Šta je novo?

Procena LaserJet 6MP

drasko44

Slavan
Učlanjen(a)
18.01.2005
Poruke
7
Poena
301
Molim za malu pomoc.
Imam LaserJet 6MP sa 3MB RAM-a. Na stampacu je do sad odstampano 2300 strana. Toner nije menjan(kapacitet je oko 4000 strana). Interesuje me koliko bih mogao da ga prodam.
Hvala unapred.
 
Pa taj stampac vredi svaku paru onome ko ga kupi, a tebi samo onoliko koliko dobijes za njega. Mislim da je kod BiS oko 60-70 eura.
Uzgred, odakle ti? Mislim, obzirom na starost modela i broj odstampanih strana (obrnuta proporcija, jel)...
 
Dobio sam ga na poklon 97 ili 98, a sto se broja odstampanih strana tice nikad nisam imao prevelike potrebe, diplomski poneki dokument, omoti za cd-ove i sl. Sve u svemu stekao sam pogresan utisak da bih mogao dobiti za njega vise evrica, bar oko 100 :S: .
Hvala ti puno na odgovoru
 
Ma nemoj se ti zbog mene obeshrabrivati; ja imam 6P (bez post script-a), i to je mozda najbolji uredjaj koji sam kupio za ovih desetak godina... Ako naidje neko ko hoce dobar stampac i veruje ti oko koriscenja - mozes i dobiti te pare.
U svakom slucaju, ja bih ga rado imao.
 
To je najbolji stampac IKAD!!! Ja ga imam oko 10 godina i radi isto kao prvog dana...
Jedino bih mu dodao jos memorije kad bih znao gde da je nadjem. Ajde ako neko zna gde bi mogla da se nadje memorija za ovaj stampac, neka kaze da ne otvaram novu temu.

P.S Moj savet ti je da ako ti nije frka za pare da ga ne prodajes jer ce taj stampac nadziveti sve sadasnje modele koje obican smrtnik moze da kupi.
Pozdrav
 
U stampacu imam 10Mb RAM-a; pokusavali smo i pokusavali, i pokusavali sa raznim memorijama (sem sa onim ORIGINAL, HP-ovim koje su x5 cenovno), onda je jednog dana burazer popizdeo, dosao sa dvadesetak razlicitih modula, i osamnaesta je proradila! Cini mi se neki IBM.
 
Hvala na savetima.
Definitivno cu da ga ponudim u oglasima (na zalost ne na ovom forumu jer nemam carobnih 100 postova :wall: ) za 120 evara, s obzirom na ocuvanost.
gandy911 - nije mi frka za lovu al definitivno mi treba stampac u boji.
Pozdrav
 
Posto vidim da pricate o HP-ovim legendarnim stampacima hocu da vidim da li nekoga interesuje HP LaserJet 5L. Odavno ga nisam koristio, trebalo bi da radi, mozda malo brljavi.
Koliko bih mogao da trazim za njega? Probacu ga ovih dana da vidim da li je jos uvek ispravan pa cu da vam javim.
 
Ma ne srdi se, imao sam i ja, i to 5l pa 6l... To je ipak kucna varijanta i ne moze se ni porediti sa 6P.
A i sto bi ti najavljivao u ovom topiku kako ces uskoro prodavati printer...
 
pa zanima me da li bih mogao da dobijem nesto za njega ili da ga bacim da mi vise ne skuplja prasinu. Mozda nekom serviseru treba za delove.
 
Pa moci ces nesto da dobijes za njega ali to je generalno losa serija. Imao sam ga neko vreme i najveca mana mu je sto mu odlaze tegici za papir pa onda uvlaci po 5-10 listova odjednom. Proveri kako radi pogotovu kako uvlaci razlicite gramaze papira pa ga baci u oglas.
 
@freehand
Da li znas gde uopste ima da se kupi SIMM memorija pa makar bila i HP? Koliko uopste moze da kosta?
 
Nemam pojma. Ako bi meni trebala - postavio bih oglas u odgovarajucoj sobi ovde na forumu, procunjao po PC berzi i po PC cumezima po gradu.
 
Vrh Dno