Šta je novo?

problemi sa zvukom na n-force2 plochi

rayman

Čuven
Učlanjen(a)
21.01.2004
Poruke
25
Poena
604
ok ljudi mashina je barton 2500+ na asus A7N8X deluxe ploci , grafika je club3d radeon 9600pro. u HALO-u kao i u FAR CRY-u posle par minuta igranja zvuk pocne da benavi ,susti , pucketa itd...
jel' zna neko za slican problem ili za resenje istog?
ne znam da li ovo pravo mesto za to pitanje ili da ga postujem u toubleshooting delu?
 
rayman je napisao(la):
ok ljudi mashina je barton 2500+ na asus A7N8X deluxe ploci , grafika je club3d radeon 9600pro. u HALO-u kao i u FAR CRY-u posle par minuta igranja zvuk pocne da benavi ,susti , pucketa itd...
jel' zna neko za slican problem ili za resenje istog?
ne znam da li ovo pravo mesto za to pitanje ili da ga postujem u toubleshooting delu?

Koje drajvere imas instalirane?

Da li zvuk ide preko analognog ili digitalnog izlaza?

Turbo
:wave:
 
Turbo je napisao(la):
Koje drajvere imas instalirane?

Da li zvuk ide preko analognog ili digitalnog izlaza?


Zvuk ide preko analognog ,ne znam verziju drajvera ali se ponavlja isti problem i posle update-a.
 
rayman je napisao(la):
Turbo je napisao(la):
Koje drajvere imas instalirane?

Da li zvuk ide preko analognog ili digitalnog izlaza?


Zvuk ide preko analognog ,ne znam verziju drajvera ali se ponavlja isti problem i posle update-a.


U tome is jeste fazon.... nekim ljudima jednostavno ne funkcionisu drajveri koji dolaze u paketu i zato treba da eksperimentises malo sa raznim audio drajverima i podesavanjima (a hvala Nvidia-i ima dosta mogucih kombinacija)...

Na forumu: http://www.nforcershq.com/forum

Imas posebnu sobu za ASUS-ove proizvode i li sobu DRIVERS za raspravu u vezi drajvera.
Sigurno ces naci resenje za svoj problem, a obrati paznju i na REMIX-ove postojecih drajvera, koje su sastavili ljudi koji su imali problema sa drajverima i resili ih kombinacijom raznih verzija....

Nadam se da ces resiti svoje muke!

Turbo
:wave:
 
Nazad
Vrh Dno