Šta je novo?

Procenat suta na satelitu

GuruDexx

Čuven
Učlanjen(a)
17.07.2003
Poruke
651
Poena
619
Od kad smo promenili satelit zbog EuropeOnLine kako stoji stvar kod vas po pitanju incomplites, meni se toliko povecao ali konstantno da je vec alarmantno ...
 
skoro uopshte nemam incomplete-ove
 
GuruDexx je napisao(la):
Od kad smo promenili satelit zbog EuropeOnLine kako stoji stvar kod vas po pitanju incomplites, meni se toliko povecao ali konstantno da je vec alarmantno ...

...preko vikenda je bilo mnooogo incompleta,nocas i danas sve je kompletno cheers , mislim da je problem kod EON-a i da su svi imali puno incompleta :hump:


poz O:)
 
A evo kod mene jutros nije stiglo 15 fajlova sve incoplete.


Poz.
 
Sitaucija je sledeca :

ko ima w2k nema ili ima neshto malo incompletova dok ovi sa xp-om imaju plenty :)

Naravno postavlja se pitanje otkud sad to kad je normalno radilo ranije na xp-u, ali u svakom slucaju problem mora da je do eon-a.


Ja inace nemam incompletove...
 
Pa ovo sa incomplet-ovima se pojavilo od kada je EuropeOnline presla sa Astre.
 
Jel su Vam masina namestena kao non-ACPI, jel to moze biti problem recimo posto je meni ACPI
 
Izvinjavam se zbog malog skretanja sa teme, ali treba mi samo kratak odgovor. Drug hoce da predje sa Madjara na ove nase (valjda balkanfzp) ali http://www.balkanfzp.com/fz/ ne postoji. Kako se sad donira zona?
 
Ma nema sistem veze sa tim, nego Habos twofish...kako sam ga stavio onog vikenda, svi su imali incomplete sa bilo kojim drugim twofishom, meni sve stizalo....sada svi imaju habosa :D

@Laza: dodji na irc.efnet.nl, #ulaznica, i chekaj da ti se op obrati...Kazi samo da te je guru poslao da bi ubrzao posao poshto se cheka danima :)
 
Daj neki link ka tom twofishu ili posalji na mail.

A sto se tice prijavljivanja znao sam da nesto morate da zakomplikujete. :)
 
@Driver

Habos two fish? Mislish 1.5 ili neshto drugo .

Ajde uploaduj ako mozesh ovde ili okaci link da skinem .


@Gurudexx

SP4 ali ti nije bitno uopshte.

Nije valjda da josh imash incompletove? to je trajalo samo dan dva, posle je eon sredio to. Ipak je bilo do njih.
 
[code:1]Scripting Engine
Completed Count : 3
Running Count (Engine threads) : 0
Running Count (External threads) : 0
Queued Count : 0

Transport Layer (Global)
Start Time : 02/07/2004 18:34:09
Sent Bytes : 0
Sent Packets : 0
Received Bytes : 2876571258
Received Packets : 722513
Channel Count : 9
Transmission Count : 49
Open Channels : 1
Open Transmissions : 0[/code:1]
Pa ti gledaj.


Poz.
 
GuruDexx je napisao(la):
Pa ovo sa incomplet-ovima se pojavilo od kada je EuropeOnline presla sa Astre.

a na koj satelit su presli. Cisto informativno, posto ovih dana montiram sat...
 
Presli su svi koji su bili na EuropeOnLine, sa Astre na EuroTelSat W3 na 7 stepeni

@Driver

Jel mislis na tfDecrypter, on je offline ... ja neznam za drugi
 
jeste tfDecrypter, ima ga za dl na balkanfzp forumu...to je habos i radi bez greshke, chak i kad se EON s*ebe pa nikom nishta ne stize....
 
GuruDexx je napisao(la):
Jel su Vam masina namestena kao non-ACPI, jel to moze biti problem recimo posto je meni ACPI

apsolutno, iskljuci ACPI u biosu, a u device menageru promeni drajver za Computer na Standard PC, probaj menjaj slotove gde ti je uboden DVB, probaj da menjas i pci latency u biosu... ovi offline decrypteri ce ti pomoci samo ukoliko imas neku slabiju masinu, kao ja na 400mhz... stavi i neki ventilator da duva preko kartice, i to moze da bude problem, pogotovo ukoliko je kuciste zatvoreno i malo...
 
gorane, habos je u pitanju, nema veze ni ACPI, ni hladjenje...provereno u praksi...onaj vikend kada je bilo vishe incomplete nego celih fajlova, stavio sam habosa i odjednom pocheli da stizu fajlovi sa 1% incomplete...Tada su ostali pocheli da prelaze na habosa i svima po redu se to sredilo...Probali smo i ACPI i win2k jer neko kaze da tako bolje radi, ali ne pomaze...
Habos ti nece nishta bolje raditi kada eon radi kako treba, i obichan 1.4 twofish radi posao odlichno, ali kada se eon zezne, habos tu izvlachi maximum i kada svi imaju gomile incomplete, sa habosom ih ili nemash uopshte ili imash 1-2 za noc...Evo bash juche je bilo jedno 50 fajlova incomplete repush, a ja sve dobio prvi put i svi oni koji su habosa imali....
 
Nocas sam postavio Habos-ov medjutim nista bolje, po svojoj prilici ce ipak majstor da se pozabavi, krecem od hardware-a odnosno antene, LNB-a itd ... nesto ipak nevalja jer pre na Astri sam imao 1 incomplite na noc bez obzira na twofish a sad mi puca po 50%, a racunar i software je isti cak i brzi ...
 
Ne znam shta da ti kazem, ali evo trenutno svima na balkanfzp-u stize sve normalno...i svi imaju habosa...
 
Stize bas lepo , sad se i netreba donirati zona je sve te najave imapm prije nego sto ih oni okace o sajt !!!
 
ne znam ,ne pada mi napamet da koristim offline decrypter :)
1.4 radi savrsheno trenutno


Gurudexx ti imash neki ozbiljni problem.
Ko zna shta ti ne valja, ali da sam na tvom mestu , Stavio bi opet sistem w2k ,
promenio slot , onda pogle da ti se nije neshto zeznuo LNB, ubaci od nekog drugu skystar 2 ako mozesh pa proveri dali sljaka itd.

inace , evo linka za habos decrypter:

http://eol.dp.ua/download/get.php?file=tfdecrypter
 
driver je napisao(la):
Ne znam shta da ti kazem, ali evo trenutno svima na balkanfzp-u stize sve normalno...i svi imaju habosa...

Cudno, ja od pocetka koristim AtEon koji dolazi sa ovim Habosovim TwoFish dll-om i opet sam imao incomplet za vikend pre 2 nedelje (31.i 1.), a oni koji koriste Win2k bez ovog Twofish-a opet nemaju incomplet. Znaci ovo je ipak problem na relaciji EON-WinXP.

Btw. zadnjih dana me zezao signal (ima ga-nema ga) dok nisam otkrio da je nekako usla voda na mestima gde je F-prikljucnica, tako da pogledaj Guru kakav ti je signal, mozda je tu negde problem?
 
I ja imam probem sa signalom vec skoro celu nedelju a za vodu cu pogledati pa cu javiti da je do toga.


Poz.
 
Nemogu da se popenjem na krov jer je klizavo, a kada je ono par dana bilo lepo vreme sam bio van BG-a.
Ali evo konkretno sad
[code:1]Scripting Engine
Completed Count : 21
Running Count (Engine threads) : 0
Running Count (External threads) : 0
Queued Count : 0

Transport Layer (Global)
Start Time : 02/15/2004 09:47:56
Sent Bytes : 0
Sent Packets : 0
Received Bytes : 5248720835
Received Packets : 1347146
Channel Count : 5
Transmission Count : 151
Open Channels : 5
Open Transmissions : 0[/code:1]

Da li jos neko ima ideju ili mislide da je do vode.



Poz.
 
nema ideja, voda je verovatno...samo ne znam kakvi su vam to LNBovi, oni moraju da budu potpuno zashticeni od vode i nepogoda ;)
ja po najvecem vetru ne dobijam incomplete, iako antena sheta ko luda, i signal pada i na 15%...
 
Evo namesti sam, zvao sam ove iz Daniel SatTv-a i namestili su mi. Signal je porastao i preko 65%, nocas sam sve primio kako valja,
ali sada imam drugi problem, na EuropeOnliine mi prikazije da mi user nije aktivan.
Sta to znaci.


Poz.
 
PA znaci da nije aktivan da su ti iskljucili :)
Ili ti je istekla pretplata ili je neshto drugo u pitanju.
 
Ma preplata mi istice krajem avgusta.


Poz.
 
Nazad
Vrh Dno