Šta je novo?

Problem

smolcha

Cenjen
Učlanjen(a)
05.12.2010
Poruke
19
Poena
154
Imam problem pri pokretanju cnc generals shockwave mod-a . U principu mi ni jedan mod ne radi i izbacuje mi ovo. Pogledajte prilog 106008 Proverio sam 100 puta komp od virusa i ostalih gluposti , sve deluje ok .
 
Probaj da smanjis rezoluciju. Znam da glupo zvuci ali tako je bilo drugaru ranije, imao je stariji monitor doduse.
 
Koja konfiguracija je u pitanju? Nekako mi deluje da je slab komp za ovakve operacije.
 
Amd X4 960t
4gb RAM DDR3
Powercolor 6850 1gb DDR5
U principu igram sve novije igrice, ne vidim zasto ne bi' ovu koja je stara 10 godina...Nisam napomenuo da mi pokrene Zero Hour koji nije pecovan , nego samo kad neki pec ubacim , nebitno koji , izbacuje mi ovaj eror.
 
Poslednja izmena:
Proveri da li imaš patch 1.04. Ako nije do toga onda .gib fajlove preimenuj u .big i igru pokreni direktno, ne preko launchera.
 
Probao , nije do toga izgleda. Da nije neki problem u Windows7 , posto mi je na xp radilo...
 
Jesi si igru instalirao kao administrator? Proveri u options.ini koja je rezolucija upisana, trebao bi da bude u My Documents negde. Stavi recimo 800 600 pa probaj tako.
 
Ta greska se obicno pojavljuje kada je C&C krekovan i predstavlja zastitu EA protiv krekovanja. Probaj da prvo instaliras i patchujes igru pa da je tek onda crackujes...
 
Jesam kao administrator , cak sam stavio u copmatibility da ga pokrece kao na Xp sp3 . Aj probacu ovo sa krekovanjem. Al ponavljam da mi obican zero hour radi normalno , samo ne mogu ni jedan mod da ubacim....
 
Verovatno si preko krekovane instalirao patcheve i mod. Sad prvo sve instaliraj pa onda pronadji crack za tu verziju patcha...
 
Sve sam uradio kako si rekao , i dalje mi izbacuje ovaj eror...:mad:
 
Nazad
Vrh Dno