Šta je novo?

Problemcic.

kefalo81

Slavan
Učlanjen(a)
26.04.2008
Poruke
1,523
Poena
350
Cao, evo sam obecao kolegi igricu batlefield 1942 i sve jesuper ali ne znam kako da je narezem.
Da li ce to i kod igrica funkcionisati na nacin da ja samo kopiram sadrzaj na hdd a onda da to narezem. Da li je neophodna neka posebna procedura jer je igra na dva cd-a ili dvd-a, nisam siguran
 
Zavisi u kom formatu ti je igrica,da li je otpakovana(vidis sve) ili u spakovana u winrar-u ili eventualno "image"...Ako je otpakovana samo kopiraj na HDD i onda to isto narezi i radice...a slucaju da je u winrar-u morace da je otpakuje sa istoimenim programom a u slucaju da je u image morace da koristu virtual disk kao npr.Daemon tool ili Alcohol 120% da pokrene instalaciju...
 
brate imas u hipermaketima bf1942 za 600 dindzi sve sa expanzijama (secret weapons itd)
 
koliko se secam bf1942 nije bio u image fajlu ili nekom slicnom tako da ce verovatno moradi da kopira sa diska na disk ili sa diska u image na komp pa onda sa kompa na novi disk.
 
U pitanju je cd koji koristim za igranje i instalaciju. Do sada su igre koje sam skidao sa neta bile u winrar formatu gdje sam ih ja rarovao i onda igrao, tako da pretpostavljam da nisu u rar formatu. inace cd mi nije pri ruci, zato i pretpostavljam.
 
Da ne bijes glavom, uzmi i prerezi na drugi cd sa nerom. Opcija u neru -> copy disk.
 
Cao, evo sam obecao kolegi igricu batlefield 1942 i sve jesuper ali ne znam kako da je narezem.
Da li ce to i kod igrica funkcionisati na nacin da ja samo kopiram sadrzaj na hdd a onda da to narezem. Da li je neophodna neka posebna procedura jer je igra na dva cd-a ili dvd-a, nisam siguran

kak to neznas...osnova...:mad:
 
Nazad
Vrh Dno