Šta je novo?

Problem sa PS2 konektorom

klark

Čuven
Učlanjen(a)
06.12.2002
Poruke
156
Poena
619
Iz nekog razloga u poslednje vreme mi blokira mis pri podizanju win. a kada komp restartujem onda je sve ok. Ako prikacim USB mis ili serijski mis onda mi se ti problemi ne desavaju.
Zanima me jel to crko ps2 konektor i ako jeste kako da opravim plocu a ako nije sta je posredi.
p.s. Isti slucaj se javio i kod mog ortaka koji ima ASUS A7V 133-C a kod mene je MSI K7T turbo
 
Pa ako se problem javlja sa isti misem na dve razlicite ploce/dva razlicita kompa zar ne mislis da je logicnije da je crk'o mis ??? :confused:

Misevi su potrosna roba i crkavaju redovno...
 
Nije mis probao sam vise razlicitih i desava se isto nekad rade nekada ne a na trecoj masini svi misevi rade odlicno
 
klark je napisao(la):
Iz nekog razloga u poslednje vreme mi blokira mis pri podizanju win. a kada komp restartujem onda je sve ok. Ako prikacim USB mis ili serijski mis onda mi se ti problemi ne desavaju.
Zanima me jel to crko ps2 konektor i ako jeste kako da opravim plocu a ako nije sta je posredi.
p.s. Isti slucaj se javio i kod mog ortaka koji ima ASUS A7V 133-C a kod mene je MSI K7T turbo

Isto se jednom u 20 slučajeva dešava i kod mene na A7V133.
 
Vrh Dno