Šta je novo?

Prodavnica mobilnih - pokude i pohvale

Zanima me da li neko ima iskustva sa Mobilnishop-om i kakvi su utisci? https://www.mobilnishop.com/
Купио сам телефон пре око 10 година и није ми требао сервис. Слагали су да дају фискални и имали су гомилу фејк лајкова на фејсу.
Али иначе са телефоном није било проблема.
Добија се она папирна гаранција.
Jel imate iskustva sa Dr Mobil,Mobile Market,Mobil Factory,Bulevar,Mobil Plus,Top Zona Plus,Mobtrend? sa nekima od ponuđenih? želeo bihd a uzmem s7 edge DS, ako ne recite gde preporučujete da uzmem? npr u hramu ga nemaju..
Питање за Топ зону, има ли неко искуства ?
 
Poslednja izmena:
Ima li ko iskustva sa Mobil Factory? Ima ih i na kp, dosta pozitivnih.
 
Ima li ko iskustva sa Mobil Factory? Ima ih i na kp, dosta pozitivnih.
Dosta dugo su u poslu, i ja i par drugara smo par hiljada eura u zadnjih par godina iskesirali. Nismo imali iskustva oko reklamacija nikakvih (za sad), ali rade profi i najkonkurentniji su sa cenama. Macove najvise su drugari uzimali, ja sam licno 2 ajfona 12 pre 2 god, jedan N20U.
 
Zdravo, i mene zanimaju iskustva sa Mobil Factory, da li daju fiskalni racun? I sve to oko garancije...
 
Da li je neko kupovao telefone od BG Kraft Doo ili Milos Bg centar telefoni sa Kp?
 
Mobil Factory su OK , kupljen iPhone 14 Pro nije bilo nikakvih problema, Deluju ozbiljno i profesionalno .
 
Kako znas da je OK, ako nisi imao problema sa telefonom? :rolleyes:

To je kao da si napisao, jutros sam bio kupio hleb i mleko i doneo kuci...
Iskustvo je ako je mleko pokvareno, i sta se desavalo kada si otisao da ga vratis.
 
Ima li nelo iskustva sa prodavnicom Hram? Vidim da imaji ok cene.
 
Mobil Factory su OK , kupljen iPhone 14 Pro nije bilo nikakvih problema, Deluju ozbiljno i profesionalno .
Na koji period daju garanciju i da li je garancija na ceo telefon ili kao sto daju neki prevaranti samo na software i na gluposti kao sto su zvucnik, mikrofon, usb a za ekran i maticnu mozes da se slikas.
 
Da li je neko ima reklamaciju ? :] Planiram tamo da uzmem isti! I da li daju ono standardno 12 meseci pisanu garanciju bez fisklanog ?
 
Негде сам прочитао да добијаш фискални а ти провери да ли је дошло до неке измене, беше то пре неку годину кад сам прочитао.
 
@ALASTOR Reklamiranje nije dozvoljeno. Postovi su obrisani. Ponovi li se, uslediće trajni ban.
 
Da li je neko ima reklamaciju ? :] Planiram tamo da uzmem isti! I da li daju ono standardno 12 meseci pisanu garanciju bez fisklanog ?
Dobijaš sa fiskalnim saobraznost 2 godine, garancija ide od 3. godine, ako postoji.
Pročitaj u zakonu razlike između saobraznosti i garancije.
 
Gde pogleših? Šta nisa smeo da napišem da znam ubuduće? Tema je pohvale i pokude za prodavnice telefona.
Da li ti smatraš da je u redu da svako hvali i diže u nebesa prodavnicu/firmu gde radi? To se zove promocija. Još si to pisao iz ugla kupca, pa su ti još skuvali kafu dok si čekao da prebace podatke sa starog telefona na novi. Pa naravno da su ti skuvali kafu, ipak ste kolege. :D Bilo je jako očigledno. To je obmana ljudi na ovom forumu, što nije dozvoljeno i ne toleriše se.
 
Gde pogleših? Šta nisa smeo da napišem da znam ubuduće? Tema je pohvale i pokude za prodavnice telefona. Nisam stavljao linkove, vidim da svi pisu imena prodavnica i iskustva.
Ja bih za to udelio ban (za pravljenje ludim), ali eto kažu kolege moderatori da je to samo za upozorenje.
 
Da li neko ima iskustva sa prodavnicom Royal u bulevaru? Pitao sam za s23u i kažu da daju 2g garanciju. I da li je zabrinjavajuće što je telefon 400+e jeftiniji nego u Samsungu, ili Samsung namerno drži te cene da bi se prodavao s24
 
Za sve te radnje prvo pitanje da li daju fiskalni racun(pritom ne mislim na one njihove fakture i papire). Jer te njihove garancije su ostvarive samo kod njih, to samim tim znaci da telefon ne mozete popraviti u ovlascenom servisu.
 
Pitas samo mozes li da odneses telefon u slucaju potrebe u servis ili mora kod njih.
 
Do sada sam kupovao uvek dosta starije i polovne modele telefona preko oglasa, i sada hoću prvi put da uzmem nov u radnji. Koja zavrzlama čoveče! Pa ovo je kao da uzimam automobil i moram da gledam milion stvari da me neko ne zajebe, bez obzira što se radi o radnji.
Meni MobilniSvet izlistava sledeće radnje.
  • TelekoPlus - Bul. Kralja Aleksandra 88-90
  • Royal - Bul. kralja Aleksandra 56
  • MobTrend Lomina 5, T.C. Zeleni Venac lok. K10
  • Bulevar - Bul. Kralja Aleksandra 24
  • Max Phone - Balkanska 31
  • Top Sport - Balkanska 24
  • Logic shop - Balkanska 20
  • Telefonko1 - Trgovačka 7a, Čukarica
  • Hram Bulevar - Bulevar Kralja Aleksandra 228
  • Hram Vračar - Mutapova 41
  • Top Zona Plus 4G - Maršala Birjuzova 3-5
  • Top Zona Plus Vračar - Makenzijeva 91
  • Top Zona Plus Arena - Antifašističke borbe 19, lok.75
  • Top Zona Plus - Požeška 150A
  • Mobil Factory - Sarajevska 54
  • Media Mobile - Makenzijeva 19
Da li su neke od ovih radnji za izbegavanje?
 
Kupi telefon kod operatera.
 
Ako hoćeš najpovoljnije nadji na KP dobrog prodavca. Ako si bas zapeo da kupis u radnji, raspitaj se prvo za iskustva i preporuke, račun, garanciju.
 
ako sam dobro razumeo, ako neka od ovih radnji daje fiskalni onda telefon moze da se nosi u ovlasceni servis?
 
Nazad
Vrh Dno