Šta je novo?

Problem u KOTOR II

Sovica

Slavan
Učlanjen(a)
11.05.2005
Poruke
608
Poena
319
Imam problema sa kotor II, naime nakon pravljenja novog lika i prvih filmica igrica mi prsne, izadje mi onaj windows error i trazi mi da send podatke...
Igram ga na laptopu koji ima integrisanu grafiku X3100.
Pri scan settings sve mi prolazi sa passed osim graficke koja bleji zuto gde kaze da zadovoljava min req ali ne i recommended req.

Verujem da je problem u grafickoj, imam najnovije drivere za njega i sto je najbolje kotor I mi radi bez ikakvih problema. Koliko znam oba koriste isti engine pa mi je cudno da jedan radi a drugi ne.

Ako ima iko ideju zasto se ovo desava i da li ju je iko pokrenuo na nekom integrisanom resenju?
 
Taj fazon... Zvekni patch, pa ako ne pomogne, otvori help i nadji i kopiraj liniju last chance graphic fix (ili tako nekako), u kotor.ini...
 
печ или други "лек" за игру :)
 
Stavio vec patch i dalje isti problem, odradio last chance graphic fix i opet isto :(.
 
Otvori swkotor2.ini (ili kako se već zove) i promeni Disable Vertex Buffer Objects na 1 ili 0 (znači ako je jedan, stavi nula i obrnuto). Pa snimi i probaj opet.
 
Probao i to, i dalje isto.
 
Napisah vec da imam najnovije 14.34 sa intelovog sajta.
Probao sam sve moguce kombinacije u config (da iskljucim movies, sound...) i nish.
 
Vrlo slichne gluposti sam ja imao pri instalaciji jednog sequencer-a i secam se da sam pokushao sve moguce i da jednostavno nije hteo da radi kod mene,iako je radio na 5 drugih mashina besprekorno ... a onda sam reinstall Windows i sequencer radi boli glava ... Znam da je ovde u pitanju igra ali,ako ti nishta ne upali a stalo ti je da igrash probaj ovaj "Gateway of Last Resort" tj. reinstall ... pozz i srecno
 
Ne znam sta da ti kazem...
Evo meni od reinstala rade samo crvi, vampiri i jos par sitnijih gluposti, dok kotori, mcrae i brda drugih pice kao pod epilepsijom (lik u kotoru pocne da se trese i treperi, kao i sva moguca "dugmad" i hud, isto i cika kolin, kola se tresu, a kad stisnem napred on ode 150m napred)...
Da ne duzim, proklet da si Microsofte!
 
Ma prosto mi neverovatno, toliko sam stvari probao i dalje nece, odradio sam i reinstall igre i nista.
Usli mi gremlini u komp ... :D
 
Ne znam sta da ti kazem...
Evo meni od reinstala rade samo crvi, vampiri i jos par sitnijih gluposti, dok kotori, mcrae i brda drugih pice kao pod epilepsijom (lik u kotoru pocne da se trese i treperi, kao i sva moguca "dugmad" i hud, isto i cika kolin, kola se tresu, a kad stisnem napred on ode 150m napred)...
Samo instaliraj AMD Dual Core Optimizer.
 
Nazad
Vrh Dno