Šta je novo?

Produzenje postpaid ugovora - nagrada za vernost???

^ Storniranje ugovora je jedina sansa, ali je jalov posao jer mora sef poslovnice to da uradi i moze ako ugovor nije "proknjizen" u sistemu. Posle toga nema izmene, samo raskid.
 
Aj da kazem i ja neko svoje iskustvo sa Telenorom. Imam 5 postpaid broja kod njih i bar jos 4 preepaid koji su registrovani na mene. Korisnik sam od 96 god konstantno. Isao u poslovnice, zvao korisnicki, pitao, trazio ali nista dobio nisam. Jedan broj sam prebacio u mts, najmanji paket, zvali nudili 50% popusta nisam prihvatio. Za par meseci mi istice ugovor na jos jednom broju, zvacu ih pitati kulturno, ne budu ponudili nista prenecu ga opet u mts. Sledece godine cu tri broja preneti ako se ne opamete.
 
Nisu toliko bolji od mts koliko su skuplji,ako su uopste bolji.
 
Onda se izvinjavam:)
 
Ja još nikad nisam tražio ništa od njih ali mi u decembru ističe ugovor pa ću da ih upitam. (inače sam vip korisnik od prvog dana kako su usli u srbiju)
 
Aj da kazem i ja neko svoje iskustvo sa Telenorom. Imam 5 postpaid broja kod njih i bar jos 4 preepaid koji su registrovani na mene. Korisnik sam od 96 god konstantno. Isao u poslovnice, zvao korisnicki, pitao, trazio ali nista dobio nisam. Jedan broj sam prebacio u mts, najmanji paket, zvali nudili 50% popusta nisam prihvatio. Za par meseci mi istice ugovor na jos jednom broju, zvacu ih pitati kulturno, ne budu ponudili nista prenecu ga opet u mts. Sledece godine cu tri broja preneti ako se ne opamete.

U Telenoru postoji opcija 50% popusta na pretplatu uz ugovor na 24 meseca , bez uzimanja telefona naravno. Ne postoji zvanicno mora da se trazi , znam dvoje ljudi koji koriste tu opciju. Dobili uz standardnu pretnju prelaska u drugu mrezu.
 
meni ni tako nisu hteli da daju.. mozda lose pretim :d
 
U Telenoru postoji opcija 50% popusta na pretplatu uz ugovor na 24 meseca , bez uzimanja telefona naravno. Ne postoji zvanicno mora da se trazi , znam dvoje ljudi koji koriste tu opciju. Dobili uz standardnu pretnju prelaska u drugu mrezu.

To, verujem, znaju svi koji su protrcali kroz ovu temu, jer se pricalo o tome nadugacko i nasiroko.

Ipak, poenta je da moras da im "zavrces ruku" za tako nesto.
A i tad se desavaju situacije da ti jednostavno pokazu vrata i kazu dovidjenja, kao sto recimo videsmo najsvezije na primeru koji je izneo pivce.


Tako da...
 
Da pitam ovde posto su ovde u temi sa svake mreze po neko.. :) Da li kod bilo kog operatera postoji neki paket sa tarifiranjem 1+1, umesto 60+1.. ??
 
VIP nema sigurno, jer ima Smart/Standard samo u ponudi, za oba je 60+60.
MTS nema trenutno. Jedino ko je zadrzao od ranije myBel/BelSMS/Hello sa ranijim zaokruzivanjem.
Telenor ne znam, on zaokruzuje na duplo vise od potrosenog jer daje duplo manje minuta :D
 
VIP nema sigurno, jer ima Smart/Standard samo u ponudi, za oba je 60+60.
MTS nema trenutno. Jedino ko je zadrzao od ranije myBel/BelSMS/Hello sa ranijim zaokruzivanjem.
Telenor ne znam, on zaokruzuje na duplo vise od potrosenog jer daje duplo manje minuta :D

Tako sam i mislio.. :)
 
Da li i dalje vazi akcija da ako se potpise ugovor na neki od Bel, Bel SMS, mybel, Hello, Mix, Mix Net postpaid tarifnih paketa na jednu ili dve ugovorne obaveze dobija se 50% popusta na pretplatu? U vestima je pisalo da akcija traje do 30.9.2013. godine, ako ne bude promena...
 
^ Važi! :) uključujući i Mobilni Net i MegaNet. Nije vazilo za Hello, al' sad mozda vazi, videti na sajtu.
 
Poslednja izmena:
Vazi i za MegaNet.
Ne znam da li vazi za Hello :)
 
Da li se to odnosi isključivo na postojeće MTS korisnike ili mogu i novi korisnici da dobiju 50% popusta na pretplatu ako sklope ugovor?
 
Vec 10 godina sam u MTS-u i hteo bih da potpišem nov ugovor u novembru.Posto bih uzeo nov telefon na 24 meseca,zanima me hoce li mi dati neki popust na pretplatu ili telefon za dinar.Mislio sam da uzmem HTC One.Poslao sam im e-mail ali niko nista ne odgovara ,ako znate nesto molim vas odgovorite!ps:nisam u mogucnosti da odem do najbliže prodavnice! :D
 
Posto si dugo i redovno placao, verovatno si u segmentaciji. Dobices telefon po nizoj ceni od obne redovne sa sajta. Koliko nize, zavisi od proseka racuna. I da, ne telefon koji ti hoces, u segmentacijama daju samo pojedine, ali opet, znaju da ubodu diobre modele.
 
Pa ako si imao 1000-2000 racune, ne ocekuj HTC One da dobijes za dinar. To je samo za ljude koji imaju 5-6000 racune svakog meseca.
 
Aa ok,onda nista od One,a da li moze htc one S ako sam plaćao 1500 racun svakog meseca!??
 
To ces morati da vidis. Ako je u segmentaciji taj telefon uopste. Najbolje je licno da odes u mts i vidis. Mislim da za dinar mozes da dobijes Alcatel 992d ili Huawei G510 ili Galaxy Ace+ ili ZTE Blade 3... Mislim isto ti se vata isao preko segmentacije ili ovako. Sto se tice skupljih telefona mozda dobijes neki popust, tipa ako treba za HTC One S da das 20.000, mozda bi ti smanjili da odmah das npr za 13.000. Opet moja pretpostavka, tako je nesto pre bilo.
 
Pa ako si imao 1000-2000 racune, ne ocekuj HTC One da dobijes za dinar. To je samo za ljude koji imaju 5-6000 racune svakog meseca.

HTC One za dinar uz MegaNet a on inace kosta 55000? Nesto sam itekako sumnjicav! To je bolje nego da su mu dali 50% popusta.
 
Nazad
Vrh Dno