalog).
 
Znam da je visio najbolji za to ali nazalost imam office 2002 i nemam visio u okviru njega. Pokusala sam naci visio da ga skinem sa net-a ali je trial verzija 200mb, shto mi je previshe. Zato sam i trazila alternativu :)
 
Nazad
Vrh Dno