Šta je novo?

problem sa Yahoo

limba

Slavan
Učlanjen(a)
05.12.2005
Poruke
158
Poena
320
Moja oprema  
CPU & Cooler
I5 13600k, Jonsbo HX6250
Matična ploča
Gigabyte Z790 UD AX
RAM
32GB Kingston DDR5 Fury Beast 6000 MHz
GPU
SAPPHIRE AMD Radeon RX 6700 XT
Storage
SAMSUNG 1TB M.2 NVMe SSD, 990 Pro
Zvuk
Altec Lansing VS 4621
PSU
Corsair RM750X
Kućište
RAIJINTEK Black with Thetis window
Monitor
HP X27i
Drugarici je neko hakovao nalog na Yahoo, nije promenio lozinku samo je dodao jos jednu email adresu u opcijama za vracanje naloga. Juce smo joj promenili lozinku i obrisali tu email adresu u podesavanjima. Ukljucili smo opciju two step verification. Ono sto je cudno je to, da posle svega ovoga, kada se sa mog kompa pokusam logovati na njen nalog, pa cekiram zaboravljenu lozinku i unesem da nemam vise pristup mobilnom, broju koju smo uneli za vracanje naloga, Yahoo mi ponovo kao zadnju opciju za resetovanje lozinke nudi taj email koji je neko dodao na njen nalog, iako smo ga obrisali iz podesavanja na samom Yahoo nalogu. Kako je to moguce?
 
Mozda je dobar momenat da predje na gmail, outlook ili nesto slicno. Yahoo se u poslednje vreme cesto pominje u vestima o hakovanju naloga.
 
Problem sa vracanjem naloga na Yahoo

Valjda sam pogodio podforum, nov sam pa mi nemojte zameriti ako nisam i ja imam problem sa Yahoom nikako ne mogu da povratim nalog resetovao sam lozinku, piše "invalid password", ne mogu da se ulogujem, probao sa telefonskim brojem ništa, a sigurnosna pitanja sam zaboravio kreirao mejl pre deset godina važne poruke su mi tamo, ako neko zna šta da radim bio bih zahvalan na pomoći
 
Proveri koja je poslednja sifra upisana, Chrome/Settings/Manage passwords. Tu su sve sifre koje su kucane u browser-u. Ova opcija moze biti iskljucena ili nevidljiva preko grupnih polisa pod domenom. Opcija postoji i IE i u Mozili.
Trebalo bi preko telefona da se sifra povrati lagano.
Ali najbolje je savet e6111 za gmail.
 
Tako može da proveri šifre samo koje su zapamćene, ako je označio da ne zapamti šifru neće videti u Manage passwords ništa
 
Ma reinstalirao sam windows i passwordi su obrisani, ipak hvala svima na pomoći.
 
Nazad
Vrh Dno