Šta je novo?

Problem

laki82

Poštovan
Učlanjen(a)
28.05.2015
Poruke
8
Poena
51
Drugaru sam skoro reinstalirao sistem. Od tada ga zeza zvucna kartica. Radi se o integrusi Realtek ALC888. Ploca je Gigabyte GA-MA56S-S3.
Zvucnici su Creative Inspire 6.1 6700. Zvanicni drajver je skinut sa Gigabyte za tu verziju os-a. Drugi ne postoji. Pre reinstalacije je radilo sve normalno, mislim sa istim drajverom. E sad sta se desava. Kada pusti muziku preko winampa, preko youtube-a, ili film iz Bs player-a cuju se samo 3 zvucnika. Kada se ode u Realteck control panel za zvucnu i podesim na 5.1 ili 7.1 (posto se 6.1 vise ne koristi od xp i viste), i pustim test, svi zvucnici rade i cuju se najnormalnije. Kako pustis preko neceg drugog, rade samo ta tri zvucnika. Ubio sam se da provalim u cemu je fora i nisam uspeo. :wall: Zna li neko resenje? :)
 
Za winamp vidi da li je štiklirano allow hardware acceleration, ako nije štikliraj i restartuj program. A za ovo ostalo možda ima neka opcija da se premoste signali na sve zvučnike, ako je win7 ima nešto full range speakers.. :)
 
Ok probacu obe opcije pa da vidim sta ce biti ;) Hvala! :)
 
Nista ja ne uradi sa ovim problemom :( Sve sam probao i nista. Nije mi jasno sta moze da bude
 
Vrh Dno